Warszawa 2023-12-17 Ogólnopolskie Zawody Dzieci 2 |
||||||||||
100 m K | ||||||||||
1 | 3 | 13.21 | MOKROGULSKA Martyna | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 13-08-15 | E-1 | ||||
1 | 3 | 13.42 | SOBCZAK Agata | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 14-08-18 | F-2 | ||||
2 | 3 | 13.29 | MAGDZIARZ Veronika | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 14-03-11 | E-1 | ||||
2 | 3 | 13.73 | TOMICZAK Anna | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 14-07-06 | F-2 | ||||
3 | 3 | 13.38 | FEDAK Gaja | SKŁ Górnik Sanok | 13-12-12 | E-1 | ||||
3 | 3 | 13.98 | NOWAK Wiktoria | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 14-11-02 | F-2 | ||||
4 | 3 | 13.43 | NOWAKOWSKA Marcelina | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 14-01-14 | E-1 | ||||
4 | 3 | 14.46 | GAICKA Natalia | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 14-10-29 | F-2 | ||||
5 | 3 | 13.73 | JAROSZYŃSKA Izabela | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 13-09-02 | E-1 | ||||
5 | 3 | 14.57 | POLAKOWSKA Julia | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 14-11-04 | F-2 | ||||
6 | 3 | 13.93 | STRYJEWSKA Zuzanna | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 14-02-25 | E-1 | ||||
6 | 3 | 14.93 | WOLSKA Lena | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 15-07-20 | F-1 | ||||
7 | 3 | 14.04 | ADAMCZYK Tatiana | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 13-08-27 | E-1 | ||||
7 | 3 | 15.58 | GONTARZ Hanna | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 14-07-12 | F-2 | ||||
8 | 3 | 14.06 | CZECH Julianna | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 14-02-15 | E-1 | ||||
8 | 3 | 15.62 | KOROTYSZEWSKA Lena | MKS Cuprum Lubin | 14-07-16 | F-2 | ||||
9 | 3 | 14.06 | KLATKA Amelia | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 13-10-22 | E-1 | ||||
9 | 3 | 15.65 | GIERAS Martyna | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 14-11-23 | F-2 | ||||
10 | 3 | 14.18 | NEROJ Alicja | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 14-02-20 | E-1 | ||||
11 | 3 | 14.45 | PARCHAN Pola | UKS 3 Milanówek | 13-08-28 | E-1 | ||||
11 | 3 | 19.26 | MILER Maja | KS Orzeł Elbląg | 15-03-24 | F-2 | ||||
12 | 3 | 14.73 | CHACHUŁA Julia | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 13-07-24 | E-1 | ||||
12 | 3 | 25.41 | KOZŁOWSKA Hanna | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 14-08-18 | F-2 | ||||
13 | 3 | 14.83 | LESZCZYŃSKA Natalia | KS Orzeł Elbląg | 14-02-17 | E-1 | ||||
14 | 3 | 14.84 | ZIÓŁKOWSKA Martyna | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 13-12-17 | E-1 | ||||
15 | 3 | 14.89 | STAWIANA Lidia | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 14-05-15 | E-1 | ||||
16 | 3 | 15.12 | GAWLAK Katarzyna | UKS Olczanka Zakopane | 13-07-11 | E-1 | ||||
17 | 3 | 15.36 | KAŁOWSKA Anna | WTŁ Stegny Warszawa | 13-09-11 | E-1 | ||||
18 | 3 | 15.56 | KUBICKA Hanna | UKS Olczanka Zakopane | 13-07-06 | E-1 | ||||
19 | 3 | 15.60 | SAMBORSKA Helena | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 14-01-21 | E-1 | ||||
20 | 3 | 15.66 | MALINOWSKA Dagmara | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 13-09-09 | E-1 | ||||
21 | 3 | 15.96 | KLIMECKA Aleksandra | KS SNPTT 1907 Zakopane | 13-10-21 | E-1 | ||||
22 | 3 | 16.05 | WASIAK Urszula | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 13-10-24 | E-1 | ||||
23 | 3 | 16.15 | ŁAPETA Maria | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 13-10-22 | E-1 | ||||
24 | 3 | 16.78 | FIŁKA Milena | MKS Cuprum Lubin | 14-06-26 | E-1 | ||||
25 | 3 | 16.80 | MACHNIJ Rozalia | KS Orzeł Elbląg | 14-02-04 | E-1 | ||||
26 | 3 | 20.62 | SUCHOWIAN Małgorzata | KS SNPTT 1907 Zakopane | 13-11-19 | E-1 | ||||
100 m M | ||||||||||
1 | 3 | 13.35 | IWANEK Miłosz | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 15-01-19 | F-2 | ||||
1 | 3 | 13.55 | PERZYŃSKI Jan | UKS 3 Milanówek | 14-06-22 | E-1 | ||||
2 | 3 | 13.76 | LEPIK Artsiom | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki [Z] | 14-02-13 | E-1 | ||||
2 | 3 | 14.80 | WIATRZYK Miłosz | UKS 3 Milanówek | 15-03-09 | F-2 | ||||
3 | 3 | 15.27 | PARCHAN Dawid | UKS 3 Milanówek | 15-06-14 | F-2 | ||||
3 | 3 | 15.55 | PUŁAWSKI Paweł | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 13-12-16 | E-1 | ||||
4 | 3 | 15.56 | GODZIK Michał | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 15-01-13 | F-2 | ||||
4 | 3 | 16.19 | DOAN Minh Khang | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 13-10-16 | E-1 | ||||
5 | 3 | 16.16 | GRUSZKA Tadeusz | WTŁ Stegny Warszawa | 15-04-11 | F-2 | ||||
5 | 3 | 16.28 | ŁUKASZEWICZ Wojciech | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 14-05-01 | E-1 | ||||
6 | 3 | 16.16 | ŁUKASZCZYK Maciej | UKS Olczanka Zakopane | 14-10-04 | F-2 | ||||
7 | 3 | 17.78 | SOSNOWSKI Filip | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 14-11-12 | F-2 | ||||
8 | 3 | 18.50 | ZĄZEL Jakub | UKS 3 Milanówek | 14-07-05 | F-2 | ||||
10 | 3 | 16.28 | PULIKOWSKA Inez | MKS Cuprum Lubin | 15-06-02 | F-2 | ||||
300 m K | ||||||||||
1 | 3 | 32.86 | KUDRYCKA Julia | UKS Giżycko | 12-07-17 | E-2 | ||||
2 | 3 | 33.29 | LENART Maja | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 12-12-08 | E-2 | ||||
3 | 3 | 33.90 | ABRATKIEWICZ Laura | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 12-07-06 | E-2 | ||||
4 | 3 | 34.07 | WARYCH Pola | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 12-08-10 | E-2 | ||||
5 | 3 | 34.16 | RADZIKOWSKA Maja | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 12-10-01 | E-2 | ||||
6 | 3 | 34.16 | STĘPNIAKOWSKA Zofia | KS Orzeł Elbląg | 12-08-08 | E-2 | ||||
7 | 3 | 34.17 | DZIADAK Zofia | SKŁ Górnik Sanok | 13-01-03 | E-2 | ||||
8 | 3 | 34.62 | GIERAS Weronika | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 12-07-24 | E-2 | ||||
9 | 3 | 36.32 | ŁUKASZCZYK Gloria | UKS Olczanka Zakopane | 12-08-25 | E-2 | ||||
10 | 3 | 36.81 | TUREK-PARYLAK Laura | SKŁ Górnik Sanok | 12-11-20 | E-2 | ||||
11 | 3 | 37.06 | CHMIELEWSKA Zuzanna | SKŁ Górnik Sanok | 13-05-09 | E-2 | ||||
12 | 3 | 37.32 | FIRLIT Amelia | SKŁ Górnik Sanok | 13-06-27 | E-2 | ||||
13 | 3 | 37.66 | DOBERSTEIN Iga | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 13-03-31 | E-2 | ||||
13 | 3 | 47.05 | STEPANIUK Jura | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 13-05-02 | E-2 | ||||
14 | 3 | 37.82 | BEREZOWSKA Lena | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 13-01-11 | E-2 | ||||
15 | 3 | 37.84 | FORNALCZYK Martyna | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 12-10-18 | E-2 | ||||
16 | 3 | 38.13 | WOŁCZYŃSKA Zuzanna | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 13-05-23 | E-2 | ||||
17 | 3 | 38.30 | KONEWKA Hanna | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 13-01-17 | E-2 | ||||
18 | 3 | 38.56 | KRUL Amelia | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 12-08-19 | E-2 | ||||
19 | 3 | 38.58 | KRYSZCZUK Hanna | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 13-04-06 | E-2 | ||||
20 | 3 | 39.26 | CZWERENKO Celina | SKŁ Górnik Sanok | 12-11-29 | E-2 | ||||
21 | 3 | 39.74 | SZCZEPAŃSKA Ewa | KS Orzeł Elbląg | 13-04-25 | E-2 | ||||
22 | 3 | 40.67 | WĘGRZYNOWSKA Amelia | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 12-07-09 | E-2 | ||||
23 | 3 | 41.42 | IŁOWSKA Izabela | KS Orzeł Elbląg | 13-02-16 | E-2 | ||||
24 | 3 | 42.05 | WIKTOROWICZ Anna | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 13-05-20 | E-2 | ||||
25 | 3 | 42.92 | POTOCKA Izabela | SKŁ Górnik Sanok | 13-02-24 | E-2 | ||||
26 | 3 | 43.17 | CIAGADLAK Zuzanna | KS Orzeł Elbląg | 13-04-06 | E-2 | ||||
27 | 3 | 43.24 | SŁABOSZ Lena | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 13-02-14 | E-2 | ||||
28 | 3 | 43.30 | BRODOWSKA Alicja | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 13-06-29 | E-2 | ||||
29 | 3 | 45.89 | CZEREPIŃSKA Antonina | UKS 3 Milanówek | 12-12-09 | E-2 | ||||
30 | 3 | 46.17 | KOSTADINOV Jana | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 12-11-04 | E-2 | ||||
31 | 3 | 47.29 | ROZUMETZ Ivanna | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki [Z] | 12-07-11 | E-2 | ||||
1 | 4 | 36.12 | TOMICZAK Anna | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 14-07-06 | F-2 | ||||
2 | 4 | 37.17 | NOWAK Wiktoria | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 14-11-02 | F-2 | ||||
3 | 4 | 41.51 | SOBCZAK Agata | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 14-08-18 | F-2 | ||||
4 | 4 | 41.68 | GAICKA Natalia | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 14-10-29 | F-2 | ||||
5 | 4 | 41.72 | POLAKOWSKA Julia | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 14-11-04 | F-2 | ||||
6 | 4 | 44.10 | GIERAS Martyna | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 14-11-23 | F-2 | ||||
7 | 4 | 44.46 | GONTARZ Hanna | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 14-07-12 | F-2 | ||||
8 | 4 | 46.52 | KOROTYSZEWSKA Lena | MKS Cuprum Lubin | 14-07-16 | F-2 | ||||
9 | 4 | 47.87 | KOZŁOWSKA Hanna | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 14-08-18 | F-2 | ||||
11 | 4 | 50.28 | WOLSKA Lena | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 15-07-20 | F-1 | ||||
12 | 4 | 53.07 | MILER Maja | KS Orzeł Elbląg | 15-03-24 | F-2 | ||||
300 m M | ||||||||||
1 | 3 | 30.92 | SZCZEPAŃSKI Antoni | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 13-04-11 | E-2 | ||||
2 | 3 | 31.24 | SKONECZNY Antoni | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 13-04-23 | E-2 | ||||
3 | 3 | 32.21 | JASIŃSKI Tymon | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 12-07-23 | E-2 | ||||
4 | 3 | 36.03 | BOGUSZEWSKI Karol | UKS 3 Milanówek | 13-02-10 | E-2 | ||||
5 | 3 | 36.60 | ŚMIGIEL Artur | SKŁ Górnik Sanok | 12-07-22 | E-2 | ||||
6 | 3 | 37.99 | BURAKOWSKI Kacper | KS Orzeł Elbląg | 12-09-25 | E-2 | ||||
7 | 3 | 38.14 | GOLEWSKI Mikołaj | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 12-08-18 | E-2 | ||||
8 | 3 | 40.32 | ORŁOWSKI Oskar | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 13-02-01 | E-2 | ||||
9 | 3 | 42.65 | GODZIK Łukasz | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 13-06-12 | E-2 | ||||
10 | 3 | 43.40 | OWCZAREK Bartosz | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 12-09-25 | E-2 | ||||
11 | 3 | 45.09 | PIOTROWSKI Tymoteusz | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 12-09-14 | E-2 | ||||
12 | 3 | 46.62 | ZALEWSKI Igor | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 12-12-29 | E-2 | ||||
1 | 4 | 36.55 | IWANEK Miłosz | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 15-01-19 | F-2 | ||||
2 | 4 | 41.98 | WIATRZYK Miłosz | UKS 3 Milanówek | 15-03-09 | F-2 | ||||
3 | 4 | 42.10 | GODZIK Michał | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 15-01-13 | F-2 | ||||
4 | 4 | 42.71 | GRUSZKA Tadeusz | WTŁ Stegny Warszawa | 15-04-11 | F-2 | ||||
5 | 4 | 44.26 | PARCHAN Dawid | UKS 3 Milanówek | 15-06-14 | F-2 | ||||
6 | 4 | 45.41 | ŁUKASZCZYK Maciej | UKS Olczanka Zakopane | 14-10-04 | F-2 | ||||
7 | 4 | 47.65 | SOSNOWSKI Filip | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 14-11-12 | F-2 | ||||
8 | 4 | 1:04.62 | ZĄZEL Jakub | UKS 3 Milanówek | 14-07-05 | F-2 | ||||
10 | 4 | 48.85 | PULIKOWSKA Inez | MKS Cuprum Lubin | 15-06-02 | F-2 | ||||
500 m K | ||||||||||
1 | 3 | 46.83 | DYDEK Oliwia | SKŁ Górnik Sanok | 10-08-08 | D-2 | ||||
1 | 3 | 48.78 | SZCZĘSNA Zofia | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 12-05-28 | D-1 | ||||
2 | 3 | 47.84 | SOCHA Magdalena | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 10-11-21 | D-2 | ||||
2 | 3 | 49.58 | IWANEK Alicja | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 11-08-26 | D-1 | ||||
3 | 3 | 48.15 | FUŁAWKA Nela | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 10-10-08 | D-2 | ||||
3 | 3 | 49.93 | STRZYŻ Liliana | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 11-09-09 | D-1 | ||||
4 | 3 | 48.60 | WODZYŃSKA Maria | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 11-06-20 | D-2 | ||||
4 | 3 | 50.49 | LEWICKA Maja | KS Orzeł Elbląg | 11-07-20 | D-1 | ||||
5 | 3 | 49.21 | PERZYŃSKA Anna | UKS 3 Milanówek | 11-01-29 | D-2 | ||||
5 | 3 | 51.78 | ORŁOWSKA Michalina | WTŁ Stegny Warszawa | 12-04-02 | D-1 | ||||
6 | 3 | 49.25 | CZECH Dominika | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 10-11-02 | D-2 | ||||
6 | 3 | 52.17 | LUDWICKA Antonina | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 12-02-03 | D-1 | ||||
7 | 3 | 49.26 | POLAK Roksana | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 10-07-23 | D-2 | ||||
7 | 3 | 52.26 | KOCAN Zuzanna | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 11-11-25 | D-1 | ||||
8 | 3 | 49.43 | VERESHCHAHINA Renata | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki [Z] | 10-09-14 | D-2 | ||||
8 | 3 | 52.70 | SYCHOWICZ Urszula | WTŁ Stegny Warszawa | 11-07-10 | D-1 | ||||
9 | 3 | 49.94 | OSTROWSKA Maja | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 10-11-20 | D-2 | ||||
9 | 3 | 53.44 | BANASIK Aleksandra | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 12-04-26 | D-1 | ||||
10 | 3 | 50.00 | MACHNICKA Małgorzata | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 10-09-11 | D-2 | ||||
10 | 3 | 54.79 | JABRZYK Antonina | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 11-10-16 | D-1 | ||||
11 | 3 | 50.57 | SWARBUŁA Maja | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 11-03-31 | D-2 | ||||
11 | 3 | 55.50 | FRANKIEWICZ Zofia | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 11-12-13 | D-1 | ||||
12 | 3 | 50.72 | LITWITZ Małgorzata | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 11-05-19 | D-2 | ||||
12 | 3 | 55.62 | MACHNICKA Oliwia | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 11-07-18 | D-1 | ||||
13 | 3 | 51.79 | JASIŃSKA Lena | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 11-03-04 | D-2 | ||||
13 | 3 | 55.78 | STOJEK Gabriela | UKS Olczanka Zakopane | 11-12-22 | D-1 | ||||
14 | 3 | 52.61 | FAŁEK Antonina | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 11-01-04 | D-2 | ||||
14 | 3 | 56.26 | BORKOWSKA Alicja | MKS Cuprum Lubin | 11-07-21 | D-1 | ||||
15 | 3 | 52.70 | CYMERMAN Nela | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 11-05-19 | D-2 | ||||
15 | 3 | 56.64 | WITKOWSKA Zuzanna | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 11-09-11 | D-1 | ||||
16 | 3 | 52.85 | SHTEFAN Maja | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki [Z] | 10-10-28 | D-2 | ||||
16 | 3 | 57.12 | WOJCIECHOWSKA Maja | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 12-06-06 | D-1 | ||||
17 | 3 | 52.90 | MARZYŃSKA Gloria | UKS 3 Milanówek | 10-07-27 | D-2 | ||||
17 | 3 | 57.25 | MARSZAŁEK Weronika | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 12-05-15 | D-1 | ||||
18 | 3 | 53.75 | JASTRZĘBSKA Olga | WTŁ Stegny Warszawa | 10-12-13 | D-2 | ||||
18 | 3 | 58.47 | MOSKWA Maria | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 12-01-25 | D-1 | ||||
19 | 3 | 53.84 | KRÓL Maja | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 11-01-02 | D-2 | ||||
19 | 3 | 58.52 | PALUCH Marlena | MKS Cuprum Lubin | 11-09-22 | D-1 | ||||
20 | 3 | 54.06 | JESKE Zofia | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 11-05-05 | D-2 | ||||
20 | 3 | 1:00.58 | PUŁAWSKA Beata | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 11-12-31 | D-1 | ||||
21 | 3 | 54.42 | DOROCKA JACH Ashley | SKŁ Górnik Sanok | 10-07-27 | D-2 | ||||
21 | 3 | 1:03.67 | MAŚLAK Julia | MKS Cuprum Lubin | 12-05-11 | D-1 | ||||
22 | 3 | 54.44 | WARYCH Helena | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 11-03-30 | D-2 | ||||
22 | 3 | 1:06.89 | MICHALSKA Aleksandra | SKŁ Górnik Sanok | 12-03-14 | D-1 | ||||
23 | 3 | 55.43 | LEWANDOWSKA Zuzanna | KS Orzeł Elbląg | 11-01-15 | D-2 | ||||
23 | 3 | 1:07.53 | SZWAJKA Helena | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 12-03-12 | D-1 | ||||
24 | 3 | 55.60 | KACZOROWSKA Hanna | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 11-04-07 | D-2 | ||||
24 | 3 | 1:11.98 | LUCHSHEVA Maiia | KS Orzeł Elbląg | 11-09-29 | D-1 | ||||
25 | 3 | 55.97 | NIEŚMIAŁEK Blanka | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 11-05-19 | D-2 | ||||
25 | 3 | 1:12.18 | WRONKOWSKA Lena | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 12-05-17 | D-1 | ||||
26 | 3 | 56.06 | BŁASZCZYK Maja | KS Orzeł Elbląg | 11-04-09 | D-2 | ||||
26 | 3 | 1:24.23 | MAJCHRZAK Klaudia | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 12-06-13 | D-1 | ||||
27 | 3 | 56.17 | RUTKOWSKA Nina | WTŁ Stegny Warszawa | 10-09-05 | D-2 | ||||
28 | 3 | 56.72 | BIERNACKA Anna | KS Orzeł Elbląg | 11-03-01 | D-2 | ||||
29 | 3 | 57.71 | ADAMSKA Julia | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 11-03-16 | D-2 | ||||
30 | 3 | 58.07 | GAWLAK Maria | UKS Olczanka Zakopane | 11-05-13 | D-2 | ||||
31 | 3 | 1:01.06 | MORAWETZ Amelia | KS SNPTT 1907 Zakopane | 11-05-20 | D-2 | ||||
32 | 3 | 1:03.61 | MALESZA Nadia | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 11-06-05 | D-2 | ||||
33 | 3 | 1:04.07 | GUT Zuzanna | KS SNPTT 1907 Zakopane | 11-02-16 | D-2 | ||||
34 | 3 | 1:04.89 | RUTECKA Pola | KS Orzeł Elbląg | 10-07-21 | D-2 | ||||
1 | 4 | 52.35 | KUDRYCKA Julia | UKS Giżycko | 12-07-17 | E-2 | ||||
1 | 4 | 55.15 | MOKROGULSKA Martyna | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 13-08-15 | E-1 | ||||
2 | 4 | 54.32 | LENART Maja | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 12-12-08 | E-2 | ||||
2 | 4 | 57.76 | FEDAK Gaja | SKŁ Górnik Sanok | 13-12-12 | E-1 | ||||
3 | 4 | 54.51 | ABRATKIEWICZ Laura | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 12-07-06 | E-2 | ||||
3 | 4 | 58.86 | ADAMCZYK Tatiana | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 13-08-27 | E-1 | ||||
4 | 4 | 54.60 | DZIADAK Zofia | SKŁ Górnik Sanok | 13-01-03 | E-2 | ||||
4 | 4 | 1:00.42 | NEROJ Alicja | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 14-02-20 | E-1 | ||||
5 | 4 | 54.73 | POTOCKA Izabela | SKŁ Górnik Sanok | 13-02-24 | E-2 | ||||
5 | 4 | 1:00.52 | NOWAKOWSKA Marcelina | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 14-01-14 | E-1 | ||||
6 | 4 | 55.79 | RADZIKOWSKA Maja | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 12-10-01 | E-2 | ||||
6 | 4 | 1:01.40 | KLATKA Amelia | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 13-10-22 | E-1 | ||||
7 | 4 | 56.43 | WARYCH Pola | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 12-08-10 | E-2 | ||||
7 | 4 | 1:01.55 | ZIÓŁKOWSKA Martyna | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 13-12-17 | E-1 | ||||
8 | 4 | 57.84 | GIERAS Weronika | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 12-07-24 | E-2 | ||||
8 | 4 | 1:01.71 | CZECH Julianna | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 14-02-15 | E-1 | ||||
9 | 4 | 59.76 | ŁUKASZCZYK Gloria | UKS Olczanka Zakopane | 12-08-25 | E-2 | ||||
9 | 4 | 1:01.76 | MAGDZIARZ Veronika | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 14-03-11 | E-1 | ||||
10 | 4 | 1:00.20 | ROZUMETZ Ivanna | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki [Z] | 12-07-11 | E-2 | ||||
10 | 4 | 1:02.92 | STRYJEWSKA Zuzanna | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 14-02-25 | E-1 | ||||
11 | 4 | 1:00.78 | STĘPNIAKOWSKA Zofia | KS Orzeł Elbląg | 12-08-08 | E-2 | ||||
11 | 4 | 1:05.23 | CHACHUŁA Julia | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 13-07-24 | E-1 | ||||
12 | 4 | 1:02.27 | FIRLIT Amelia | SKŁ Górnik Sanok | 13-06-27 | E-2 | ||||
12 | 4 | 1:06.00 | STAWIANA Lidia | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 14-05-15 | E-1 | ||||
13 | 4 | 1:03.04 | CHMIELEWSKA Zuzanna | SKŁ Górnik Sanok | 13-05-09 | E-2 | ||||
13 | 4 | 1:06.78 | PARCHAN Pola | UKS 3 Milanówek | 13-08-28 | E-1 | ||||
14 | 4 | 1:03.18 | WOŁCZYŃSKA Zuzanna | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 13-05-23 | E-2 | ||||
14 | 4 | 1:08.85 | SAMBORSKA Helena | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 14-01-21 | E-1 | ||||
15 | 4 | 1:03.74 | DOBERSTEIN Iga | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 13-03-31 | E-2 | ||||
15 | 4 | 1:08.99 | GAWLAK Katarzyna | UKS Olczanka Zakopane | 13-07-11 | E-1 | ||||
16 | 4 | 1:04.21 | SZCZEPAŃSKA Ewa | KS Orzeł Elbląg | 13-04-25 | E-2 | ||||
16 | 4 | 1:10.14 | LESZCZYŃSKA Natalia | KS Orzeł Elbląg | 14-02-17 | E-1 | ||||
17 | 4 | 1:04.29 | KONEWKA Hanna | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 13-01-17 | E-2 | ||||
17 | 4 | 1:10.79 | JAROSZYŃSKA Izabela | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 13-09-02 | E-1 | ||||
18 | 4 | 1:04.63 | KRUL Amelia | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 12-08-19 | E-2 | ||||
18 | 4 | 1:11.84 | SUCHOWIAN Małgorzata | KS SNPTT 1907 Zakopane | 13-11-19 | E-1 | ||||
19 | 4 | 1:05.09 | BEREZOWSKA Lena | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 13-01-11 | E-2 | ||||
19 | 4 | 1:12.58 | MALINOWSKA Dagmara | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 13-09-09 | E-1 | ||||
20 | 4 | 1:05.21 | FORNALCZYK Martyna | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 12-10-18 | E-2 | ||||
20 | 4 | 1:13.98 | WASIAK Urszula | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 13-10-24 | E-1 | ||||
21 | 4 | 1:06.03 | KRYSZCZUK Hanna | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 13-04-06 | E-2 | ||||
21 | 4 | 1:14.17 | KAŁOWSKA Anna | WTŁ Stegny Warszawa | 13-09-11 | E-1 | ||||
22 | 4 | 1:06.61 | CZWERENKO Celina | SKŁ Górnik Sanok | 12-11-29 | E-2 | ||||
22 | 4 | 1:15.95 | MACHNIJ Rozalia | KS Orzeł Elbląg | 14-02-04 | E-1 | ||||
23 | 4 | 1:09.31 | WĘGRZYNOWSKA Amelia | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 12-07-09 | E-2 | ||||
23 | 4 | 1:16.94 | KUBICKA Hanna | UKS Olczanka Zakopane | 13-07-06 | E-1 | ||||
24 | 4 | 1:10.71 | CIAGADLAK Zuzanna | KS Orzeł Elbląg | 13-04-06 | E-2 | ||||
24 | 4 | 1:17.89 | KLIMECKA Aleksandra | KS SNPTT 1907 Zakopane | 13-10-21 | E-1 | ||||
25 | 4 | 1:11.42 | IŁOWSKA Izabela | KS Orzeł Elbląg | 13-02-16 | E-2 | ||||
25 | 4 | 1:17.97 | FIŁKA Milena | MKS Cuprum Lubin | 14-06-26 | E-1 | ||||
26 | 4 | 1:14.59 | CZEREPIŃSKA Antonina | UKS 3 Milanówek | 12-12-09 | E-2 | ||||
26 | 4 | 1:21.56 | ŁAPETA Maria | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 13-10-22 | E-1 | ||||
27 | 4 | 1:14.92 | WIKTOROWICZ Anna | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 13-05-20 | E-2 | ||||
28 | 4 | 1:17.60 | SŁABOSZ Lena | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 13-02-14 | E-2 | ||||
29 | 4 | 1:19.20 | KOSTADINOV Jana | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 12-11-04 | E-2 | ||||
30 | 4 | 1:19.61 | BRODOWSKA Alicja | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 13-06-29 | E-2 | ||||
31 | 4 | 1:20.36 | TUREK-PARYLAK Laura | SKŁ Górnik Sanok | 12-11-20 | E-2 | ||||
500 m M | ||||||||||
1 | 3 | 46.39 | MODZELEWSKI Jan | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 10-09-24 | D-2 | ||||
1 | 3 | 47.96 | LEGĘNCKI Wiktor | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 11-10-15 | D-1 | ||||
2 | 3 | 46.85 | POKRYWA Kacper | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 10-10-23 | D-2 | ||||
2 | 3 | 51.11 | PODCZERWIŃSKI Olaf | SKŁ Górnik Sanok | 12-02-11 | D-1 | ||||
3 | 3 | 47.88 | MILEWSKI Mikołaj | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 10-12-10 | D-2 | ||||
3 | 3 | 52.06 | HORODEŃSKI Adam | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 12-02-07 | D-1 | ||||
4 | 3 | 49.99 | BYLINKA Mateusz | UKS Orły Zakopane | 10-10-20 | D-2 | ||||
4 | 3 | 53.55 | CHMURA Stanisław | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 12-01-06 | D-1 | ||||
5 | 3 | 50.10 | PALUCH Maciej | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 11-06-02 | D-2 | ||||
5 | 3 | 54.33 | STUDNIAREK Szymon | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 12-04-16 | D-1 | ||||
6 | 3 | 50.43 | MADEJ Bartosz | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 11-03-05 | D-2 | ||||
6 | 3 | 54.38 | STEPANIUK Jaroslaw | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki [Z] | 12-02-02 | D-1 | ||||
7 | 3 | 52.47 | KONEWKA Aleksy | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 11-01-05 | D-2 | ||||
7 | 3 | 54.61 | ZAGULSKI Igor | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 11-12-23 | D-1 | ||||
8 | 3 | 52.78 | WARDA Tymoteusz | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 11-06-22 | D-2 | ||||
8 | 3 | 54.73 | GRUSZKA Grzegorz | WTŁ Stegny Warszawa | 12-04-23 | D-1 | ||||
9 | 3 | 53.36 | ŻYTKO Michał | AZS Zakopane | 11-04-07 | D-2 | ||||
9 | 3 | 57.41 | JAROSZYŃSKI Szymon | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 11-09-27 | D-1 | ||||
10 | 3 | 57.09 | SUCHOWIAN Rafał | KS SNPTT 1907 Zakopane | 11-02-26 | D-2 | ||||
10 | 3 | 59.50 | PAWLIK Józef | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 12-01-18 | D-1 | ||||
11 | 3 | 1:02.12 | MŁYNARCZYK Ryszard | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 12-04-30 | D-1 | ||||
11 | 3 | 1:03.55 | MAJERCZYK Michał | AZS Zakopane | 11-04-04 | D-2 | ||||
12 | 3 | 1:05.07 | SUPEŁ Hubert | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 11-06-18 | D-2 | ||||
12 | 3 | 1:07.75 | GĄSIOROWSKI Sebastian | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 12-06-13 | D-1 | ||||
13 | 3 | 1:09.17 | SHTEFAN Mark | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki [Z] | 11-10-29 | D-1 | ||||
14 | 3 | 1:10.58 | STENERMARK Jakub | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 12-04-28 | D-1 | ||||
1 | 4 | 58.68 | PERZYŃSKI Jan | UKS 3 Milanówek | 14-06-22 | E-1 | ||||
2 | 4 | 1:05.27 | LEPIK Artsiom | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki [Z] | 14-02-13 | E-1 | ||||
3 | 4 | 1:19.14 | DOAN Minh Khang | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 13-10-16 | E-1 | ||||
4 | 4 | 1:23.79 | PUŁAWSKI Paweł | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 13-12-16 | E-1 | ||||
5 | 4 | 1:24.78 | ŁUKASZEWICZ Wojciech | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 14-05-01 | E-1 | ||||
1000 m K | ||||||||||
1 | 4 | 1:38.28 | DYDEK Oliwia | SKŁ Górnik Sanok | 10-08-08 | D-2 | ||||
2 | 4 | 1:38.28 | FUŁAWKA Nela | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 10-10-08 | D-2 | ||||
3 | 4 | 1:39.13 | SOCHA Magdalena | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 10-11-21 | D-2 | ||||
4 | 4 | 1:42.00 | CZECH Dominika | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 10-11-02 | D-2 | ||||
5 | 4 | 1:42.48 | VERESHCHAHINA Renata | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki [Z] | 10-09-14 | D-2 | ||||
6 | 4 | 1:45.20 | POLAK Roksana | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 10-07-23 | D-2 | ||||
7 | 4 | 1:45.53 | PERZYŃSKA Anna | UKS 3 Milanówek | 11-01-29 | D-2 | ||||
8 | 4 | 1:45.83 | MACHNICKA Małgorzata | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 10-09-11 | D-2 | ||||
9 | 4 | 1:45.83 | OSTROWSKA Maja | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 10-11-20 | D-2 | ||||
10 | 4 | 1:46.52 | FAŁEK Antonina | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 11-01-04 | D-2 | ||||
11 | 4 | 1:46.97 | WODZYŃSKA Maria | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 11-06-20 | D-2 | ||||
12 | 4 | 1:49.26 | SWARBUŁA Maja | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 11-03-31 | D-2 | ||||
13 | 4 | 1:49.62 | LITWITZ Małgorzata | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 11-05-19 | D-2 | ||||
14 | 4 | 1:50.00 | JASIŃSKA Lena | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 11-03-04 | D-2 | ||||
15 | 4 | 1:52.53 | SHTEFAN Maja | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki [Z] | 10-10-28 | D-2 | ||||
16 | 4 | 1:53.21 | DOROCKA JACH Ashley | SKŁ Górnik Sanok | 10-07-27 | D-2 | ||||
17 | 4 | 1:55.52 | JASTRZĘBSKA Olga | WTŁ Stegny Warszawa | 10-12-13 | D-2 | ||||
18 | 4 | 1:56.05 | MARZYŃSKA Gloria | UKS 3 Milanówek | 10-07-27 | D-2 | ||||
19 | 4 | 1:56.59 | KACZOROWSKA Hanna | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 11-04-07 | D-2 | ||||
20 | 4 | 1:57.36 | KRÓL Maja | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 11-01-02 | D-2 | ||||
21 | 4 | 1:59.26 | BŁASZCZYK Maja | KS Orzeł Elbląg | 11-04-09 | D-2 | ||||
22 | 4 | 1:59.83 | JESKE Zofia | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 11-05-05 | D-2 | ||||
23 | 4 | 2:00.04 | RUTKOWSKA Nina | WTŁ Stegny Warszawa | 10-09-05 | D-2 | ||||
24 | 4 | 2:00.17 | LEWANDOWSKA Zuzanna | KS Orzeł Elbląg | 11-01-15 | D-2 | ||||
25 | 4 | 2:02.20 | WARYCH Helena | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 11-03-30 | D-2 | ||||
26 | 4 | 2:05.17 | ADAMSKA Julia | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 11-03-16 | D-2 | ||||
27 | 4 | 2:06.02 | GAWLAK Maria | UKS Olczanka Zakopane | 11-05-13 | D-2 | ||||
28 | 4 | 2:08.14 | BIERNACKA Anna | KS Orzeł Elbląg | 11-03-01 | D-2 | ||||
29 | 4 | 2:08.63 | NIEŚMIAŁEK Blanka | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 11-05-19 | D-2 | ||||
30 | 4 | 2:15.24 | MALESZA Nadia | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 11-06-05 | D-2 | ||||
31 | 4 | 2:18.42 | CYMERMAN Nela | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 11-05-19 | D-2 | ||||
32 | 4 | 2:19.44 | MORAWETZ Amelia | KS SNPTT 1907 Zakopane | 11-05-20 | D-2 | ||||
33 | 4 | 2:19.95 | RUTECKA Pola | KS Orzeł Elbląg | 10-07-21 | D-2 | ||||
34 | 4 | 2:20.69 | GUT Zuzanna | KS SNPTT 1907 Zakopane | 11-02-16 | D-2 | ||||
1000 m M | ||||||||||
1 | 4 | 1:34.87 | MODZELEWSKI Jan | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 10-09-24 | D-2 | ||||
2 | 4 | 1:37.42 | POKRYWA Kacper | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 10-10-23 | D-2 | ||||
3 | 4 | 1:39.32 | MILEWSKI Mikołaj | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 10-12-10 | D-2 | ||||
4 | 4 | 1:44.42 | MADEJ Bartosz | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 11-03-05 | D-2 | ||||
5 | 4 | 1:45.84 | BYLINKA Mateusz | UKS Orły Zakopane | 10-10-20 | D-2 | ||||
6 | 4 | 1:49.32 | PALUCH Maciej | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 11-06-02 | D-2 | ||||
7 | 4 | 1:53.07 | KONEWKA Aleksy | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 11-01-05 | D-2 | ||||
8 | 4 | 1:56.04 | WARDA Tymoteusz | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 11-06-22 | D-2 | ||||
9 | 4 | 2:00.29 | ŻYTKO Michał | AZS Zakopane | 11-04-07 | D-2 | ||||
10 | 4 | 2:04.41 | SUCHOWIAN Rafał | KS SNPTT 1907 Zakopane | 11-02-26 | D-2 | ||||
11 | 4 | 2:08.70 | MAJERCZYK Michał | AZS Zakopane | 11-04-04 | D-2 | ||||
12 | 4 | 2:19.49 | SUPEŁ Hubert | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 11-06-18 | D-2 | ||||
700 m K | ||||||||||
1 | 1:08.07 | SZCZĘSNA Zofia | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 12-05-28 | D-1 | |||||
2 | 1:12.49 | STRZYŻ Liliana | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 11-09-09 | D-1 | |||||
3 | 1:12.87 | LEWICKA Maja | KS Orzeł Elbląg | 11-07-20 | D-1 | |||||
4 | 1:13.06 | SYCHOWICZ Urszula | WTŁ Stegny Warszawa | 11-07-10 | D-1 | |||||
5 | 1:13.16 | IWANEK Alicja | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 11-08-26 | D-1 | |||||
6 | 1:13.58 | KOCAN Zuzanna | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 11-11-25 | D-1 | |||||
7 | 1:14.22 | ORŁOWSKA Michalina | WTŁ Stegny Warszawa | 12-04-02 | D-1 | |||||
8 | 1:15.20 | LUDWICKA Antonina | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 12-02-03 | D-1 | |||||
9 | 1:16.58 | BANASIK Aleksandra | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 12-04-26 | D-1 | |||||
10 | 1:17.58 | FRANKIEWICZ Zofia | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 11-12-13 | D-1 | |||||
11 | 1:17.87 | JABRZYK Antonina | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 11-10-16 | D-1 | |||||
12 | 1:19.12 | BORKOWSKA Alicja | MKS Cuprum Lubin | 11-07-21 | D-1 | |||||
13 | 1:19.42 | WOJCIECHOWSKA Maja | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 12-06-06 | D-1 | |||||
14 | 1:20.09 | STOJEK Gabriela | UKS Olczanka Zakopane | 11-12-22 | D-1 | |||||
15 | 1:20.10 | MACHNICKA Oliwia | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 11-07-18 | D-1 | |||||
16 | 1:20.30 | MARSZAŁEK Weronika | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 12-05-15 | D-1 | |||||
17 | 1:20.74 | WITKOWSKA Zuzanna | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 11-09-11 | D-1 | |||||
18 | 1:22.47 | PALUCH Marlena | MKS Cuprum Lubin | 11-09-22 | D-1 | |||||
19 | 1:23.29 | MOSKWA Maria | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 12-01-25 | D-1 | |||||
20 | 1:26.04 | PUŁAWSKA Beata | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 11-12-31 | D-1 | |||||
21 | 1:30.08 | MICHALSKA Aleksandra | SKŁ Górnik Sanok | 12-03-14 | D-1 | |||||
22 | 1:35.41 | SZWAJKA Helena | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 12-03-12 | D-1 | |||||
23 | 1:38.62 | KRACZKOWSKA Lena | SKŁ Górnik Sanok | 12-04-30 | D-1 | |||||
24 | 1:39.82 | LUCHSHEVA Maiia | KS Orzeł Elbląg | 11-09-29 | D-1 | |||||
25 | 1:40.99 | WRONKOWSKA Lena | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 12-05-17 | D-1 | |||||
26 | 1:46.14 | MAŚLAK Julia | MKS Cuprum Lubin | 12-05-11 | D-1 | |||||
700 m M | ||||||||||
1 | 1:06.54 | LEGĘNCKI Wiktor | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 11-10-15 | D-1 | |||||
2 | 1:13.77 | HORODEŃSKI Adam | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 12-02-07 | D-1 | |||||
3 | 1:14.14 | CHMURA Stanisław | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 12-01-06 | D-1 | |||||
4 | 1:15.74 | PODCZERWIŃSKI Olaf | SKŁ Górnik Sanok | 12-02-11 | D-1 | |||||
5 | 1:16.30 | ZAGULSKI Igor | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 11-12-23 | D-1 | |||||
6 | 1:16.52 | STUDNIAREK Szymon | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 12-04-16 | D-1 | |||||
7 | 1:18.33 | GRUSZKA Grzegorz | WTŁ Stegny Warszawa | 12-04-23 | D-1 | |||||
8 | 1:23.58 | JAROSZYŃSKI Szymon | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 11-09-27 | D-1 | |||||
9 | 1:25.09 | MŁYNARCZYK Ryszard | UKS Jedynka Tomaszów Maz. | 12-04-30 | D-1 | |||||
10 | 1:27.72 | PAWLIK Józef | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 12-01-18 | D-1 | |||||
11 | 1:29.64 | STEPANIUK Jaroslaw | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki [Z] | 12-02-02 | D-1 | |||||
12 | 1:34.65 | GĄSIOROWSKI Sebastian | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 12-06-13 | D-1 | |||||
13 | 1:41.27 | SHTEFAN Mark | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki [Z] | 11-10-29 | D-1 | |||||
14 | 1:43.20 | STENERMARK Jakub | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 12-04-28 | D-1 | |||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.070405960083008 sekund |