Gdynia 20.04.2013 XVIII Festiwalu Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana |
|||||||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | 1.55 | PORĘBA Martyna | KL Gdynia # | 02 | U12 | PM | -- | # | ||||||||||||
2 | 1 | 1.45 | BIECHOWSKA Maja | KL Gdynia # | 02 | U12 | PM | -- | |||||||||||||
3 | 1 | 1.35 | GŁÓWCZEWSKA Daria | KL Gdynia # | 03 | U12 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 1 | 1.25 | WROŃSKA Julianna | KL Gdynia # | 03 | U12 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||||
5 | 1 | 1.15 | MARCINIAK Weronika | KL Gdynia # | 04 | U12 | PM | -- | |||||||||||||
6 | 1 | 0.95 | DĘBICKA Konstancja | KL Gdynia # | 05 | U12 | PM | -- | |||||||||||||
1 | 2 | 2.75 | KALITTA Victoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 01 | U14 | KP | III | KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # | Z/0082/15 | 2024 | ||||||||||
2 | 2 | 2.55 | GROŻYŃSKA Agata | WKS Flota Gdynia | 00 | U14 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 2 | 2.45 | MACIEJEWSKA Paulina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 00 | U14 | KP | IV | # | ||||||||||||
4 | 2 | 2.35 | MAJCHRZAK Liwia | KKL Kielce # | 01 | U14 | SK | V | |||||||||||||
5 | 2 | 2.35 | WEJMAN Karolina | KL Gdynia # | 01 | U14 | PM | V | KASZUBA Tomasz # | Z/5427/15 | 2023 | 1 | LDK! | ||||||||
6 | 2 | 2.35 | BARTEL Agata | SKLA Sopot | 00 | U14 | PM | V | # | ||||||||||||
7 | 2 | 2.25 | BIAŁOGOŃSKA Katarzyna | RKS Łódź # | 01 | U14 | LD | V | B.D. LISIAK Adam | , Z/3633/15 | , 2023 | LDK! | |||||||||
8 | 2 | 2.15 | WALCZYŃSKA Natalia | KKL Kielce | 01 | U14 | SK | V | |||||||||||||
9 | 2 | 2.05 | MAŹNIEWSKA Zuzanna | SKLA Sopot | 01 | U14 | PM | V | |||||||||||||
10 | 2 | 2.05 | BRZESKA Zofia | KL Gdynia | 00 | U14 | PM | V | # | ||||||||||||
11 | 2 | 1.95 | IWANIEC Anna | KKL Kielce # | 01 | U14 | SK | -- | # | ||||||||||||
12 | 2 | 1.85 | PRAHL Alicja | SKLA Sopot | 00 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
13 | 2 | 1.85 | SOLECKA Weronika | SKLA Sopot | 01 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
14 | 2 | 1.35 | HIRSZ Dominika | KL Gdynia | 00 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
15 | 2 | 1.25 | PASEK Dominika | KL Gdynia # | 01 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||||
16 | 2 | 1.25 | ŻMIJEWSKA Agata | KL Gdynia # | 01 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
17 | 2 | 1.25 | ZBAWICKA Anna | KL Gdynia # | 01 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||||
18 | 2 | 1.25 | SKONIECZNA Emilia | KL Gdynia # | 01 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||||
1 | 3 | 3.40 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 98 | U16 | PM | I | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | |||||||||
2 | 3 | 2.85 | NOWICKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 99 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 3 | 2.75 | RYCZAK Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 99 | U16 | DS | III | # | ||||||||||||
4 | 3 | 2.75 | LIPIŃSKA Milena | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 99 | U16 | PM | III | MIGDA Leszek B.D. # | Z/0583/15 | 2021 | ||||||||||
5 | 3 | 2.75 | CYROCKA Natalia | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 99 | U16 | PM | III | |||||||||||||
6 | 3 | 2.65 | CELEJ Natalia | SKLA Sopot | 99 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
7 | 3 | 2.45 | POHNKE Dominika | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 98 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
8 | 3 | 2.25 | GIELNIAK Wiktoria | KL Gdynia | 99 | U16 | PM | V | |||||||||||||
9 | 3 | 2.25 | ZAPADKA Karolina | WKS Flota Gdynia # | 98 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
10 | 3 | 2.25 | PAŁUBICKA Julia | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 99 | U16 | PM | V | |||||||||||||
11 | 3 | 2.15 | KALKOWSKA Klaudia | KL Gdynia | 98 | U16 | PM | V | |||||||||||||
12 | 3 | 2.05 | KNITTER Julia | KL Gdynia | 99 | U16 | PM | V | |||||||||||||
13 | 3 | 2.05 | A A | KL Gdynia | 99 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
14 | 3 | 2.05 | PASEK Magdalena | KL Gdynia | 99 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
15 | 3 | 1.95 | BALCER Aleksandra | KL Gdynia | 99 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
16 | 3 | 1.85 | KARCZMARCZYK Justyna | AZS UMCS Lublin # | 99 | U16 | LU | -- | # | ||||||||||||
17 | 3 | 1.85 | BLOK Natalia | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 01 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
18 | 3 | 1.65 | KARCZMARCZYK Paulina | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 99 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
19 | 3 | 1.25 | WOJEWSKA Natalia | KL Gdynia # | 98 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
20 | 3 | 1.15 | GŁOWACKA Laura | KL Gdynia # | 99 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
1 | 4 | 2.80 | STAROSZCZYK Magdalena | KL Gdynia | 97 | U18 | PM | III | |||||||||||||
2 | 4 | 2.40 | JURKIEWICZ Wiktoria | KL Gdynia | 96 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
1 | 5 | 3.20 | HUDZIK Adrianna | KL Gdynia | 95 | U20 | PM | II | B.D. # | BEZ | |||||||||||
2 | 5 | 2.60 | PSTRONGOWSKA Justyna | KL Gdynia | 95 | U20 | PM | IV | |||||||||||||
Tyczka M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | 1.55 | JELENIEWICZ Piotr | KL Gdynia # | 05 | U12 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 1 | 1.55 | ZASUWIK Mikołaj | KL Gdynia # | 03 | U12 | PM | -- | |||||||||||||
3 | 1 | 1.35 | JAROSZEWSKI Mikołaj | KL Gdynia # | 03 | U12 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 1 | 1.15 | MACHURA Kajetan | KL Gdynia # | 02 | U12 | PM | -- | |||||||||||||
1 | 2 | 2.85 | DZIAŁOWSKI Jan | KKL Kielce | 01 | U14 | SK | V | |||||||||||||
2 | 2 | 1.85 | TOBIAŃSKI Kacper | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 00 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
3 | 2 | 1.75 | MANIA Aleksander | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 01 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||||
4 | 2 | 1.65 | WOJEWSKI Tomasz | KL Gdynia # | 00 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
5 | 2 | 1.55 | BRZESKI Tadeusz | KL Gdynia # | 01 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
6 | 2 | 1.35 | WOJTOWICZ Maciej | KL Gdynia # | 01 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||||
7 | 2 | 1.25 | PARTYKA Szymon | KL Gdynia # | 01 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
8 | 2 | 1.25 | CHMIELIŃSKI Adam | KL Gdynia # | 01 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
1 | 3 | 3.00 | SPRENGEL Mateusz | WKS Flota Gdynia | 99 | U16 | PM | V | |||||||||||||
2 | 3 | 2.90 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 98 | U16 | PM | V | B.D. # | ||||||||||||
3 | 3 | 2.40 | KOWALCZUK Daniel | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 98 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 3 | 2.70 | ŁASKI Andrzej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 99 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||||
4 | 3 | 2.70 | PIWOWARSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 98 | U16 | MZ | -- | B.D. # | ||||||||||||
6 | 3 | 2.40 | JAKUBOWSKI Dominik | WKS Flota Gdynia | 99 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
1 | 4 | 4.20 | BŁASZCZYK Jan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 96 | U18 | KP | II | B.D. | BEZ | |||||||||||
2 | 4 | 3.80 | SANOCKI Kornel | KL Gdynia | 97 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 4 | 3.70 | KUKIEŁKO Igor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 97 | U18 | KP | III | # | ||||||||||||
4 | 4 | 3.50 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 96 | U18 | PM | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||||
5 | 4 | 2.90 | BUI MINH Mariusz | MKS Sambor Tczew | 97 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
5 | 4 | 2.90 | PIĆ Dominik | SKLA Sopot | 97 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
7 | 4 | 2.60 | SOWIŃSKI Michał | MKS Sambor Tczew | 97 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
1 | 5 | 4.70 | PAWLIK Karol | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 94 | U20 | KP | I | DAKINIEWICZ Wojciech # | Z/2178/11 | 2023 | M | |||||||||
2 | 5 | 4.00 | SOKOŁOWSKI Jakub | KL Gdynia | 94 | U20 | PM | II | |||||||||||||
1 | 6 | 4.00 | SAS-ŚWISTELNICKI Patryk | KL Gdynia | 91 | U23 | PM | II | |||||||||||||
2 | 6 | 3.90 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk | 91 | U23 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
1 | 7 | 2.60 | KOROLKO Edward | niest. Bydgoszcz | 40 | Masters | KP | -- | B.D. B.D. | , Z/0355/19 | , 2019 | BEZ | |||||||||
2 | 7 | 2.10 | WOJTKOWIAK Bernard | Pomorski Klub Weteranów LA Sopot | 38 | Masters | PM | -- | B.D. B.D. B.D. | BEZ | |||||||||||
3 | 7 | 2.00 | OSÓBKA Tomasz | PZWLA Toruń | 37 | Masters | KP | -- | B.D. | Z/0362/19 | 2019 | BEZ | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.56643295288086 sekund |