Mielec 03.01.2009 Halowe Mistrzostwa Juniorów |
|||||||||||||||||||||
60 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.00 | KOBAKA Weronika | CWKS Resovia Rzeszów # | 88 | U23 | PK | -- | ||||||||||||
2 | s | 1 | 8.16 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 90 | U20 | LD | -- | B.D. # | 3 | ||||||||||
3 | s | 1 | 8.18 | REC Natalia | CWKS Resovia Rzeszów # | 90 | U20 | PK | -- | # | |||||||||||
1 | s | 3 | 8.23 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 93 | U18 | KP | -- | MARKUSZEWSKI Cezary # | Z/4343/11 | 2024 | |||||||||
1 | f | 7.97 | KOBAKA Weronika | CWKS Resovia Rzeszów # | 88 | U23 | PK | -- | |||||||||||||
2 | f | 8.12 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 93 | U18 | KP | -- | MARKUSZEWSKI Cezary # | Z/4343/11 | 2024 | ||||||||||
3 | f | 8.20 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 90 | U20 | LD | -- | B.D. # | 3 | |||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 5:13.34 | WACŁAWSKA Natalia | WKS Wawel Kraków # | 91 | U20 | MA | -- | # | |||||||||||||
2 | 5:14.05 | ANDREASIK Monika | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 90 | U20 | PK | -- | ||||||||||||||
3 | 5:29.09 | NĘDZA Dorota | LKS Stal Mielec # | 90 | U20 | PK | -- | ||||||||||||||
60 m pł K Mł K | |||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 9.71 | GĄBKA Martyna | LKS Stal Mielec # | 94 | U16 | PK | -- | ||||||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.33 | STANEK Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów # | 92 | U18 | PK | -- | ||||||||||||
3 | s | 1 | 10.28 | MAZAN Żaneta | CWKS Resovia Rzeszów # | 92 | U18 | PK | -- | B.D. # | 3 | ||||||||||
1 | s | 2 | 8.94 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 93 | U18 | KP | -- | MARKUSZEWSKI Cezary # | Z/4343/11 | 2024 | |||||||||
2 | s | 2 | 10.57 | SZEWCZYK Dominika | MKL Sparta Stalowa Wola # | 92 | U18 | PK | -- | ||||||||||||
3 | s | 2 | 10.60 | MACIEJOWSKA Anita | KS Komunalni Sanok # | 93 | U18 | PK | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
1 | s | 3 | 9.11 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 93 | U18 | KP | -- | MARKUSZEWSKI Cezary # | Z/4343/11 | 2024 | |||||||||
60 m pł K K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 3 | 9.47 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 90 | U20 | LD | -- | B.D. # | 3 | ||||||||||
1 | 9.42 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 90 | U20 | LD | -- | B.D. # | 3 | ||||||||||||
2 | 9.49 | ROŚ Paula | CWKS Resovia Rzeszów # | 90 | U20 | PK | -- | # | |||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | 1.65 | MAŁEK Sonia | WLKS Nowe Iganie # | 91 | U20 | MZ | II | B.D. # | 2 | ||||||||||||
2 | 1.50 | KOWALSKA Klaudia | CWKS Resovia Rzeszów # | 93 | U18 | PK | IV | ||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
1 | 5.37 | BENEDYK Karina | CWKS Resovia Rzeszów # | 93 | U18 | PK | III | ||||||||||||||
2 | 5.28 | GIEŁBAGA Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 92 | U18 | MA | III | # | |||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||
1 | 11.05 | GIEŁBAGA Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 92 | U18 | MA | III | # | |||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||
1 | 15:21.43 | MAZIARZ Monika | LKS Stal Mielec # | 93 | U18 | PK | -- | ||||||||||||||
2 | 16:01.57 | OSINIAK Kinga | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 92 | U18 | PK | -- | # | |||||||||||||
3 | 16:05.18 | KACZOR Monika | LKS Stal Mielec # | 93 | U18 | PK | -- | ||||||||||||||
4 | 16:05.39 | REMBOWICZ Sylwia | LKS Stal Mielec # | 95 | U16 | PK | III | ||||||||||||||
5 | 16:43.98 | ZIĘBA Ewa | CWKS Resovia Rzeszów # | 94 | U16 | PK | III | B.D. # | |||||||||||||
6 | 16:44.77 | WLAZŁO Natalia | CWKS Resovia Rzeszów # | 94 | U16 | PK | III | ||||||||||||||
7 | 16:45.14 | RUSIN Weronika | CWKS Resovia Rzeszów # | 92 | U18 | PK | -- | ||||||||||||||
8 | 16:47.28 | DROZD Monika | KKS Victoria Stalowa Wola # | 91 | U20 | PK | -- | ||||||||||||||
9 | 17:13.32 | AUGUSTYN Angelika | UKS Olimp Kozienice # | 96 | U14 | MZ | III | AUGUSTYN Krzysztof # | Z/0008/12 | 2022 | 3 | LDK! | |||||||||
10 | 17:51 r | ŻMUDA Ewelina | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 92 | U18 | PK | -- | ||||||||||||||
11 | 17:58 r | AUGUSTYN Wiktoria | UKS Olimp Kozienice # | 97 | U14 | MZ | IV | # | |||||||||||||
12 | 18:34 r | KUBAS Bożena | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 94 | U16 | PK | IV | ||||||||||||||
13 | 18:42 r | KRZĄSTEK Natalia | MKS Stal Nowa Dęba # | 95 | U16 | PK | IV | ||||||||||||||
60 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7.12 | PARTYKA Michał | CWKS Resovia Rzeszów # | 89 | U23 | PK | -- | ||||||||||||
1 | s | 3 | 7.59 | SŁAPCZYŃSKI Karol | KKS Victoria Stalowa Wola # | 89 | U23 | PK | -- | ||||||||||||
1 | f | 7.07 | PARTYKA Michał | CWKS Resovia Rzeszów # | 89 | U23 | PK | -- | |||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 3:09.13 | SADECKI Piotr | MKS Stal Nowa Dęba # | 94 | U16 | PK | -- | ||||||||||||
6 | s | 1 | 3:18.21 | MAJNUSZ Andrzej | CWKS Resovia Rzeszów # | 94 | U16 | PK | -- | ||||||||||||
7 | s | 1 | 3:18.59 | LACHOWSKI Patryk | MKS Halicz Ustrzyki Dolne # | 95 | U16 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz | Z/0122/11 | 2014 | BEZ | ||||||||
7 | s | 2 | 3:31.26 | KOPEĆ Adrian | MKS Stal Nowa Dęba # | 94 | U16 | PK | -- | ||||||||||||
8 | s | 2 | 3:41.59 | POŁOSZYNOWICZ Iwan | MKS Halicz Ustrzyki Dolne # | 96 | U14 | PK | -- | ||||||||||||
60 m pł M J Mł M | |||||||||||||||||||||
1 | 8.86 | KLICH Bartłomiej | LKS Stal Mielec # | 92 | U18 | PK | -- | # | |||||||||||||
60 m pł M (99.1) M | |||||||||||||||||||||
1 | 8.62 | PETELEWICZ Karol | UKS Trójka Sandomierz # | 91 | U20 | SK | -- | MIREK Andrzej | Z/4341/11 | 2013 | 2 | ||||||||||
2 | 8.65 | GNAT Krystian | LKS Stal Mielec # | 91 | U20 | PK | -- | # | |||||||||||||
3 | 9.18 | SOKÓŁ Mateusz | LKS Stal Mielec # | 91 | U20 | PK | -- | # | |||||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
1 | 1.89 | LUTY Przemysław | CWKS Resovia Rzeszów # | 92 | U18 | PK | III | B.D. | BEZ | ||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||
1 | 13.96 | LENTOWICZ Jarosław | LKS Stal Mielec # | 92 | U18 | PK | III | # | |||||||||||||
2 | 13.72 | CZARNY Kamil | CWKS Resovia Rzeszów # | 91 | U20 | PK | III | ||||||||||||||
3 | 13.62 | SERAFIN Dariusz | LKS Stal Mielec # | 90 | U20 | PK | III | ||||||||||||||
4 | 13.28 | KĘDZIOR I Mateusz | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 92 | U18 | PK | III | ||||||||||||||
5 | 12.14 | DYKAS Paweł | LKS Stal Mielec # | 92 | U18 | PK | -- | # | |||||||||||||
Chód 3 km M | |||||||||||||||||||||
1 | 12:39.21 | PIÓREK Kamil | MKS Stal Nowa Dęba # | 89 | U23 | PK | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||||||
2 | 13:20.49 | AUGUSTYN Łukasz | OTG Sokół Mielec # | 90 | U20 | PK | -- | # | |||||||||||||
3 | 13:30.37 | HERBA Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 92 | U18 | MA | -- | # | |||||||||||||
4 | 13:40.89 | GAWROŃSKI Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 90 | U20 | MA | -- | # | |||||||||||||
5 | 14:27.46 | GRUSZKA Adam | OTG Sokół Mielec # | 92 | U18 | PK | -- | ||||||||||||||
6 | 15:25.78 | FABIAN Marek | OTG Sokół Mielec # | 93 | U18 | PK | -- | ||||||||||||||
7 | 15:47.43 | KWOKA Daniel | CWKS Resovia Rzeszów # | 94 | U16 | PK | -- | ||||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.63324403762817 sekund |