Cottbus GER 17.01.2009 Halowe Mistrzostwa województwa lubuskiego |
|||||||||||||||||||||
60 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 8.15 | CHEŁMINIAK Katarzyna | MLKS Agros Żary # | 92 | U18 | LB | -- | # | |||||||||||||
1 | 8.17 | ROBAK Małgorzata | LKS Polkowice | 94 | U16 | DS | -- | # | |||||||||||||
2 | 8.35 | ZAPOTOCZNA Gabriela | ZLKL Zielona Góra | 94 | U16 | LB | -- | ||||||||||||||
1 | f | 8.05 | CHEŁMINIAK Katarzyna | MLKS Agros Żary # | 92 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||||
1 | f | 8.13 | ROBAK Małgorzata | LKS Polkowice | 94 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||||
3 | f | 8.29 | SZYLAKOWSKA Justyna | ZLKL Zielona Góra | 92 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 26.01 | SADŁOWSKA Kinga | ZLKL Zielona Góra | 90 | U20 | LB | II | # | |||||||||||||
2 | 26.72 | SADŁOWSKA Daria | ZLKL Zielona Góra | 90 | U20 | LB | III | B.D. # | 2 | ||||||||||||
3 | 27.21 | SZYLAKOWSKA Justyna | ZLKL Zielona Góra | 92 | U18 | LB | III | ||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 43.48 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 88 | U23 | LB | -- | # | |||||||||||||
2 | 44.00 | WOJTKIEWICZ Anna | ZLKL Zielona Góra | 93 | U18 | LB | -- | # | |||||||||||||
3 | 46.14 | GORAJ Kamila | LLKS Osowa Sień | 93 | U18 | LB | -- | # | |||||||||||||
4 | 46.42 | NOWAKOWSKA Paulina | LLKS Osowa Sień | 93 | U18 | LB | -- | ||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1:47.52 | KUCHARSKA Karolina | LKS Lubusz Słubice # | 94 | U16 | LB | V | # | |||||||||||||
2 | 1:48.06 | ZUTEREK Patrycja | MKST Astra Nowa Sól # | 95 | U16 | LB | V | ||||||||||||||
3 | 1:48.12 | GRZEŚ Krystyna | OŚ AZS Poznań # | 94 | U16 | WP | V | # | |||||||||||||
4 | 1:48.28 | LAZAR Dominika | SL Olimpia Poznań # | 94 | U16 | WP | V | B.D. # | BEZ | ||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 3:06.34 | FURMAŃSKA Paulina | LKS Lubusz Słubice # | 92 | U18 | LB | -- | ||||||||||||||
2 | 3:08.14 | LIPIECKA Agnieszka | OŚ AZS Poznań # | 93 | U18 | WP | -- | ||||||||||||||
3 | 3:10.68 | STEFAŃSKA Angelika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 93 | U18 | OP | -- | # | |||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 5:02.47 | PŁACZEK Lena | niest. Poznań # | 91 | U20 | WP | IV | # | |||||||||||||
2 | 5:34.13 | CIMOCHOWSKA Agnieszka | LKS Lubusz Słubice # | 90 | U20 | LB | -- | ||||||||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||
2 | 10.33 | DOBROWOLSKA Beata | LLKS Osowa Sień | 92 | U18 | LB | -- | # | |||||||||||||
3 | 10.43 | BARTLEWSKA Kalina | ZLKL Zielona Góra | 93 | U18 | LB | -- | # | |||||||||||||
4 | 10.45 | FRĄCKIEWICZ Karolina | ZLKL Zielona Góra | 92 | U18 | LB | -- | # | |||||||||||||
5 | 10.85 | KOWALEWICZ Weronika | ZLKL Zielona Góra | 93 | U18 | LB | -- | ||||||||||||||
60 m pł K K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.52 | DERNOWSKA Marzena | ULKS Uczniak Szprotawa # | 90 | U20 | LB | -- | ||||||||||||
2 | s | 1 | 9.74 | SZUSTER Daria | ZLKL Zielona Góra | 91 | U20 | LB | -- | B.D. # | 3 | ||||||||||
3 | s | 1 | 10.37 | OSTANEK Aneta | KS Jeziorak Iława # | 91 | U20 | WN | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 9.33 | DERNOWSKA Marzena | ULKS Uczniak Szprotawa # | 90 | U20 | LB | -- | ||||||||||||
2 | s | 2 | 9.93 | SZUSTER Daria | ZLKL Zielona Góra | 91 | U20 | LB | -- | B.D. # | 3 | ||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | 1.50 | ABRAMIUK Małgorzata | OSOT Szczecin # | 94 | U16 | ZP | IV | B.D. GRENDA Jan # | 2 | ||||||||||||
1 | 1.66 | KWAŚNIEWSKA Michalina | ZLKL Zielona Góra | 91 | U20 | LB | II | B.D. # | M | ||||||||||||
2 | 1.45 | KRÓLAK Anna | ULKS Uczniak Szprotawa # | 94 | U16 | LB | IV | ||||||||||||||
3 | 1.45 | ZAPOTOCZNA Gabriela | ZLKL Zielona Góra | 94 | U16 | LB | IV | ||||||||||||||
3 | 1.45 | RĘBAS Monika | ZLKL Zielona Góra | 94 | U16 | LB | IV | ||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||
1 | 10.51 | KOTOWICZ Karolina | MKL Toruń # | 90 | U20 | KP | IV | ||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||
1 | 9.99 | ŚWITALSKA Paulina | MLKS Agros Żary # | 94 | U16 | LB | IV | # | |||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||
1 | 10.64 | KOTOWICZ Katarzyna | AZS-AWF Gorzów # | 92 | U18 | LB | III | # | |||||||||||||
2 | 10.10 | DOBROWOLSKA Beata | LLKS Osowa Sień | 92 | U18 | LB | III | # | |||||||||||||
60 m M | |||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 7.60 | CHMIELARSKI Maksymilian | MKS Piast Głogów # | 89 | U23 | DS | -- | B.D. # | 3 | ||||||||||
1 | s | 2 | 7.16 | DOBROWOLSKI Jakub | LKS Lubusz Słubice # | 91 | U20 | LB | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 7.25 | DOLATA Paweł | ZLKL Zielona Góra | 92 | U18 | LB | -- | # | |||||||||||
1 | s | 3 | 7.67 | A E | MLKS Agros Żary # | 94 | U16 | LB | -- | # | |||||||||||
1 | 7.27 | DOLATA Paweł | ZLKL Zielona Góra | 92 | U18 | LB | -- | # | |||||||||||||
1 | f | 7.13 | DOBROWOLSKI Jakub | LKS Lubusz Słubice # | 91 | U20 | LB | -- | |||||||||||||
1 | f | 7.61 | A E | MLKS Agros Żary # | 94 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.26 | FÓRMAŃSKI Mateusz | WKS Śląsk Wrocław # | 91 | U20 | DS | II | B.D. # | 1 | ||||||||||
2 | s | 1 | 22.53 | PAŁKIEWICZ Krzysztof | ULKS Zielony Dąb Żarów | 86 | Sen | DS | II | MYDŁOWSKI Ryszard # | 1 | ||||||||||
3 | s | 1 | 23.70 | DOLATA Paweł | ZLKL Zielona Góra | 92 | U18 | LB | IV | # | |||||||||||
1 | s | 2 | 24.31 | JASIŃSKI Patryk | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 91 | U20 | LB | IV | # | |||||||||||
2 | s | 2 | 25.12 | KOZERA Patryk | ZLKL Zielona Góra | 92 | U18 | LB | -- | # | |||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 35.25 | PAŁKIEWICZ Krzysztof | ULKS Zielony Dąb Żarów | 86 | Sen | DS | -- | MYDŁOWSKI Ryszard # | 1 | ||||||||||
1 | s | 1 | 39.33 | KARPIŃSKI Paweł | ZLKL Zielona Góra | 92 | U18 | LB | -- | # | |||||||||||
1 | s | 1 | 42.88 | CIOŁEK Jakub | LKS Lubusz Słubice # | 95 | U16 | LB | -- | ||||||||||||
2 | s | 1 | 36.27 | WALCZAK Piotr | AZS-AWF Gorzów | 90 | U20 | LB | -- | # | |||||||||||
2 | s | 1 | 40.35 | KOŁODZIEJ Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 91 | U20 | DS | -- | ||||||||||||
3 | s | 1 | 37.00 | CICHOŃ Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 91 | U20 | DS | -- | # | |||||||||||
3 | s | 1 | 40.59 | BRODA Tomasz | AZS-PWSZ Gorzów | 93 | U18 | LB | -- | ||||||||||||
4 | s | 1 | 38.11 | PODSIADŁO Kamil | KS AZS AWF Wrocław # | 91 | U20 | DS | -- | # | |||||||||||
1 | s | 2 | 37.24 | PAWIŁOJĆ Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 91 | U20 | DS | -- | B.D. | 2 | ||||||||||
1 | s | 2 | 38.50 | GUC Dominik | LLKS Gubin | 93 | U18 | LB | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 39.70 | GRAJZER Tomasz | GLKS Świdnica | 94 | U16 | DS | IV | ||||||||||||
2 | s | 2 | 37.50 | KOWALSKI Mateusz | AZS-AWF Gorzów # | 90 | U20 | LB | -- | ||||||||||||
2 | s | 2 | 38.93 | KABZA Filip | ULKS Uczniak Szprotawa # | 92 | U18 | LB | -- | ||||||||||||
2 | s | 2 | 39.78 | CIECHANOWICZ Marcin | OŚ AZS Poznań # | 94 | U16 | WP | IV | B.D. B.D. # | 2 | ||||||||||
3 | s | 2 | 39.04 | FRYZE Tomasz | ZLKL Zielona Góra | 92 | U18 | LB | -- | # | |||||||||||
3 | s | 2 | 39.98 | PODGÓRSKI Kamil | KS Podlasie Białystok # | 90 | U20 | PD | -- | ||||||||||||
4 | s | 2 | 39.54 | TUNK Michał | LKS Lubusz Słubice # | 93 | U18 | LB | -- | # | |||||||||||
4 | s | 2 | 40.24 | RYGIELSKI Dawid | ZLKL Zielona Góra | 94 | U16 | LB | IV | ||||||||||||
5 | s | 2 | 40.06 | BEKACZ Kacper | MLKS Sokół Lubin # | 92 | U18 | DS | -- | # | |||||||||||
5 | s | 2 | 40.33 | BIAZIK Bartosz | MLKS Agros Żary # | 94 | U16 | LB | IV | # | |||||||||||
6 | s | 2 | 42.56 | WAWRZYNIAK Paweł | AZS-PWSZ Gorzów | 95 | U16 | LB | -- | ||||||||||||
1 | s | 3 | 38.35 | SZPACZYŃSKI Łukasz | AZS-PWSZ Gorzów | 93 | U18 | LB | -- | WALCZAK Zygmunt B.D. # | Z/4076/11 | 2012 | |||||||||
2 | s | 3 | 38.69 | ZARAZA Dawid | LKS Polkowice | 93 | U18 | DS | -- | # | |||||||||||
3 | s | 3 | 39.66 | JANOWSKI Łukasz | MLKS Sokół Lubin # | 92 | U18 | DS | -- | ||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:31.05 | HŁADUNIUK Patryk | MLKS Lubusz Barlinek # | 95 | U16 | ZP | III | SZYMANIAK Wojciech # | Z/3826/11 | 2019 | M | ||||||||
2 | s | 1 | 1:35.63 | BRATKOWSKI Marek | LKS Lubusz Słubice # | 94 | U16 | LB | V | ||||||||||||
1 | s | 2 | 1:33.03 | MUCHA Piotr | LKS Lubusz Słubice # | 95 | U16 | LB | IV | # | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:28.09 | MUSIOŁ Bartosz | ZLKL Zielona Góra | 94 | U16 | LB | III | B.D. # | BEZ | ||||||||||
2 | s | 3 | 1:29.33 | BAK Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 94 | U16 | LB | III | ||||||||||||
3 | s | 3 | 1:34.49 | PIÓRCZYŃSKI Patryk | LKS Lubusz Słubice # | 94 | U16 | LB | IV | ||||||||||||
4 | s | 3 | 1:36.63 | ROSIK Mikołaj | ZLKL Zielona Góra | 94 | U16 | LB | V | ||||||||||||
1 | 1:23.28 | KWAPICH Piotr | LLKS Gubin | 92 | U18 | LB | -- | ||||||||||||||
2 | 1:27.43 | OLIWA Jakub | LLKS Osowa Sień | 93 | U18 | LB | -- | ||||||||||||||
3 | 1:29.71 | LASEK Mateusz | niest. Wrocław # | 93 | U18 | DS | -- | ||||||||||||||
4 | 1:30.51 | TYLCZYŃSKI Jacek | ZLKL Zielona Góra | 92 | U18 | LB | -- | ||||||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1:52.79 | TRZĄSALSKI Jakub | LKS Lubusz Słubice # | 90 | U20 | LB | II | ||||||||||||||
2 | 1:57.39 | RAJCZAK Jakub | OŚ AZS Poznań # | 91 | U20 | WP | III | ||||||||||||||
3 | 1:59.91 | POSTOŁ Kamil | ZLKL Zielona Góra # | 90 | U20 | LB | III | # | |||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:40.03 | STACHOWIAK Hubert | OŚ AZS Poznań # | 92 | U18 | WP | -- | # | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:41.73 | GOLIK Miłosz | LLKS Osowa Sień | 93 | U18 | LB | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 2:47.03 | MATUSZCZAK Rafał | LLKS Osowa Sień | 94 | U16 | LB | IV | ORŁOWSKI Andrzej | Z/1807/11 | 2024 | 1 | ||||||||
3000 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 8:26.40 | SZNURA Szymon | OŚ AZS Poznań # | 90 | U20 | WP | II | # | |||||||||||||
2 | 8:29.20 | RAJCZAK Rafał | OŚ AZS Poznań # | 88 | U23 | WP | II | B.D. | 2 | ||||||||||||
3 | 9:07.25 | GIL Sebastian | OŚ AZS Poznań # | 91 | U20 | WP | III | ||||||||||||||
4 | 9:21.38 | OBAŁA Damian | ZLKL Zielona Góra | 91 | U20 | LB | IV | ||||||||||||||
60 m pł M Mł M | |||||||||||||||||||||
1 | 9.58 | A E | MLKS Agros Żary # | 94 | U16 | LB | -- | # | |||||||||||||
2 | 10.02 | CIECHANOWICZ Marcin | OŚ AZS Poznań # | 94 | U16 | WP | -- | B.D. B.D. # | 2 | ||||||||||||
60 m pł M J Mł M | |||||||||||||||||||||
1 | 8.72 | JASZOWSKI Łukasz | MLKS Sokół Lubin # | 92 | U18 | DS | -- | # | |||||||||||||
2 | 9.15 | BEKACZ Kacper | MLKS Sokół Lubin # | 92 | U18 | DS | -- | # | |||||||||||||
60 m pł M (99.1) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 8.56 | GAWRONIAK Marcin | WKS Śląsk Wrocław # | 90 | U20 | DS | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||||
2 | f | 8.58 | JASIŃSKI Patryk | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 91 | U20 | LB | -- | # | ||||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
1 | 2.05 | KARGULEWICZ Artur | WKS Śląsk Wrocław # | 89 | U23 | DS | II | ||||||||||||||
2 | 2.00 | LEPIATO Maciej | GZSN START Gorzów Wlkp. # | 88 | U23 | LB | II | LEWKOWICZ Zbigniew # | Z/3787/11 | 2024 | 1 | ||||||||||
3 | 1.95 | MICHALAK Piotr | UKL Ósemka Police # | 91 | U20 | ZP | II | ||||||||||||||
4 | 1.90 | WRÓBLEWSKI Kamil | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 92 | U18 | LU | III | # | |||||||||||||
Tyczka M | |||||||||||||||||||||
1 | 4.70 | CHMIELNIK Krzysztof | niest. Z.Góra # | 88 | U23 | LB | I | ||||||||||||||
2 | 4.60 | LISIAK Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 90 | U20 | KP | I | # | |||||||||||||
3 | 4.00 | SZAFARZ Jakub | ZLKL Zielona Góra | 92 | U18 | LB | II | # | |||||||||||||
4 | 3.80 | RASZCZUK Paweł | ZLKL Zielona Góra | 90 | U20 | LB | III | ||||||||||||||
5 | 3.60 | CERBIŃSKI Michał | ZLKL Zielona Góra | 93 | U18 | LB | III | ||||||||||||||
6 | 3.60 | ŻUROWSKI Bartosz | ZLKL Zielona Góra | 92 | U18 | LB | III | # | |||||||||||||
7 | 3.40 | SIUBA Jakub | ZLKL Zielona Góra | 92 | U18 | LB | IV | # | |||||||||||||
8 | 2.60 | WYRWICKI Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 94 | U16 | LB | -- | ||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
1 | 6.40 | KRASNOBORSKI Alan | LKS Olimpic Szczecin # | 92 | U18 | ZP | III | ||||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||
1 | 13.43 | WILMA Adrian | ZLKL Zielona Góra | 92 | U18 | LB | III | # | |||||||||||||
2 | 13.19 | KRASNOBORSKI Alan | LKS Olimpic Szczecin # | 92 | U18 | ZP | IV | ||||||||||||||
3 | 12.05 | BURNAT Adrian | ULKS Uczniak Szprotawa # | 93 | U18 | LB | -- | ||||||||||||||
Kula (4) M | |||||||||||||||||||||
1 | 13.75 | KRZYŻANOWSKI Adrian | LKS Polkowice | 94 | U16 | DS | IV | # | |||||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | 14.74 | PRACZYK Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 93 | U18 | DS | III | # | |||||||||||||
2 | 14.39 | ZIUŁCZYK Patryk | ZLKL Zielona Góra | 92 | U18 | LB | III | # | |||||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||
1 | 14.83 | PAWELSKI Grzegorz | AZS-AWF Gorzów | 68 | Masters | LB | I | PAWELSKI Grzegorz | 2 | ||||||||||||
2 | 14.75 | SIEREWICZ Kacper | ZLKL Zielona Góra | 89 | U23 | LB | I | B.D. # | 1 | ||||||||||||
3 | 14.68 | CZARNIK Marek | LKS Polkowice | 81 | Sen | DS | I | ||||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.92843008041382 sekund |