Brzeszcze 20.01.2018 Halowy mityng lekkoatletyczny |
|||||||||||||||||||||
60 m K | |||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.58 | MAREK Julia | MKS Czechowice-Dziedzice | 01 | U18 | SL | -- | B.D. | ZKN | ||||||||||
2 | e | 1 | 8.58 | TKOCZ Zofia | KS AZS AWF Katowice # | 03 | U16 | SL | -- | B.D. PRENCEL Piotr # | , Z/2281/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||||
3 | e | 1 | 8.64 | DUDA Julia | KS AZS AWF Katowice # | 04 | U16 | SL | -- | CHRIST Marek # | 3 | LDK! | |||||||||
4 | e | 1 | 8.93 | FOLWARSKA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 03 | U16 | MA | -- | # | |||||||||||
5 | e | 1 | 8.99 | WOŁEK Julia | KS Cracovia 1906 Kraków | 00 | U20 | MA | -- | KOŁODZIEJ Roman | Z/2271/16 | 2021 | 4 | ||||||||
6 | e | 1 | 9.21 | FENDRYCH Aniela | KS Cracovia 1906 Kraków | 01 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
1 | e | 2 | 8.58 | ¦LIWA Julia | MOSM Tychy # | 03 | U16 | SL | -- | PRZYBYCIN Bogdan | Z/3182/16 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | e | 2 | 8.80 | ¦LIWIAK Natalia | TS Wieliczanka Wieliczka | 04 | U16 | MA | -- | SKOCZEŃ Marcin # | Z/2126/18 | 2023 | 3 | ||||||||
3 | e | 2 | 9.04 | SŁOMSKA Magdalena | MKS-MOS Katowice # | 06 | U14 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/1946/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
4 | e | 2 | 9.08 | LIGĘZA Gabriela | MKS Czechowice-Dziedzice | 01 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
5 | e | 2 | 9.27 | OBRZUT Aleksandra | MOS CSiR D±browa Górnicza | 03 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
6 | e | 2 | 9.33 | SYDORCHUK Anna | Kraków Athletics Team # | 02 | U18 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/1425/16 | 2022 | ZKN | ||||||||
7 | e | 2 | 9.91 | GOŁĘBIEWSKA Natalia | AZS-AWF Katowice | 04 | U16 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
1 | e | 3 | 8.47 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 02 | U18 | MA | -- | B.D. | 3 | LDK! | ZKN | GIM | |||||||
2 | e | 3 | 8.50 | SACHMERDA Wiktoria | MKS Tempo Kęty | 03 | U16 | MA | -- | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. | Z/0064/17 | 2022 | LDK! | ||||||||
3 | e | 3 | 8.97 | JAKUBOWSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom # | 05 | U14 | SL | -- | SIEMIEŃSKA Barbara # | 3 | LDK! | |||||||||
4 | e | 3 | 9.14 | CABAJ Anna | LKS Kłos Olkusz | 02 | U18 | MA | -- | MENTLEWICZ Janusz | Z/1210/16 | 2022 | 4 | LDK! | GIM | ||||||
5 | e | 3 | 9.53 | KRAWCZYK Oliwia | TS Wieliczanka Wieliczka | 04 | U16 | MA | -- | # | |||||||||||
6 | e | 3 | 9.56 | MOROZ Wiktoria | MOSM Tychy | 06 | U14 | SL | -- | # | |||||||||||
7 | e | 3 | 9.60 | ¦WITAŁA Sonia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 03 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
1 | e | 4 | 8.53 | GUTT Emilia | RMKS Rybnik | 03 | U16 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
2 | e | 4 | 8.66 | DOROSZKO Dorota | MKS Tempo Kęty | 01 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
3 | e | 4 | 8.97 | OZIĘBŁO Wanessa | UKS Miotacz Sosnowiec # | 04 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | 4 | LDK! | |||||||||
4 | e | 4 | 9.01 | ULIDOWSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 04 | U16 | MA | -- | MIREK Wacław # | Z/0277/18 | 2023 | LDK! | ||||||||
5 | e | 4 | 9.13 | MAGIERA Julia | MKS Czechowice-Dziedzice | 03 | U16 | SL | -- | KOBĘDZA Jan | 5 | LDK! | GIM | ||||||||
6 | e | 4 | 9.55 | DASZYŃSKA Karolina | UKS Trójka Mikołów | 05 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
7 | e | 4 | 9.82 | SZAŁA¦NY Martyna | UKS Gminy Brzeszcze | 00 | U20 | MA | -- | ||||||||||||
1 | e | 5 | 8.43 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków # | 03 | U16 | MA | -- | SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. | , Z/0065/17 | , 2024 | LDK! | ||||||||
2 | e | 5 | 8.53 | CICHY Laura | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 04 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir B.D. # | , Z/2407/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||||
3 | e | 5 | 8.89 | GAJDA Zofia | MKS Czechowice-Dziedzice | 03 | U16 | SL | -- | HOMA Wioleta HOMA Wioleta | 4 | LDK! | GIM | ||||||||
4 | e | 5 | 9.12 | KOSOWSKA Emilia | RMKS Rybnik | 04 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
4 | e | 5 | 9.12 | ¦WISTUN Nina | KS Sprint Bielsko-Biała | 05 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
6 | e | 5 | 9.13 | SZENDZIELORZ Kinga | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 06 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
7 | e | 5 | 10.11 | KAJZAR Karina | UKS Gminy Brzeszcze | 06 | U14 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/3433/18 | 2018 | BEZ | ||||||||
1 | e | 6 | 8.09 | ZACHURA Magdalena | UKS bieganie.pl Stryszawa | 00 | U20 | MA | -- | ZKN | |||||||||||
2 | e | 6 | 8.52 | BINIEK Martyna | KS AZS AWF Kraków # | 04 | U16 | MA | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej | , Z/0272/18 | , 2020 | LDK! | ||||||||
3 | e | 6 | 8.63 | POPARDOWSKA Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 02 | U18 | MA | -- | # | LDK! | ZKN | GIM | ||||||||
4 | e | 6 | 8.96 | RAK Agnieszka | MKS Czechowice-Dziedzice | 02 | U18 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
5 | e | 6 | 9.19 | ŻYDEK Sandra | RMKS Rybnik | 04 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
6 | e | 6 | 9.37 | ŻYŁA Julia | MKS Tempo Kęty | 03 | U16 | MA | -- | SYSAK Tomasz | BEZ | LDK! | |||||||||
7 | e | 6 | 10.56 | DUDA Patrycja | AZS-AWF Katowice | 07 | U12 | SL | -- | CHRIST Marek | BEZ | LDK! | |||||||||
1 | e | 7 | 7.97 | KONDERAK Martyna | KS AZS AWF Kraków # | 01 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej # | Z/0903/17 | 2021 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | e | 7 | 8.62 | GATNARCZYK Paulina | RMKS Rybnik | 04 | U16 | SL | -- | FOJCIK Dorota | 2 | LDK! | |||||||||
3 | e | 7 | 8.86 | SKIMINA Emilia | KS AZS AWF Kraków # | 04 | U16 | MA | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej B.D. | , Z/0274/18 | , 2022 | LDK! | ||||||||
4 | e | 7 | 8.88 | PODWOJSKA Katarzyna | RMKS Rybnik | 03 | U16 | SL | -- | FOJCIK Dorota # | 4 | LDK! | GIM | ||||||||
5 | e | 7 | 8.97 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 06 | U14 | SL | -- | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | ||||||||
6 | e | 7 | 9.74 | RADECKA Alicja | UKS Gminy Brzeszcze | 06 | U14 | MA | -- | B.D. | Z/5413/19 | 2022 | 5 | ||||||||
7 | e | 7 | 10.85 | CHROMIK Justyna | LKS Pogórze Skoczów | 07 | U12 | SL | -- | ||||||||||||
1 | e | 8 | 8.59 | SKONECZNY Karolina | MUKS SZS Cieszyn | 03 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
2 | e | 8 | 8.65 | ¦LUSARCZYK Oliwia | MOSM Tychy | 03 | U16 | SL | -- | PRZYBYCIN Bogdan # | Z/0458/17 | 2022 | 3 | ||||||||
3 | e | 8 | 8.74 | TA VAN Vanessa | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 00 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
4 | e | 8 | 8.82 | WOJEWÓDKA Nikola | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 03 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
5 | e | 8 | 9.04 | STUCZYŃSKA Julia | MKS Czechowice-Dziedzice | 02 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
6 | e | 8 | 9.05 | PAZERA Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 02 | U18 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
7 | e | 8 | 9.51 | STANO Jagoda | MOS CSiR D±browa Górnicza | 03 | U16 | SL | -- | # | |||||||||||
1 | e | 9 | 8.46 | ROJEK Natalia | RMKS Rybnik | 03 | U16 | SL | -- | FOJCIK Dorota # | Z/3624/16 | 2024 | 3 | LDK! | GIM | ||||||
2 | e | 9 | 8.53 | ŻWAK Emilia | LKS Pogórze Skoczów | 01 | U18 | SL | -- | B.D. | |||||||||||
3 | e | 9 | 8.86 | KRZESZEWSKA Olga | KS AZS AWF Kraków # | 05 | U14 | MA | -- | SZKOŁA Sebastian # | Z/2155/20 | 2023 | LDK! | ||||||||
5 | e | 9 | 9.61 | BURMER Aleksandra | MOSM Tychy | 06 | U14 | SL | -- | ||||||||||||
6 | e | 9 | 9.74 | KOCUR Wiktoria | MKS Czechowice-Dziedzice | 02 | U18 | SL | -- | HOMA Wioleta | BEZ | LDK! | GIM | ||||||||
7 | e | 9 | 10.46 | LUTOSTAŃSKA Małgorzata | AZS-AWF Katowice | 07 | U12 | SL | -- | ||||||||||||
1 | e | 10 | 8.46 | BˇBEL Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 05 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek CHRIST Marek # | Z/0814/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||||
2 | e | 10 | 8.48 | SOFIŃSKA Karina | MOSM Tychy | 00 | U20 | SL | -- | ZKN | |||||||||||
3 | e | 10 | 9.04 | SZCZEPAŃSKA Iga | KS Sprint Bielsko-Biała # | 03 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
5 | e | 10 | 9.50 | DZIUBA Klaudia | RMKS Rybnik | 03 | U16 | SL | -- | # | LDK! | GIM | |||||||||
6 | e | 10 | 10.77 | HABARTA Larysa | LKS Pogórze Skoczów | 08 | U12 | SL | -- | ||||||||||||
1 | e | 11 | 8.70 | SZCZYPKA Magdalena | MUKS SZS Cieszyn | 99 | U20 | SL | -- | B.D. | |||||||||||
2 | e | 11 | 9.41 | STASIUK Sylwia | KS Victoria Trzebinia | 04 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | 5 | LDK! | |||||||||
3 | e | 11 | 9.51 | PERUŻYŃSKA Julia | RMKS Rybnik | 04 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
4 | e | 11 | 9.61 | OLSZOWSKA Ewa | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka # | 06 | U14 | SL | -- | ||||||||||||
5 | e | 11 | 9.87 | BIRLICKA Oktawia | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 05 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
6 | e | 11 | 10.07 | JA¦KACZEK Julia | KS Victoria Trzebinia | 04 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||||
7 | e | 11 | 10.23 | KALETA Agnieszka | LKS Pogórze Skoczów | 08 | U12 | SL | -- | ||||||||||||
1 | e | 12 | 8.34 | KRZYŻOWSKA Martyna | KS AZS AWF Kraków | 00 | U20 | MA | -- | ||||||||||||
2 | e | 12 | 8.68 | CHROSTEK Klaudia | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 06 | U14 | SL | -- | B.D. | Z/3394/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||||
3 | e | 12 | 8.75 | PTAK Karolina | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 01 | U18 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna | 4 | LDK! | |||||||||
4 | e | 12 | 9.06 | LIPKA Barbara | MUKS SZS Cieszyn | 00 | U20 | SL | -- | WERNER Mirosław B.D. | Z/0763/16 | 2023 | |||||||||
5 | e | 12 | 9.29 | STEFANIAK Natalia | RMKS Rybnik | 04 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
6 | e | 12 | 9.41 | SIKORSKA Marcelina | AZS-AWF Katowice | 06 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek | 4 | LDK! | |||||||||
7 | e | 12 | 9.76 | ANDRZEJEWSKA Kamila | LKS Pogórze Skoczów | 07 | U12 | SL | -- | KOŁODZIEJCZYK Zdzisław # | Z/0981/18 | 2024 | BEZ | ||||||||
1 | e | 13 | 8.50 | LIBERDA Anna | MKS Rabka-Zdrój | 01 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
2 | e | 13 | 8.64 | BRAMBERGER Paulina | RMKS Rybnik # | 02 | U18 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
3 | e | 13 | 9.08 | STĘPIEŃ Dagmara | KS AZS AWF Katowice # | 05 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek # | Z/0820/18 | 2024 | 3 | LDK! | |||||||
4 | e | 13 | 9.26 | KASPEREK Wiktoria | MKS Tempo Kęty | 03 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
5 | e | 13 | 9.42 | SZWELENGREBER Anna | RMKS Rybnik | 04 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
6 | e | 13 | 9.50 | LAZAR Wiktoria | LKS Pogórze Skoczów | 04 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
7 | e | 13 | 9.99 | KNOPIK Natalia | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 04 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
1 | e | 14 | 8.80 | SZPOCZEK Magdalena | MKS Czechowice-Dziedzice | 01 | U18 | SL | -- | B.D. | |||||||||||
2 | e | 14 | 8.93 | PASTOR Agnieszka | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 98 | U23 | SL | -- | KOS Kamil # | Z/2607/16 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
3 | e | 14 | 9.30 | SPISAK Monika | KS AZS AWF Kraków | 01 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
4 | e | 14 | 9.48 | MRÓZ Wirginia | AZS-AWF Katowice | 02 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
5 | e | 14 | 9.51 | CZARNOTA Milena | LKS Kłos Olkusz | 03 | U16 | MA | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
6 | e | 14 | 9.91 | WELET Maria | LKS Pogórze Skoczów | 05 | U14 | SL | -- | ||||||||||||
7 | e | 14 | 11.94 | KNOPIK Emilia | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 08 | U12 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
1 | e | 15 | 8.36 | LIBERDA Zuzanna | MKS Rabka-Zdrój | 02 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
2 | e | 15 | 8.57 | SZAREK Oliwia | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 02 | U18 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
3 | e | 15 | 8.74 | GÓRCZEWSKA Daria | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 04 | U16 | SL | -- | B.D. | Z/1316/23 | 2023 | LDK! | ||||||||
4 | e | 15 | 8.88 | PIˇTEK Anna | MKS Czechowice-Dziedzice | 02 | U18 | SL | -- | HOMA Wioleta | 5 | LDK! | GIM | ||||||||
5 | e | 15 | 9.10 | SKRZYPEK Lena | KS AZS AWF Kraków # | 04 | U16 | MA | -- | B.D. | |||||||||||
6 | e | 15 | 9.10 | PLAMINIAK Roksana | AZS-AWF Katowice # | 05 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek CHRIST Marek | 4 | LDK! | |||||||||
7 | e | 15 | 9.57 | BIELICKA Anna | LKS Pogórze Skoczów | 05 | U14 | SL | -- | ||||||||||||
1 | e | 16 | 8.35 | ZIEMBICKA Julia | niestowarzyszona # | 01 | U18 | -- | B.D. CZYŻ Radosław # | , Z/2577/15 | , 2024 | ZKN | |||||||||
2 | e | 16 | 8.42 | RODAK Weronika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 04 | U16 | SL | -- | # | LDK! | GIM | |||||||||
3 | e | 16 | 8.76 | KAZEK Ilona | KS Sprinterzy.com Kraków # | 89 | Sen | MA | -- | B.D. # | Z/2405/15 | 2024 | |||||||||
4 | e | 16 | 8.84 | STASIK Nicole | MKS Czechowice-Dziedzice | 04 | U16 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
5 | e | 16 | 9.33 | ROZMUS Katarzyna | MKS Czechowice-Dziedzice | 02 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
6 | e | 16 | 9.35 | BIENIEK Julia | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 05 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
7 | e | 16 | 9.60 | GOŁĘBIEWSKA Alicja | AZS-AWF Katowice | 05 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek | 5 | LDK! | |||||||||
1 | e | 17 | 8.66 | KALINO Natalia | AZS-AWF Katowice | 03 | U16 | SL | -- | B.D. B.D. # | LDK! | ||||||||||
2 | e | 17 | 8.99 | OSOWIEC Nicola | MKS Czechowice-Dziedzice | 04 | U16 | SL | -- | JARCZOK Miłosz # | Z/2033/18 | 2024 | 3 | LDK! | |||||||
3 | e | 17 | 9.03 | SZCZYPKA Roksana | LKS Pogórze Skoczów | 03 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
4 | e | 17 | 9.08 | GOFRON Żaneta | MKS Czechowice-Dziedzice | 02 | U18 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
5 | e | 17 | 10.22 | DZIERŻEK Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 06 | U14 | SL | -- | PASZTA Wiesław # | Z/3090/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
1 | f | A | 7.96 | KONDERAK Martyna | KS AZS AWF Kraków # | 01 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej # | Z/0903/17 | 2021 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | f | A | 8.15 | ZACHURA Magdalena | UKS bieganie.pl Stryszawa | 00 | U20 | MA | -- | ZKN | |||||||||||
3 | f | A | 8.33 | ROJEK Natalia | RMKS Rybnik | 03 | U16 | SL | -- | FOJCIK Dorota # | Z/3624/16 | 2024 | 3 | LDK! | GIM | ||||||
4 | f | A | 8.35 | KRZYŻOWSKA Martyna | KS AZS AWF Kraków | 00 | U20 | MA | -- | ||||||||||||
5 | f | A | 8.38 | LIBERDA Zuzanna | MKS Rabka-Zdrój | 02 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
6 | f | A | 8.39 | RODAK Weronika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 04 | U16 | SL | -- | # | LDK! | GIM | |||||||||
1 | f | B | 8.41 | LIBERDA Anna | MKS Rabka-Zdrój | 01 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
2 | f | B | 8.47 | SACHMERDA Wiktoria | MKS Tempo Kęty | 03 | U16 | MA | -- | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. | Z/0064/17 | 2022 | LDK! | ||||||||
3 | f | B | 8.47 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków # | 03 | U16 | MA | -- | SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. | , Z/0065/17 | , 2024 | LDK! | ||||||||
4 | f | B | 8.54 | BˇBEL Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 05 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek CHRIST Marek # | Z/0814/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.88 | GUTT Emilia | RMKS Rybnik | 03 | U16 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
2 | s | 1 | 10.30 | FOLWARSKA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 03 | U16 | MA | -- | # | |||||||||||
3 | s | 1 | 10.43 | KALINO Natalia | AZS-AWF Katowice | 03 | U16 | SL | -- | B.D. B.D. # | LDK! | ||||||||||
4 | s | 1 | 10.94 | PODWOJSKA Katarzyna | RMKS Rybnik | 03 | U16 | SL | -- | FOJCIK Dorota # | 4 | LDK! | GIM | ||||||||
5 | s | 1 | 11.08 | NOWAK Martyna | AZS-AWF Katowice | 03 | U16 | SL | -- | B.D. | 5 | ||||||||||
6 | s | 1 | 17.47 | KASPEREK Wiktoria | MKS Tempo Kęty | 03 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
169 | s | 1 | DQ | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków # | 03 | U16 | MA | -- | SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. | , Z/0065/17 | , 2024 | LDK! | ||||||||
1 | s | 2 | 11.01 | TUCHOWSKA Zuzanna | MKS Tempo Kęty | 04 | U16 | MA | -- | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz | Z/0600/18 | 2021 | 3 | LDK! | |||||||
2 | s | 2 | 11.69 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 06 | U14 | SL | -- | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | ||||||||
3 | s | 2 | 11.88 | CHROSTEK Klaudia | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 06 | U14 | SL | -- | B.D. | Z/3394/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||||
4 | s | 2 | 12.07 | PLAMINIAK Roksana | AZS-AWF Katowice # | 05 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek CHRIST Marek | 4 | LDK! | |||||||||
5 | s | 2 | 12.44 | SZENDZIELORZ Kinga | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 06 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
6 | s | 2 | 12.90 | JA¦KACZEK Julia | KS Victoria Trzebinia | 04 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||||
1 | f | 1 | 9.93 | GUTT Emilia | RMKS Rybnik | 03 | U16 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.31 | FOLWARSKA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 03 | U16 | MA | -- | # | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.96 | PODWOJSKA Katarzyna | RMKS Rybnik | 03 | U16 | SL | -- | FOJCIK Dorota # | 4 | LDK! | GIM | ||||||||
4 | f | 1 | 11.09 | TUCHOWSKA Zuzanna | MKS Tempo Kęty | 04 | U16 | MA | -- | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz | Z/0600/18 | 2021 | 3 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 11.27 | NOWAK Martyna | AZS-AWF Katowice | 03 | U16 | SL | -- | B.D. | 5 | ||||||||||
6 | f | 1 | 11.60 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 06 | U14 | SL | -- | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | ||||||||
7 | f | 1 | 12.50 | KALINO Natalia | AZS-AWF Katowice | 03 | U16 | SL | -- | B.D. B.D. # | LDK! | ||||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.06 | ZIEMBICKA Julia | niestowarzyszona # | 01 | U18 | -- | B.D. CZYŻ Radosław # | , Z/2577/15 | , 2024 | ZKN | |||||||||
2 | s | 1 | 9.37 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 02 | U18 | MA | -- | B.D. | 3 | LDK! | ZKN | GIM | |||||||
3 | s | 1 | 9.65 | MAREK Julia | MKS Czechowice-Dziedzice | 01 | U18 | SL | -- | B.D. | ZKN | ||||||||||
4 | s | 1 | 10.04 | RAK Agnieszka | MKS Czechowice-Dziedzice | 02 | U18 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
5 | s | 1 | 11.35 | CABAJ Anna | LKS Kłos Olkusz | 02 | U18 | MA | -- | MENTLEWICZ Janusz | Z/1210/16 | 2022 | 4 | LDK! | GIM | ||||||
6 | s | 1 | 12.02 | MRÓZ Wirginia | AZS-AWF Katowice | 02 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 9.13 | ZIEMBICKA Julia | niestowarzyszona # | 01 | U18 | -- | B.D. CZYŻ Radosław # | , Z/2577/15 | , 2024 | ZKN | |||||||||
2 | s | 2 | 10.06 | RAK Agnieszka | MKS Czechowice-Dziedzice | 02 | U18 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
3 | s | 2 | 12.45 | MRÓZ Wirginia | AZS-AWF Katowice | 02 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
4 | s | 2 | DNF | MAREK Julia | MKS Czechowice-Dziedzice | 01 | U18 | SL | -- | B.D. | ZKN | ||||||||||
60 m pł K K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.04 | WOTA Gaja | WKS Wawel Kraków # | 98 | U23 | MA | -- | B.D. # | KN | ||||||||||
2 | s | 1 | 9.52 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 00 | U20 | SL | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | ZKN | ||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.60 | WOTA Gaja | WKS Wawel Kraków # | 98 | U23 | MA | III | B.D. # | KN | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.60 | TUCHOWSKA Zuzanna | MKS Tempo Kęty | 04 | U16 | MA | III | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz | Z/0600/18 | 2021 | 3 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 1.55 | SACHMERDA Wiktoria | MKS Tempo Kęty | 03 | U16 | MA | III | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. | Z/0064/17 | 2022 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 1.45 | DRAGAN Justyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 00 | U20 | SL | IV | ||||||||||||
5 | f | 1 | 1.45 | LABURDA Wiktoria | KS Sprint Bielsko-Biała | 02 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
6 | f | 1 | 1.45 | DZIUBA Klaudia | RMKS Rybnik | 03 | U16 | SL | IV | # | LDK! | GIM | |||||||||
7 | f | 1 | 1.40 | WRZOSEK Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 03 | U16 | SL | V | LDK! | GIM | ||||||||||
8 | f | 1 | 1.40 | SZUDY Natalia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 02 | U18 | SL | -- | SZYMAŃSKA Katarzyna | BEZ | LDK! | GIM | ||||||||
9 | f | 1 | 1.35 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 06 | U14 | SL | -- | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | ||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.76 | WOTA Gaja | WKS Wawel Kraków # | 98 | U23 | MA | II | B.D. # | KN | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.18 | POPARDOWSKA Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 02 | U18 | MA | III | # | LDK! | ZKN | GIM | ||||||||
3 | f | 1 | 4.96 | ¦LIWA Julia | MOSM Tychy # | 03 | U16 | SL | IV | PRZYBYCIN Bogdan | Z/3182/16 | 2024 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 4.93 | TKOCZ Zofia | KS AZS AWF Katowice # | 03 | U16 | SL | IV | B.D. PRENCEL Piotr # | , Z/2281/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||||
5 | f | 1 | 4.91 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice | 01 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
6 | f | 1 | 4.83 | ZACHURA Magdalena | UKS bieganie.pl Stryszawa | 00 | U20 | MA | IV | ZKN | |||||||||||
7 | f | 1 | 4.78 | ¦LUSARCZYK Oliwia | MOSM Tychy | 03 | U16 | SL | V | PRZYBYCIN Bogdan # | Z/0458/17 | 2022 | 3 | ||||||||
8 | f | 1 | 4.72 | SZCZYPKA Magdalena | MUKS SZS Cieszyn | 99 | U20 | SL | -- | B.D. | |||||||||||
9 | f | 1 | 4.72 | ZIÓŁKOWSKA Weronika | MOSM Tychy | 00 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
10 | f | 1 | 4.64 | ROJEK Natalia | RMKS Rybnik | 03 | U16 | SL | V | FOJCIK Dorota # | Z/3624/16 | 2024 | 3 | LDK! | GIM | ||||||
11 | f | 1 | 4.62 | BRAMBERGER Paulina | RMKS Rybnik # | 02 | U18 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.58 | DUDA Julia | KS AZS AWF Katowice # | 04 | U16 | SL | V | CHRIST Marek # | 3 | LDK! | |||||||||
13 | f | 1 | 4.54 | ¦LIWIAK Natalia | TS Wieliczanka Wieliczka | 04 | U16 | MA | V | SKOCZEŃ Marcin # | Z/2126/18 | 2023 | 3 | ||||||||
14 | f | 1 | 4.50 | MI¦ Małgorzata | AZS-AWF Katowice | 01 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
15 | f | 1 | 4.40 | GÓRCZEWSKA Daria | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 04 | U16 | SL | -- | B.D. | Z/1316/23 | 2023 | LDK! | ||||||||
16 | f | 1 | 4.39 | FOLWARSKA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 03 | U16 | MA | -- | # | |||||||||||
17 | f | 1 | 4.31 | SZAŁA¦NY Martyna | UKS Gminy Brzeszcze | 00 | U20 | MA | -- | ||||||||||||
18 | f | 1 | 4.28 | LIBERDA Anna | MKS Rabka-Zdrój | 01 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
20 | f | 1 | 4.15 | CICHY Laura | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 04 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir B.D. # | , Z/2407/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||||
21 | f | 1 | 4.13 | SZCZEPAŃSKA Iga | KS Sprint Bielsko-Biała # | 03 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
22 | f | 1 | 4.12 | STĘPIEŃ Dagmara | KS AZS AWF Katowice # | 05 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek # | Z/0820/18 | 2024 | 3 | LDK! | |||||||
23 | f | 1 | 4.11 | NOWAK Martyna | AZS-AWF Katowice | 03 | U16 | SL | -- | B.D. | 5 | ||||||||||
24 | f | 1 | 4.07 | ¦WISTUN Nina | KS Sprint Bielsko-Biała | 05 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
25 | f | 1 | 4.02 | MAJOR Nikola | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 06 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
26 | f | 1 | 4.01 | OZIĘBŁO Wanessa | UKS Miotacz Sosnowiec # | 04 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | 4 | LDK! | |||||||||
27 | f | 1 | 4.00 | BˇBEL Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 05 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek CHRIST Marek # | Z/0814/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||||
28 | f | 1 | 3.91 | PLAMINIAK Roksana | AZS-AWF Katowice # | 05 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek CHRIST Marek | 4 | LDK! | |||||||||
29 | f | 1 | 3.82 | SŁOMSKA Magdalena | MKS-MOS Katowice # | 06 | U14 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/1946/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
30 | f | 1 | 3.81 | MRÓZ Wirginia | AZS-AWF Katowice | 02 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
31 | f | 1 | 3.80 | KRAWCZYK Oliwia | TS Wieliczanka Wieliczka | 04 | U16 | MA | -- | # | |||||||||||
32 | f | 1 | 3.75 | SIKORSKA Marcelina | AZS-AWF Katowice | 06 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek | 4 | LDK! | |||||||||
33 | f | 1 | 3.70 | GOŁĘBIEWSKA Alicja | AZS-AWF Katowice | 05 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek | 5 | LDK! | |||||||||
34 | f | 1 | 3.65 | RADECKA Alicja | UKS Gminy Brzeszcze | 06 | U14 | MA | -- | B.D. | Z/5413/19 | 2022 | 5 | ||||||||
35 | f | 1 | 3.64 | DASZYŃSKA Karolina | UKS Trójka Mikołów | 05 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
36 | f | 1 | 3.52 | PAWLUS Dominika | UKS Gminy Brzeszcze | 07 | U12 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/4090/19 | 2021 | BEZ | ||||||||
37 | f | 1 | 3.48 | GOŁĘBIEWSKA Natalia | AZS-AWF Katowice | 04 | U16 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
38 | f | 1 | 3.33 | KAJZAR Karina | UKS Gminy Brzeszcze | 06 | U14 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/3433/18 | 2018 | BEZ | ||||||||
39 | f | 1 | 3.33 | BIENIEK Julia | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 05 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
40 | f | 1 | 3.32 | BURMER Aleksandra | MOSM Tychy | 06 | U14 | SL | -- | ||||||||||||
41 | f | 1 | 3.06 | LUTOSTAŃSKA Małgorzata | AZS-AWF Katowice | 07 | U12 | SL | -- | ||||||||||||
42 | f | 1 | 2.50 | DUDA Patrycja | AZS-AWF Katowice | 07 | U12 | SL | -- | CHRIST Marek | BEZ | LDK! | |||||||||
f | 1 | NM | DOROSZKO Dorota | MKS Tempo Kęty | 01 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.84 | SOFIŃSKA Karina | MOSM Tychy | 00 | U20 | SL | II | ZKN | |||||||||||
2 | f | 1 | 10.77 | KRAUZE Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 00 | U20 | SL | III | B.D. # | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.67 | KUSIAK Julia | MKS Rabka-Zdrój | 01 | U18 | MA | IV | # | ZKN | ||||||||||
4 | f | 1 | 10.07 | MI¦ Małgorzata | AZS-AWF Katowice | 01 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.28 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 01 | U18 | SL | III | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 10.86 | KIELAR Kinga | UKS Miotacz Sosnowiec # | 02 | U18 | SL | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/0554/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||||
3 | f | 1 | 10.03 | ZYGUŁA Gabriela | WKS Wawel Kraków # | 01 | U18 | MA | IV | LDK! | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.35 | WIECHOWSKA Agata | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 03 | U16 | OP | V | SACZKO Andrzej | 4 | LDK! | GIM | ||||||||
5 | f | 1 | 9.16 | SKRZEKOWSKA Zuzanna | UKS Miotacz Sosnowiec # | 04 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir # | 4 | LDK! | GIM | ||||||||
6 | f | 1 | 9.06 | WYPICH Sabina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 02 | U18 | SL | -- | # | LDK! | GIM | |||||||||
7 | f | 1 | 8.43 | FLASIŃSKA Maria | MKS Czechowice-Dziedzice | 05 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
8 | f | 1 | 7.36 | ŻYŁA Julia | MKS Tempo Kęty | 03 | U16 | MA | -- | SYSAK Tomasz | BEZ | LDK! | |||||||||
9 | f | 1 | 7.08 | KNOPIK Natalia | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 04 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
10 | f | 1 | 7.06 | CICHY Laura | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 04 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir B.D. # | , Z/2407/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||||
11 | f | 1 | 6.85 | OZIĘBŁO Wanessa | UKS Miotacz Sosnowiec # | 04 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | 4 | LDK! | |||||||||
12 | f | 1 | 6.41 | KOWAL Ewa | KS Victoria Trzebinia | 04 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.21 | NOWAK Barbara | AZS-AWF Katowice # | 00 | U20 | SL | II | # | LDK! | ZKN | |||||||||
2 | f | 1 | 11.98 | CISICKA Natalia | AZS-AWF Warszawa # | 98 | U23 | MZ | II | ZKN | |||||||||||
3 | f | 1 | 8.71 | ¦LIWIŃSKA Klaudia | ULKS Bielgim Bielany | 00 | U20 | MA | -- | DRABEK Krzysztof | Z/4638/15 | 2018 | 3 | ||||||||
60 m M | |||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.26 | WILCZYŃSKI Kamil | LKS Pogórze Skoczów | 02 | U18 | SL | -- | ZKN | |||||||||||
2 | e | 1 | 7.45 | SAWUŁA Paweł | KS Cracovia 1906 Kraków # | 98 | U23 | MA | -- | # | |||||||||||
3 | e | 1 | 7.59 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 02 | U18 | DS | -- | ŁO¦ Dariusz B.D. | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
4 | e | 1 | 7.67 | KOZŁOWSKI Jakub | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 02 | U18 | SL | -- | B.D. | LDK! | ZKN | GIM | ||||||||
5 | e | 1 | 7.68 | KWA¦NY Błażej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 01 | U18 | MA | -- | B.D. | |||||||||||
6 | e | 1 | 7.78 | ZIEN Kamil | MOSM Tychy | 01 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
7 | e | 1 | 8.96 | WANDZEL Kamil | KS Sprint Bielsko-Biała | 04 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
1 | e | 2 | 7.29 | PIETRUSA Jakub | KS Agros Zamo¶ć # | 02 | U18 | LU | -- | SZKOŁA Sebastian B.D. # | Z/2859/16 | 2024 | LDK! | ZKN | GIM | ||||||
2 | e | 2 | 7.29 | WYSŁUCH Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz | 00 | U20 | SL | -- | # | |||||||||||
3 | e | 2 | 7.68 | PALARCZYK Maksymilian | KS AZS AWF Kraków # | 03 | U16 | MA | -- | GIZA Maciej # | Z/0141/17 | 2021 | |||||||||
4 | e | 2 | 7.70 | KOPICZKO Bartosz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 02 | U18 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
5 | e | 2 | 7.88 | ZABDYR Bartosz | LKS Kłos Olkusz | 03 | U16 | MA | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
6 | e | 2 | 8.36 | WITOS Mikołaj | KS AZS AWF Kraków # | 04 | U16 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. | Z/4249/17 | 2024 | LDK! | ||||||||
7 | e | 2 | 8.82 | POLISZUK Kacper | RMKS Rybnik | 04 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
1 | e | 3 | 7.13 | ROSÓŁ Sebastian | KS AZS AWF Katowice # | 99 | U20 | SL | -- | KRUPA Iwona B.D. # | Z/0754/15 | 2023 | |||||||||
2 | e | 3 | 7.34 | KRUCZEK Piotr | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 00 | U20 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna | 4 | LDK! | |||||||||
3 | e | 3 | 7.51 | MIROCHA Grzegorz | AZS ŁódĽ # | 00 | U20 | LD | -- | B.D. | |||||||||||
4 | e | 3 | 7.52 | KAPUSTA Krzysztof | KS Cracovia 1906 Kraków | 99 | U20 | MA | -- | ||||||||||||
5 | e | 3 | 7.90 | PROSZOWSKI Daniel | MOS CSiR D±browa Górnicza | 01 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
6 | e | 3 | 8.28 | GRELICH Dominik | RMKS Rybnik | 02 | U18 | SL | -- | WYPIÓR Aleksander | 5 | LDK! | GIM | ||||||||
7 | e | 3 | 8.38 | MISTEREK Mateusz | MOSM Tychy | 05 | U14 | SL | -- | PRZYBYCIN Bogdan | Z/3006/18 | 2024 | 4 | ||||||||
1 | e | 4 | 7.60 | MO¦ Damian | MOS CSiR D±browa Górnicza | 99 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
2 | e | 4 | 7.64 | KORNA¦ Karol | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 01 | U18 | OP | -- | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | |||||||||
3 | e | 4 | 7.75 | RACZYŃSKI Rafał | RMKS Rybnik | 01 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
4 | e | 4 | 7.76 | KRZEMIEŃ Jan | TS Wieliczanka Wieliczka | 02 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
5 | e | 4 | 8.01 | KAŁWAK Marcin | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 04 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej # | Z/0937/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||||
6 | e | 4 | 8.02 | MAJCHROWSKI Amadeusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 01 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
7 | e | 4 | 8.63 | SOJKA Bartłomiej | RMKS Rybnik | 04 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
1 | e | 5 | 7.46 | GARUS Kamil | RMKS Rybnik | 02 | U18 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
2 | e | 5 | 7.64 | KOZŁOWSKI Dominik | MOS CSiR D±browa Górnicza | 00 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
3 | e | 5 | 7.86 | BABICZ Wiktor | TS Wieliczanka Wieliczka | 01 | U18 | MA | -- | WÓJCIK Teodor B.D. B.D. # | Z/2981/16 | 2024 | |||||||||
4 | e | 5 | 8.00 | RADECKI Sebastian | UKS Gminy Brzeszcze | 04 | U16 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/4452/18 | 2023 | BEZ | ||||||||
5 | e | 5 | 8.13 | BUCHACZ Kamil | MOS CSiR D±browa Górnicza | 01 | U18 | SL | -- | # | |||||||||||
6 | e | 5 | 8.18 | FENDER Piotr | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 03 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
7 | e | 5 | 8.38 | MAZUR Tobiasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 04 | U16 | OP | -- | DOMIN Adam # | Z/0936/18 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | e | 6 | 7.24 | CZYSZCZOŃ Maciej | MKS Rabka-Zdrój | 02 | U18 | MA | -- | ZKN | |||||||||||
2 | e | 6 | 7.35 | SUŁOWSKI Łukasz | WKS Wawel Kraków | 01 | U18 | MA | -- | ZKN | |||||||||||
3 | e | 6 | 7.48 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 02 | U18 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2024 | LDK! | ZKN | GIM | ||||||
4 | e | 6 | 8.04 | KOCHANOWICZ Krystian | KS AZS AWF Kraków | 02 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
5 | e | 6 | 8.38 | NAGRODZKI Przemysław | RMKS Rybnik | 03 | U16 | SL | -- | FOJCIK Dorota | 5 | LDK! | |||||||||
6 | e | 6 | 8.40 | BILSKI Klaudiusz | UKS Gminy Brzeszcze | 02 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
7 | e | 6 | 9.00 | KACZMAREK Jan | UKS Gminy Brzeszcze | 02 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
1 | e | 7 | 7.44 | STRYCZEK Szymon | MKS Czechowice-Dziedzice | 03 | U16 | SL | -- | HOMA Wioleta # | 2 | LDK! | GIM | ||||||||
2 | e | 7 | 7.54 | DRÓŻDŻ Marcin | KS AZS AWF Katowice # | 02 | U18 | SL | -- | KRUPA Iwona B.D. # | Z/1406/16 | 2024 | ZKN | ||||||||
3 | e | 7 | 7.60 | KULIGOWSKI Michał | RMKS Rybnik | 02 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
4 | e | 7 | 7.63 | PAJˇK Jakub | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 02 | U18 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna | 3 | LDK! | GIM | ||||||||
5 | e | 7 | 7.83 | KURZYŃSKI Hubert | MOS CSiR D±browa Górnicza | 00 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
6 | e | 7 | 9.20 | PA¬DZIERZ Kacper | UKS Gminy Brzeszcze | 03 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
7 | e | 7 | 10.47 | MATUSZNY Piotr | LKS Pogórze Skoczów | 09 | U12 | SL | -- | KOŁODZIEJCZYK Zdzisław # | Z/0983/18 | 2024 | BEZ | ||||||||
1 | e | 8 | 7.29 | KUBALA Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 99 | U20 | MA | -- | B.D. GIZA Andrzej | , Z/4801/15 | , 2021 | |||||||||
2 | e | 8 | 7.51 | PUTO Mateusz | MKS Czechowice-Dziedzice | 03 | U16 | SL | -- | HOMA Wioleta B.D. | 2 | LDK! | GIM | ||||||||
3 | e | 8 | 7.61 | ZACHARKO Grzegorz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 02 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
4 | e | 8 | 7.86 | FILAR Michał | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 02 | U18 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
5 | e | 8 | 8.11 | KRUPA Konrad | MOS CSiR D±browa Górnicza | 02 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
6 | e | 8 | 8.77 | JAREMKO Grzegorz | MKS Czechowice-Dziedzice | 05 | U14 | SL | -- | KOBĘDZA Jan # | Z/2532/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
1 | e | 9 | 7.59 | WIˇCEK Tomasz | KS Sprint Bielsko-Biała | 04 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
2 | e | 9 | 7.62 | MĘDRALA Maciej | MKS Czechowice-Dziedzice | 02 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
3 | e | 9 | 8.10 | PIERWOCH Jakub | KS AZS AWF Kraków | 01 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
4 | e | 9 | 8.22 | BROŻEK Tobiasz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 03 | U16 | SL | -- | SZYJKA Beata # | 3 | LDK! | |||||||||
4 | e | 9 | 9.24 | A E | MOSM Tychy | 04 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
5 | e | 9 | 8.56 | BˇKIEWICZ Jakub | UKS Gminy Brzeszcze | 03 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
6 | e | 9 | 9.12 | ROGOWICZ Kamil | MOS CSiR D±browa Górnicza | 03 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
1 | e | 10 | 7.82 | PIWOWARCZYK Krystian | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 01 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
2 | e | 10 | 7.94 | PALETKO Łukasz | MKS Czechowice-Dziedzice | 03 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
3 | e | 10 | 8.10 | MIKOŁAJCZAK Szymon | MKS Czechowice-Dziedzice | 04 | U16 | SL | -- | HOMA Wioleta # | Z/2034/18 | 2024 | 5 | LDK! | |||||||
4 | e | 10 | 8.70 | KLIMCZAK Maksymilian | MKS Czechowice-Dziedzice # | 04 | U16 | SL | -- | JARCZOK Miłosz KOBĘDZA Jan | 5 | LDK! | |||||||||
4 | e | 10 | 9.19 | A A | MOSM Tychy | 97 | U23 | SL | -- | ||||||||||||
5 | e | 10 | 9.68 | SZOPNIEWSKI Rafał | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 05 | U14 | SL | -- | B.D. | Z/3404/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
6 | e | 10 | 9.00 | SKOWRONEK Igor | UKS Miotacz Sosnowiec # | 06 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir | BEZ | LDK! | |||||||||
7 | e | 10 | 10.04 | KURZ Kacper | MKS Żywiec | 06 | U14 | SL | -- | ||||||||||||
1 | e | 11 | 8.66 | TODORSKI Karol | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 02 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
2 | e | 11 | 8.72 | KOKOSZKA Tomasz | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 05 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
3 | e | 11 | 9.57 | PETKA Kamil | KS Victoria Trzebinia | 06 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | |||||||||
4 | e | 11 | 10.46 | KUBIES Igor | LKS Pogórze Skoczów | 07 | U12 | SL | -- | ||||||||||||
1 | f | A | 7.13 | ROSÓŁ Sebastian | KS AZS AWF Katowice # | 99 | U20 | SL | -- | KRUPA Iwona B.D. # | Z/0754/15 | 2023 | |||||||||
2 | f | A | 7.18 | CZYSZCZOŃ Maciej | MKS Rabka-Zdrój | 02 | U18 | MA | -- | ZKN | |||||||||||
3 | f | A | 7.26 | KRUCZEK Piotr | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 00 | U20 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna | 4 | LDK! | |||||||||
4 | f | A | 7.27 | WILCZYŃSKI Kamil | LKS Pogórze Skoczów | 02 | U18 | SL | -- | ZKN | |||||||||||
5 | f | A | 7.29 | KUBALA Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 99 | U20 | MA | -- | B.D. GIZA Andrzej | , Z/4801/15 | , 2021 | |||||||||
6 | f | A | 7.38 | PIETRUSA Jakub | KS Agros Zamo¶ć # | 02 | U18 | LU | -- | SZKOŁA Sebastian B.D. # | Z/2859/16 | 2024 | LDK! | ZKN | GIM | ||||||
f | A | DNF | WYSŁUCH Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz | 00 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||||
1 | f | B | 7.23 | SUŁOWSKI Łukasz | WKS Wawel Kraków | 01 | U18 | MA | -- | ZKN | |||||||||||
2 | f | B | 7.39 | SAWUŁA Paweł | KS Cracovia 1906 Kraków # | 98 | U23 | MA | -- | # | |||||||||||
3 | f | B | 7.43 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 02 | U18 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2024 | LDK! | ZKN | GIM | ||||||
4 | f | B | 7.44 | MIROCHA Grzegorz | AZS ŁódĽ # | 00 | U20 | LD | -- | B.D. | |||||||||||
5 | f | B | 7.44 | STRYCZEK Szymon | MKS Czechowice-Dziedzice | 03 | U16 | SL | -- | HOMA Wioleta # | 2 | LDK! | GIM | ||||||||
6 | f | B | 7.46 | GARUS Kamil | RMKS Rybnik | 02 | U18 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
60 m pł M Mł M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.06 | PUTO Mateusz | MKS Czechowice-Dziedzice | 03 | U16 | SL | -- | HOMA Wioleta B.D. | 2 | LDK! | GIM | ||||||||
2 | s | 1 | 9.07 | OWCZORZ Piotr | KS Sprint Bielsko-Biała | 03 | U16 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
3 | s | 1 | 9.45 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 03 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | GIM | ||||||
4 | s | 1 | 11.33 | GRZESIOWSKI Marcin | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 03 | U16 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna # | Z/1983/18 | 2022 | 5 | LDK! | |||||||
1 | s | 2 | 9.14 | PUTO Mateusz | MKS Czechowice-Dziedzice | 03 | U16 | SL | -- | HOMA Wioleta B.D. | 2 | LDK! | GIM | ||||||||
2 | s | 2 | 9.18 | OWCZORZ Piotr | KS Sprint Bielsko-Biała | 03 | U16 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
3 | s | 2 | 11.47 | GRZESIOWSKI Marcin | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 03 | U16 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna # | Z/1983/18 | 2022 | 5 | LDK! | |||||||
60 m pł M J Mł M | |||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 8.84 | SKOMSKI Maciej | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 02 | U18 | OP | -- | SACZKO Andrzej | 2 | LDK! | ZKN | GIM | |||||||
3 | s | 1 | 8.90 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 02 | U18 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2024 | LDK! | ZKN | GIM | ||||||
4 | s | 1 | 9.35 | DRÓŻDŻ Marcin | KS AZS AWF Katowice # | 02 | U18 | SL | -- | KRUPA Iwona B.D. # | Z/1406/16 | 2024 | ZKN | ||||||||
4 | s | 1 | 9.35 | BABICZ Wiktor | TS Wieliczanka Wieliczka | 01 | U18 | MA | -- | WÓJCIK Teodor B.D. B.D. # | Z/2981/16 | 2024 | |||||||||
6 | s | 1 | 9.50 | KOZIAR Bartosz | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 02 | U18 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
1 | s | 2 | 8.41 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 02 | U18 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2024 | LDK! | ZKN | GIM | ||||||
2 | s | 2 | 8.60 | SKOMSKI Maciej | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 02 | U18 | OP | -- | SACZKO Andrzej | 2 | LDK! | ZKN | GIM | |||||||
3 | s | 2 | 8.96 | BABICZ Wiktor | TS Wieliczanka Wieliczka | 01 | U18 | MA | -- | WÓJCIK Teodor B.D. B.D. # | Z/2981/16 | 2024 | |||||||||
4 | s | 2 | 9.42 | KOZIAR Bartosz | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 02 | U18 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
5 | s | 2 | 9.50 | DRÓŻDŻ Marcin | KS AZS AWF Katowice # | 02 | U18 | SL | -- | KRUPA Iwona B.D. # | Z/1406/16 | 2024 | ZKN | ||||||||
60 m pł M (99.1) M | |||||||||||||||||||||
1 | 99 | s | 1 | 8.77 | KUBACKI Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz | 99 | U20 | SL | -- | |||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.90 | SAMEL Jakub | KS AZS AWF Kraków | 01 | U18 | MA | III | ZAPART Stanisław | Z/2528/16 | 2021 | 3 | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 1.90 | HARĘZGA Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 99 | U20 | DS | III | B.D. | ZKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.90 | CHLEBISZ Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 00 | U20 | SL | III | ||||||||||||
4 | f | 1 | 1.80 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 02 | U18 | DS | IV | ŁO¦ Dariusz B.D. | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 1.70 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 03 | U16 | OP | V | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | GIM | ||||||
6 | f | 1 | 1.65 | KRUPA Konrad | MOS CSiR D±browa Górnicza | 02 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
6 | f | 1 | 1.65 | PARUZEL Marcin | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 01 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
8 | f | 1 | 1.45 | BROŻEK Tobiasz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 03 | U16 | SL | -- | SZYJKA Beata # | 3 | LDK! | |||||||||
9 | f | 1 | 1.45 | KAŁWAK Marcin | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 04 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej # | Z/0937/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.82 | LACH Artur | UKS Gminy Brzeszcze | 00 | U20 | MA | II | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2952/15 | 2020 | 3 | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 6.47 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 02 | U18 | DS | III | ŁO¦ Dariusz B.D. | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 6.23 | SZUMIEC Michał | KS AZS AWF Kraków | 01 | U18 | MA | IV | ZAPART Stanisław B.D. # | Z/5971/15 | 2024 | ZKN | ||||||||
4 | f | 1 | 6.10 | GALIK Wojciech | WKS Wawel Kraków # | 02 | U18 | MA | IV | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # | Z/0848/18 | 2024 | |||||||||
5 | f | 1 | 5.94 | WRÓBEL Marcin | UKS Gminy Brzeszcze | 99 | U20 | MA | IV | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2987/15 | 2022 | 4 | ||||||||
6 | f | 1 | 5.76 | KULIGOWSKI Michał | RMKS Rybnik | 02 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
7 | f | 1 | 5.70 | LATOS Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 00 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
8 | f | 1 | 5.70 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 03 | U16 | OP | V | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | GIM | ||||||
9 | f | 1 | 5.30 | PIERWOCH Jakub | KS AZS AWF Kraków | 01 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
10 | f | 1 | 5.24 | WOJEWODA Bartosz | WKS Wawel Kraków | 01 | U18 | MA | -- | B.D. | LDK! | ||||||||||
11 | f | 1 | 5.14 | KAŁWAK Marcin | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 04 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej # | Z/0937/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||||
12 | f | 1 | 5.12 | WIˇCEK Tomasz | KS Sprint Bielsko-Biała | 04 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
13 | f | 1 | 4.98 | FILAR Michał | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 02 | U18 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
14 | f | 1 | 4.84 | WITOS Mikołaj | KS AZS AWF Kraków # | 04 | U16 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. | Z/4249/17 | 2024 | LDK! | ||||||||
15 | f | 1 | 4.72 | CINAL Jarosław | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka # | 04 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
16 | f | 1 | 4.65 | ROGOWICZ Kamil | MOS CSiR D±browa Górnicza | 03 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
17 | f | 1 | 4.53 | NAGRODZKI Przemysław | RMKS Rybnik | 03 | U16 | SL | -- | FOJCIK Dorota | 5 | LDK! | |||||||||
18 | f | 1 | 4.28 | BILSKI Klaudiusz | UKS Gminy Brzeszcze | 02 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
19 | f | 1 | 4.15 | A E | MOSM Tychy | 04 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
19 | f | 1 | 4.22 | POLISZUK Kacper | RMKS Rybnik | 04 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
20 | f | 1 | 4.20 | MISTEREK Mateusz | MOSM Tychy | 05 | U14 | SL | -- | PRZYBYCIN Bogdan | Z/3006/18 | 2024 | 4 | ||||||||
21 | f | 1 | 3.96 | KOKOSZKA Tomasz | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 05 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
22 | f | 1 | 3.92 | PA¬DZIERZ Kacper | UKS Gminy Brzeszcze | 03 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
23 | f | 1 | 3.84 | GEMBALA Igor | UKS Gminy Brzeszcze | 06 | U14 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław | BEZ | ||||||||||
24 | f | 1 | 3.71 | SZOPNIEWSKI Rafał | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 05 | U14 | SL | -- | B.D. | Z/3404/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
25 | f | 1 | 3.42 | LACH Bartosz | UKS Gminy Brzeszcze | 07 | U12 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/10996/21 | 2021 | |||||||||
26 | f | 1 | 3.25 | BARAN Bartosz | UKS Gminy Brzeszcze | 06 | U14 | MA | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | BˇKIEWICZ Jakub | UKS Gminy Brzeszcze | 03 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
f | 1 | NM | KRZEMIEŃ Jan | TS Wieliczanka Wieliczka | 02 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.25 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 95 | Sen | SL | I | ||||||||||||
2 | f | 1 | 13.45 | SZUMIEC Michał | KS AZS AWF Kraków | 01 | U18 | MA | III | ZAPART Stanisław B.D. # | Z/5971/15 | 2024 | ZKN | ||||||||
3 | f | 1 | 12.93 | GŁÓWCZYK Piotr | KS Sprinterzy.com Kraków # | 01 | U18 | MA | IV | B.D. B.D. | , Z/6457/15 | , 2024 | ZKN | ||||||||
4 | f | 1 | 12.68 | WRÓBEL Marcin | UKS Gminy Brzeszcze | 99 | U20 | MA | IV | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2987/15 | 2022 | 4 | ||||||||
5 | f | 1 | 12.34 | GALIK Wojciech | WKS Wawel Kraków # | 02 | U18 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # | Z/0848/18 | 2024 | |||||||||
6 | f | 1 | 11.80 | WAJDZIK Kamil | UKS bieganie.pl Stryszawa | 02 | U18 | MA | -- | KUKLA Rafał | 3 | LDK! | ZKN | GIM | |||||||
7 | f | 1 | 11.67 | JAGIEŁŁO Łukasz | UKS Gminy Brzeszcze | 02 | U18 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/1351/16 | 2020 | 4 | ||||||||
8 | f | 1 | 11.26 | PARUZEL Marcin | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 01 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
9 | f | 1 | 11.21 | WOJEWODA Bartosz | WKS Wawel Kraków | 01 | U18 | MA | -- | B.D. | LDK! | ||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.47 | SZABLOWSKI Rafał | WKS Wawel Kraków # | 01 | U18 | MA | III | # | ZKN | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.77 | WDANIEC Szymon | KS AZS AWF Kraków # | 01 | U18 | MA | III | TOMCZAK - BACHARA Dominika # | Z/1903/17 | 2019 | |||||||||
3 | f | 1 | 13.53 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 03 | U16 | SL | III | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||||
4 | f | 1 | 11.89 | ZAWOJSKI Kacper | MKS-SMS Victoria Racibórz | 01 | U18 | SL | -- | B.D. | |||||||||||
5 | f | 1 | 11.12 | KALISZEWSKI Kasjan | MOS CSiR D±browa Górnicza | 02 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
6 | f | 1 | 10.98 | ¦WIERCZYŃSKI Dominik | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 02 | U18 | SL | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 10.15 | MAZUR Tobiasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 04 | U16 | OP | -- | DOMIN Adam # | Z/0936/18 | 2024 | LDK! | ||||||||
8 | f | 1 | 8.81 | SIUDAK Bruno | MOS CSiR D±browa Górnicza | 04 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
9 | f | 1 | 8.58 | GWÓŻDŻ Tomasz | RMKS Rybnik | 03 | U16 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
10 | f | 1 | 8.23 | SZENFELD Patryk | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 04 | U16 | OP | -- | LDK! | |||||||||||
11 | f | 1 | 7.61 | CZEKAJSKI Bartłomiej | MOS CSiR D±browa Górnicza | 03 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
12 | f | 1 | 6.98 | CINAL Jarosław | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka # | 04 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
13 | f | 1 | 6.86 | ORZEŁ Mikołaj | MOS CSiR D±browa Górnicza | 04 | U16 | SL | -- | # | |||||||||||
14 | f | 1 | 6.00 | PETKA Kamil | KS Victoria Trzebinia | 06 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | |||||||||
Kula (6) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.03 | DZIK Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 99 | U20 | SL | I | ZKN | |||||||||||
2 | f | 1 | 15.08 | KWIECIEŃ Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 99 | U20 | SL | II | # | |||||||||||
3 | f | 1 | 14.75 | CZYŻ Michał | MKS Ustroń # | 00 | U20 | SL | II | # | ZKN | ||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.52 | GAŁˇZKA Mariusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 88 | Sen | OP | I | # | |||||||||||
2 | f | 1 | 13.33 | KWIECIEŃ Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 99 | U20 | SL | II | # | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.2306950092316 sekund |