Jablonec nad Nisou (CZE) 31.01.2018 4. halová středa |
|||||||||||||||||||||
60 m K | |||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 8.01 | WYSOTA Karolina | SL GKS Olsza Olszyna | 00 | U20 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/2466/15 | 2018 | 2 | ||||||||
6 | s | 2 | 8.61 | KUREK Ewa | SL GKS Olsza Olszyna | 02 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław | Z/0129/16 | 2024 | 3 | LDK! | GIM | ||||||
5 | s | 3 | 8.79 | ROSA Julia | SL GKS Olsza Olszyna | 02 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/5625/15 | 2020 | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
1 | s | 4 | 8.98 | CZUBAK Aleksandra | MKS Szerszeń Bogatynia | 03 | U16 | DS | -- | ||||||||||||
2 | s | 4 | 9.08 | SPICH Kinga | MKS Szerszeń Bogatynia | 08 | U12 | DS | -- | LDK! | |||||||||||
3 | s | 4 | 9.11 | JAKIEL Gabriela | MKS Szerszeń Bogatynia | 05 | U14 | DS | -- | # | |||||||||||
5 | s | 4 | 9.33 | KOBYLSKA Hanna | WLKS Wrocław | 07 | U12 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil # | Z/1558/18 | 2023 | LDK! | ||||||||
6 | s | 4 | 10.23 | MI¦KOWIEC Kinga | MKS Szerszeń Bogatynia | 05 | U14 | DS | -- | ||||||||||||
1 | s | 5 | 9.16 | PAJĘCKA Lena | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 07 | U12 | DS | -- | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0737/18 | 2024 | LDK! | ||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||
3 | s | 30.30 | KOZDROWSKA Wiktoria | WLKS Wrocław # | 03 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||||
2 | s | 2 | 28.32 | DRZYMAŁA Weronika | KS SMS Szklarska Poręba | 03 | U16 | DS | IV | LDK! | GIM | ||||||||||
1 | s | 4 | 30.71 | CZUBAK Aleksandra | MKS Szerszeń Bogatynia | 03 | U16 | DS | -- | ||||||||||||
2 | s | 5 | 31.72 | SPICH Kinga | MKS Szerszeń Bogatynia | 08 | U12 | DS | -- | LDK! | |||||||||||
3 | s | 5 | 31.74 | JAKIEL Gabriela | MKS Szerszeń Bogatynia | 05 | U14 | DS | -- | # | |||||||||||
1 | s | 6 | 30.55 | PAJĘCKA Lena | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 07 | U12 | DS | -- | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0737/18 | 2024 | LDK! | ||||||||
3 | s | 6 | 33.52 | KOBYLSKA Hanna | WLKS Wrocław | 07 | U12 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil # | Z/1558/18 | 2023 | LDK! | ||||||||
4 | s | 6 | 34.97 | MI¦KOWIEC Kinga | MKS Szerszeń Bogatynia | 05 | U14 | DS | -- | ||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:15.24 | GILETA Dominika | SL GKS Olsza Olszyna | 00 | U20 | DS | -- | URBATZKA Natalia | Z/2643/15 | 2018 | 4 | ||||||||
3 | s | 1 | 3:29.97 | POPIEL Kaja | SL GKS Olsza Olszyna | 04 | U16 | DS | V | CHORZĘPA Przemysław | Z/3924/17 | 2022 | 4 | LDK! | GIM | ||||||
4 | s | 1 | 3:31.31 | KOWALSKA Agata | SL GKS Olsza Olszyna | 02 | U18 | DS | -- | URBATZKA Natalia | Z/0248/17 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||||
5 | s | 1 | 3:38.82 | ŁAKOTA Justyna | SL GKS Olsza Olszyna | 02 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0250/17 | 2022 | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
6 | s | 1 | 3:45.55 | WOJEWÓDKA Agnieszka | MLKS Rakowice | 05 | U14 | DS | -- | ŁUKASIK Joanna | Z/8096/21 | 2021 | LDK! | ||||||||
9 | s | 1 | 3:58.59 | PROSKA Martyna | MLKS Rakowice | 02 | U18 | DS | -- | ||||||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 9.92 | JACKOWSKA Amelia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 03 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | 3 | LDK! | GIM | |||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
3 | f | 1 | 4.97 | JANIEC Eryka | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 01 | U18 | DS | IV | MARKOWSKI Tomasz | 4 | LDK! | ZKN | ||||||||
6 | f | 1 | 4.60 | KOZDROWSKA Wiktoria | WLKS Wrocław # | 03 | U16 | DS | V | # | |||||||||||
9 | f | 1 | 3.95 | KOBYLSKA Hanna | WLKS Wrocław | 07 | U12 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil # | Z/1558/18 | 2023 | LDK! | ||||||||
f | 1 | NM | JACKOWSKA Amelia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 03 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | 3 | LDK! | GIM | |||||||||
f | 1 | NM | KUREK Ewa | SL GKS Olsza Olszyna | 02 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław | Z/0129/16 | 2024 | 3 | LDK! | GIM | |||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||
5 | f | 1 | 10.29 | ŻYGADŁO Oliwia | MKS Szerszeń Bogatynia | 03 | U16 | DS | IV | ||||||||||||
8 | f | 1 | 9.41 | KAMIŃSKA Małgorzata | MLKS Rakowice | 03 | U16 | DS | V | LDK! | |||||||||||
9 | f | 1 | 9.30 | ODUCHOWSKA Oliwia | MKS Szerszeń Bogatynia | 03 | U16 | DS | V | ||||||||||||
12 | f | 1 | 8.40 | ROSA Julia | SL GKS Olsza Olszyna | 02 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/5625/15 | 2020 | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 16:24.08 | DROZDEK Marcelina | KS AZS AWF Warszawa # | 00 | U20 | MZ | -- | CHYLIŃSKI Andrzej # | Z/2488/15 | 2023 | ZKN | ||||||||
6 | s | 1 | 19:00.81 | GDOWSKA Gabriela | SL GKS Olsza Olszyna | 02 | U18 | DS | -- | # | |||||||||||
60 m M | |||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 7.29 | MARCINKOWSKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław | 95 | Sen | DS | -- | ||||||||||||
2 | s | 2 | 7.43 | POŁCZYK Łukasz | KS SMS Szklarska Poręba | 01 | U18 | DS | -- | # | LDK! | ZKN | |||||||||
3 | s | 2 | 7.45 | WYMAZAŁA Bartłomiej | KS SMS Szklarska Poręba | 00 | U20 | DS | -- | B.D. B.D. # | Z/2601/15 | 2024 | ZKN | ||||||||
5 | s | 2 | 7.48 | POŁCZYK Arkadiusz | KS SMS Szklarska Poręba | 01 | U18 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 24.38 | DOMINIAK Daniel | SL GKS Olsza Olszyna | 01 | U18 | DS | IV | URBATZKA Natalia # | Z/0817/16 | 2024 | 3 | ||||||||
3 | s | 2 | 27.91 | KACZOR Karol | MKS Osa Zgorzelec # | 01 | U18 | DS | -- | ||||||||||||
4 | s | 2 | 28.93 | ROMANOWSKI Filip | WKS ¦l±sk Wrocław # | 04 | U16 | DS | -- | SIERADZKI Andrzej # | Z/0732/18 | 2024 | |||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 57.09 | WÓJCIK Denis | MKS Szerszeń Bogatynia | 02 | U18 | DS | -- | ||||||||||||
1 | s | 4 | 58.10 | FRANCZAK Mateusz | KS SMS Szklarska Poręba # | 04 | U16 | DS | -- | # | LDK! | GIM | |||||||||
3 | s | 4 | 59.59 | ARNISTA Jakub | MKS Szerszeń Bogatynia | 04 | U16 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 2:45.09 | RUSZKIEWICZ Filip | SL GKS Olsza Olszyna | 01 | U18 | DS | -- | URBATZKA Natalia | Z/2645/15 | 2021 | 3 | ||||||||
5 | s | 1 | 2:56.27 | JARZĘBECKI Mateusz | KS SMS Szklarska Poręba | 03 | U16 | DS | V | ROSTKOWSKA Anna # | 3 | LDK! | GIM | ||||||||
7 | s | 1 | 2:56.76 | SZMIT Patryk | KS SMS Szklarska Poręba | 03 | U16 | DS | V | ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. | Z/3933/17 | 2024 | LDK! | ||||||||
9 | s | 1 | 3:32.92 | BARAN Piotr | MKS Szerszeń Bogatynia | 04 | U16 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||||
2 | s | 2 | 2:58.57 | ZAJˇC Dominik | MLKS Rakowice | 00 | U20 | DS | -- | ŁUKASIK Joanna | Z/1884/18 | 2018 | BEZ | ||||||||
4 | s | 2 | 3:03.37 | RYMUT Konrad | KS SMS Szklarska Poręba | 03 | U16 | DS | -- | # | LDK! | GIM | |||||||||
10 | s | 2 | 3:41.25 | WEŁPA Jakub | MLKS Rakowice | 00 | U20 | DS | -- | ||||||||||||
60 m pł M Mł M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 8.58 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 03 | U16 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | GIM | ||||||
60 m pł M J Mł M | |||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 9.95 | KACZOR Karol | MKS Osa Zgorzelec # | 01 | U18 | DS | -- | ||||||||||||
60 m pł M (99.1) M | |||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 9.15 | KARABAN Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 00 | U20 | DS | -- | ZKN | |||||||||||
4 | s | 1 | 10.68 | WASILEWICZ Jan | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 00 | U20 | DS | -- | LDK! | |||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
4 | f | 1 | 1.75 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 03 | U16 | DS | IV | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | GIM | ||||||
5 | f | 1 | 1.70 | KACZOR Karol | MKS Osa Zgorzelec # | 01 | U18 | DS | -- | ||||||||||||
7 | f | 1 | 1.70 | KARABAN Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 00 | U20 | DS | -- | ZKN | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.60 | WASILEWICZ Jan | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 00 | U20 | DS | -- | LDK! | |||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
f | 1 | NM | JÓ¬WIAK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 97 | U23 | DS | -- | |||||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.47 | GRABOWICZ Grzegorz | MLKS Rakowice | 02 | U18 | DS | -- | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.58790707588196 sekund |