Brzeszcze 03.01.2009 Halowy mityng |
|||||||||||||||||||||
60 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 3 | 8.28 | CIBA Kamila | O¦ AZS Poznań # | 95 | U16 | WP | -- | OSIK Tadeusz B.D. | Z/3200/11 | 2023 | M | ||||||||
1 | s | 6 | 7.97 | DEREJCZYK Adrianna | AZS-AWF Katowice # | 91 | U20 | SL | -- | # | |||||||||||
2 | s | 6 | 8.26 | WˇS Patrycja | WKS Wawel Kraków # | 92 | U18 | MA | -- | # | |||||||||||
1 | s | 8 | 8.07 | HELBIK Joanna | LKS Pszczyna | 93 | U18 | SL | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||||
1 | s | 9 | 8.26 | WALICZEK Agnieszka | LKS Pszczyna | 92 | U18 | SL | -- | # | |||||||||||
1 | f | a | 8.02 | DEREJCZYK Adrianna | AZS-AWF Katowice # | 91 | U20 | SL | -- | # | |||||||||||
2 | f | a | 8.04 | HELBIK Joanna | LKS Pszczyna | 93 | U18 | SL | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||||
3 | f | a | 8.04 | PŁOSKONKA Wioleta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 89 | U23 | SL | -- | ||||||||||||
5 | f | a | 8.27 | WˇS Patrycja | WKS Wawel Kraków # | 92 | U18 | MA | -- | # | |||||||||||
2 | f | b | 8.28 | CIBA Kamila | O¦ AZS Poznań # | 95 | U16 | WP | -- | OSIK Tadeusz B.D. | Z/3200/11 | 2023 | M | ||||||||
60 m pł K Mł K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.87 | KU¬MA Maja | KS AZS AWF Kraków # | 94 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 9.90 | KU¬MA Maja | KS AZS AWF Kraków # | 94 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.33 | TARKA Dominika | WKS Wawel Kraków # | 92 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
2 | s | 1 | 10.07 | NOWACKA Nicoleta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 93 | U18 | SL | -- | # | |||||||||||
3 | s | 1 | 10.15 | WˇS Patrycja | WKS Wawel Kraków # | 92 | U18 | MA | -- | # | |||||||||||
1 | s | 2 | 9.86 | DUBAJ Justyna | WKS Wawel Kraków # | 92 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
2 | s | 2 | 10.00 | NYCZ Nina | AZS-AWF Warszawa # | 93 | U18 | MZ | -- | # | |||||||||||
3 | s | 2 | 10.54 | JERZMANOWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 93 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
1 | f | 9.49 | TARKA Dominika | WKS Wawel Kraków # | 92 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
2 | f | 9.54 | NYCZ Nina | AZS-AWF Warszawa # | 93 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||||
3 | f | 9.92 | DUBAJ Justyna | WKS Wawel Kraków # | 92 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
4 | f | 10.16 | NOWACKA Nicoleta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 93 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||||
5 | f | 10.31 | WˇS Patrycja | WKS Wawel Kraków # | 92 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | 1.45 | WOLNICKA Izabela | SKS Kusy Kraków # | 95 | U16 | MA | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
1 | 5.20 | MARKOWSKA Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 92 | U18 | SL | III | ||||||||||||||
4 | 4.92 | SZYMAŃSKA Anna | LKS Pszczyna | 94 | U16 | SL | IV | # | |||||||||||||
6 | 4.82 | JARZYNA Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 94 | U16 | MA | IV | # | |||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||
1 | 12.10 | PŁONKA Anna | AZS-AWF Katowice # | 87 | U23 | SL | I | # | |||||||||||||
2 | 10.96 | CEBRAT Anna | MKS Żywiec | 93 | U18 | SL | III | # | |||||||||||||
3 | 10.84 | ROTERMAN Katarzyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 91 | U20 | SL | III | ||||||||||||||
4 | 10.17 | WIĘCŁAWEK Dominika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 93 | U18 | SL | -- | ||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||
1 | 9.91 | SETLA Anna | UKS Junior Kamesznica # | 94 | U16 | SL | IV | B.D. | 4 | ||||||||||||
2 | 9.65 | SZCZOTKA Dorota | MKS Iskra Pszczyna # | 94 | U16 | SL | V | ||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||
1 | 13.26 | DUSZA Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 91 | U20 | SL | I | # | |||||||||||||
2 | 11.25 | KI¦LUK Izabela | UKS Czwórka Żory # | 89 | U23 | SL | III | ||||||||||||||
60 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7.34 | LONDZIN Marcin | AZS-AWF Katowice # | 92 | U18 | SL | -- | # | |||||||||||
2 | s | 1 | 7.62 | POLOCZEK Kamil | UKS Czwórka Żory # | 89 | U23 | SL | -- | ||||||||||||
1 | s | 4 | 7.03 | ŁAWRESZUK Marcin | AZS-AWF Katowice # | 90 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
1 | s | 5 | 7.12 | MYRTA Szymon | KS Sprinterzy.com Kraków # | 88 | U23 | MA | -- | B.D. # | Z/2321/11 | 2020 | |||||||||
1 | s | 6 | 7.13 | PIERÓG Paweł | WKS Wawel Kraków # | 87 | U23 | MA | -- | # | |||||||||||
2 | s | 6 | 7.33 | DYSZLEWSKI Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 87 | U23 | SL | -- | # | |||||||||||
1 | s | 8 | 7.20 | PAWLIK Jakub | AZS-AWF Katowice # | 91 | U20 | SL | -- | # | |||||||||||
1 | s | 9 | 7.08 | GOLUCH Robert | TL ROW Rybnik # | 87 | U23 | SL | -- | OLSZAR Michał # | Z/3883/24 | 2024 | |||||||||
2 | s | 9 | 7.16 | TOTO¦ Filip | niest. Katowice # | 89 | U23 | SL | -- | ||||||||||||
1 | s | 11 | 7.09 | SOBÓR Damian | WKS Wawel Kraków # | 88 | U23 | MA | -- | ||||||||||||
2 | s | 12 | 7.54 | GRYGIERCZYK Damian | UKS Gminy Brzeszcze # | 88 | U23 | MA | -- | ||||||||||||
3 | s | 12 | 7.57 | SZYMOSZEK Krzysztof | UKS Czwórka Żory # | 94 | U16 | SL | -- | # | |||||||||||
1 | f | a | 6.87 | PARUZEL Olaf | AZS-AWF Katowice | 88 | U23 | SL | -- | # | |||||||||||
2 | f | a | 6.91 | GOLUCH Robert | TL ROW Rybnik # | 87 | U23 | SL | -- | OLSZAR Michał # | Z/3883/24 | 2024 | |||||||||
3 | f | a | 6.95 | MYRTA Szymon | KS Sprinterzy.com Kraków # | 88 | U23 | MA | -- | B.D. # | Z/2321/11 | 2020 | |||||||||
4 | f | a | 6.99 | SOBÓR Damian | WKS Wawel Kraków # | 88 | U23 | MA | -- | ||||||||||||
5 | f | a | 7.05 | ŁAWRESZUK Marcin | AZS-AWF Katowice # | 90 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
6 | f | a | 7.08 | PIERÓG Paweł | WKS Wawel Kraków # | 87 | U23 | MA | -- | # | |||||||||||
1 | f | b | 7.10 | BORYS Maciej | AZS-AWF Katowice # | 90 | U20 | SL | -- | # | |||||||||||
2 | f | b | 7.19 | PAWLIK Jakub | AZS-AWF Katowice # | 91 | U20 | SL | -- | # | |||||||||||
3 | f | b | 7.30 | TOTO¦ Filip | niest. Katowice # | 89 | U23 | SL | -- | ||||||||||||
60 m pł M Mł M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.47 | KOZIOŁ Paweł | MOSiR Mysłowice # | 94 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
2 | s | 1 | 10.49 | MURAS Arkadiusz | LUKS Zabrzeg | 94 | U16 | SL | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||||
1 | s | 2 | 9.00 | KOZIOŁ Paweł | MOSiR Mysłowice # | 94 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
2 | s | 2 | 10.03 | MURAS Arkadiusz | LUKS Zabrzeg | 94 | U16 | SL | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||||
3 | s | 2 | 10.89 | ZIAJA Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 95 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
60 m pł M J Mł M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.61 | ŁOSINIECKI Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 92 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 8.58 | ŁOSINIECKI Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 92 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
2 | 1.85 | KONIECZNY Konrad | KS Sprint Bielsko-Biała # | 92 | U18 | SL | III | # | |||||||||||||
6 | 1.60 | ZIAJA Michał | KS AZS AWF Kraków # | 94 | U16 | MA | -- | ZAPART Stanisław # | Z/0080/11 | 2020 | BEZ | ||||||||||
7 | 1.60 | KOZIOŁ Paweł | MOSiR Mysłowice # | 94 | U16 | SL | -- | ||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
1 | 7.22 | TOMASIAK Krzysztof | UKS Junior Kamesznica # | 90 | U20 | SL | II | MARKOWSKI Jacek # | Z/2974/11 | 2024 | |||||||||||
2 | 5.92 | SZYMOSZEK Krzysztof | UKS Czwórka Żory # | 94 | U16 | SL | IV | # | |||||||||||||
3 | 5.87 | BUBEL Krzysztof | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 93 | U18 | SL | -- | # | |||||||||||||
4 | 5.82 | KOZIOŁ Paweł | MOSiR Mysłowice # | 94 | U16 | SL | V | ||||||||||||||
5 | 5.80 | LE¦KÓW Maciej | WKS Wawel Kraków # | 93 | U18 | MA | -- | ||||||||||||||
6 | 5.74 | NOCOŃ Konrad | LUKS Zabrzeg | 93 | U18 | SL | -- | ||||||||||||||
7 | 5.70 | PERUCKI Bartłomiej | WKS Wawel Kraków # | 93 | U18 | MA | -- | # | |||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||
1 | 13.90 | TWARDOWSKI Adrian | WKS Wawel Kraków # | 90 | U20 | MA | III | # | |||||||||||||
2 | 13.90 | MATKOWSKI Grzegorz | MKS Tempo Kęty # | 90 | U20 | MA | III | # | |||||||||||||
3 | 12.18 | PERUCKI Bartłomiej | WKS Wawel Kraków # | 93 | U18 | MA | -- | # | |||||||||||||
Kula (4) M | |||||||||||||||||||||
1 | 13.13 | KOZIOŁ Paweł | MOSiR Mysłowice # | 94 | U16 | SL | IV | ||||||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | 17.97 | BRZOZOWSKI Krzysztof | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 93 | U18 | SL | I | B.D. B.D. | 2 | ||||||||||||
2 | 15.07 | HARATYK Michał | KS Sprint Bielsko-Biała # | 92 | U18 | SL | II | B.D. # | Z/0084/11 | 2024 | MM | ||||||||||
Kula (6) M | |||||||||||||||||||||
1 | 16.30 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 90 | U20 | SL | I | # | |||||||||||||
2 | 13.06 | SPICYN Piotr | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 91 | U20 | SL | III | # | |||||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||
1 | 17.03 | HARATYK Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 88 | U23 | MA | I | ||||||||||||||
2 | 14.50 | MERTA Dariusz | KS Sprint Bielsko-Biała # | 68 | Masters | SL | I | B.D. | 3 | ||||||||||||
3 | 13.13 | ZIELE¬NIK Mateusz | MKS Iskra Pszczyna # | 89 | U23 | SL | III | ||||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.83749103546143 sekund |