Środa Wielkopolska 13.01.2018 Mistrzostwa WLKP w pchnięciu kulą. VI Okręgowy Halowy Mityng UKS Orkan Środa Wielkopolska. |
|||||||||||||||||||||
60 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 7.80 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 00 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | 3 | e | 1 | 8.11 | DZIAMSKA Julia | OŚ AZS Poznań # | 03 | U16 | WP | -- | OSIK Tadeusz B.D. | Z/0868/15 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | 6 | e | 1 | 8.39 | NOWAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 01 | U18 | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/1653/15 | 2021 | 2 | LDK! | ||||||
4 | 16 | e | 1 | 8.67 | STAŚKOWIAK Anna | MKS Juvenia Puszczykowo # | 03 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | 4 | e | 2 | 8.12 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 00 | U20 | WP | -- | B.D. BYTNIEWSKI Szymon | , Z/1648/15 | , 2023 | ZKN | |||||||
2 | 7 | e | 2 | 8.39 | DUBERT Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # | , Z/1240/17 | , 2022 | 2 | LDK! | GIM | |||||
3 | 19 | e | 2 | 8.77 | PAWLACZYK Joanna | UKS Przełaj Żerków | 02 | U18 | WP | -- | |||||||||||
1 | 2 | e | 3 | 8.06 | ROZMIAREK Ewelina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 02 | U18 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek | Z/0952/16 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | GIM | ||||
2 | 8 | e | 3 | 8.42 | WESOŁOWSKA Kaja | AZS-AWF Gorzów # | 01 | U18 | LB | -- | B.D. ZALESKA-POSMYK Izabela # | , Z/1328/15 | , 2024 | ZKN | |||||||
3 | 10 | e | 3 | 8.48 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek # | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | GIM | |||||
4 | 14 | e | 3 | 8.64 | LISIECKA Maria | MKS Juvenia Puszczykowo | 00 | U20 | WP | -- | |||||||||||
1 | 5 | e | 4 | 8.22 | MRUGALSKA Nikola | LUKS Orkan Września # | 02 | U18 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna PUJDAK Andrzej | , Z/0922/16 | , 2021 | LDK! | ZKN | GIM | |||||
2 | 9 | e | 4 | 8.43 | JANKOWSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 00 | U20 | WP | -- | HEMMERLING Andrzej | Z/6373/15 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
3 | 32 | e | 4 | 8.99 | KŁODAWSKA Nikola | UKS Skoczek Władysławów | 03 | U16 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
1 | 27 | e | 5 | 8.91 | STEFANIAK Daria | UKS Przełaj Żerków | 03 | U16 | WP | -- | |||||||||||
2 | 28 | e | 5 | 8.95 | CHYBKA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 02 | U18 | WP | -- | B.D. ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. # | , Z/3415/16 | , 2020 | BEZ | LDK! | GIM | |||||
3 | 37 | e | 5 | 9.08 | KORCZ Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 02 | U18 | WP | -- | ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. | Z/0954/16 | 2021 | 4 | LDK! | GIM | |||||
1 | 29 | e | 6 | 8.96 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 03 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
2 | 39 | e | 6 | 9.34 | PIETRZKIEWICZ Amelia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 05 | U14 | WP | -- | SZOSTAK Janusz | Z/2834/18 | 2023 | BEZ | |||||||
1 | 18 | e | 7 | 8.76 | JANKOWSKA Angelika | UKS Przełaj Żerków | 03 | U16 | WP | -- | |||||||||||
2 | 20 | e | 7 | 8.79 | TROCHOLEPSZA Martyna | AZS-AWF Gorzów # | 04 | U16 | LB | -- | GOŚCINIAK Marcin B.D. PAPUGA Sebastian | , Z/0297/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 44 | e | 7 | 9.80 | KONIECZNA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka B.D. | LDK! | GIM | ||||||||
4 | 23 | e | 7 | 8.85 | FRĄCKOWIAK Oliwia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 01 | U18 | WP | -- | ZAWORSKI Marek B.D. | Z/1639/15 | 2020 | 3 | LDK! | ||||||
1 | 12 | e | 8 | 8.60 | SOŁTYSIAK Zofia | UKS Przełaj Żerków | 03 | U16 | WP | -- | |||||||||||
2 | 13 | e | 8 | 8.63 | DAMS Wiktoria | AZS-AWF Gorzów # | 03 | U16 | LB | -- | PAPUGA Sebastian B.D. # | Z/0414/17 | 2024 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 40 | e | 8 | 9.40 | WOJTASZEK Aleksandra | MKS Juvenia Puszczykowo | 04 | U16 | WP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
4 | 43 | e | 8 | 9.65 | STAWICKA Zofia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka B.D. | LDK! | GIM | ||||||||
1 | 17 | e | 9 | 8.75 | KACZMAREK Nadia | UKS Olimp Duszniki | 04 | U16 | WP | -- | |||||||||||
2 | 24 | e | 9 | 8.85 | ŁODYGA Aleksandra | MKS Juvenia Puszczykowo # | 04 | U16 | WP | -- | |||||||||||
3 | 30 | e | 9 | 8.96 | ZIELIŃSKA Antonina | MKS Juvenia Puszczykowo # | 03 | U16 | WP | -- | B.D. | LDK! | |||||||||
4 | 34 | e | 9 | 9.03 | KOCUREK Julia | MKS Juvenia Puszczykowo | 04 | U16 | WP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
1 | 11 | e | 10 | 8.50 | KOSTKA Marianna | MKS Juvenia Puszczykowo | 03 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Marcin | 3 | LDK! | GIM | |||||||
2 | 15 | e | 10 | 8.66 | GINDERA Zuzanna | MKS Juvenia Puszczykowo | 01 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | 35 | e | 10 | 9.04 | PALACZ Kinga | UKS Orkan Środa Wlkp. | 00 | U20 | WP | -- | |||||||||||
4 | 46 | e | 10 | 10.47 | TORZYŃSKA Zofia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | 38 | e | 11 | 9.32 | PAŁUKA Agnieszka | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz # | Z/2836/18 | 2022 | 5 | |||||||
2 | 41 | e | 11 | 9.50 | BIELECKA Julianna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 07 | U12 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka # | Z/2175/20 | 2021 | LDK! | |||||||
2 | 42 | e | 11 | 9.50 | GARSTKA Maja | UKS Orkan Środa Wlkp. | 07 | U12 | WP | -- | B.D. | LDK! | |||||||||
3 | 45 | e | 11 | 10.16 | STAROSTA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | 22 | e | 12 | 8.84 | NOBIK Julia | OŚ AZS Poznań # | 05 | U14 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław # | Z/0286/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | 33 | e | 12 | 9.01 | HAMROL Paula | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. | , Z/1243/17 | , 2020 | 5 | LDK! | GIM | |||||
4 | 36 | e | 12 | 9.06 | BUCHWALD Natalia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | B.D. | ||||||||||
1 | 21 | e | 13 | 8.83 | TRÓJNARA Hanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # | Z/3765/17 | 2021 | 4 | LDK! | GIM | |||||
2 | 25 | e | 13 | 8.90 | SZYMKOWIAK Zofia | OŚ AZS Poznań # | 03 | U16 | WP | -- | B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. | , Z/0221/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||||
2 | 26 | e | 13 | 8.90 | ŁASUT Kaja | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
3 | 31 | e | 13 | 8.99 | DOMAŃSKA Zofia | UKS Przełaj Żerków | 06 | U14 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0749/18 | 2023 | 4 | |||||||
1 | 7 | f | 1 | 8.34 | JANKOWSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 00 | U20 | WP | -- | HEMMERLING Andrzej | Z/6373/15 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 9 | f | 1 | 8.40 | KOSTKA Marianna | MKS Juvenia Puszczykowo | 03 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Marcin | 3 | LDK! | GIM | |||||||
3 | 10 | f | 1 | 8.48 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek # | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | GIM | |||||
4 | 11 | f | 1 | 8.55 | SOŁTYSIAK Zofia | UKS Przełaj Żerków | 03 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | 5 | f | 2 | 8.20 | MRUGALSKA Nikola | LUKS Orkan Września # | 02 | U18 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna PUJDAK Andrzej | , Z/0922/16 | , 2021 | LDK! | ZKN | GIM | |||||
2 | 6 | f | 2 | 8.25 | NOWAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 01 | U18 | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/1653/15 | 2021 | 2 | LDK! | ||||||
3 | 8 | f | 2 | 8.38 | DUBERT Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # | , Z/1240/17 | , 2022 | 2 | LDK! | GIM | |||||
1 | 1 | f | 3 | 7.80 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 00 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | 2 | f | 3 | 7.93 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 00 | U20 | WP | -- | B.D. BYTNIEWSKI Szymon | , Z/1648/15 | , 2023 | ZKN | |||||||
3 | 3 | f | 3 | 8.02 | ROZMIAREK Ewelina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 02 | U18 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek | Z/0952/16 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | GIM | ||||
4 | 4 | f | 3 | 8.20 | DZIAMSKA Julia | OŚ AZS Poznań # | 03 | U16 | WP | -- | OSIK Tadeusz B.D. | Z/0868/15 | 2024 | LDK! | |||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:29.94 | DZIAMSKA Julia | OŚ AZS Poznań # | 03 | U16 | WP | -- | OSIK Tadeusz B.D. | Z/0868/15 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | 3 | s | 1 | 1:31.26 | KOPEĆ Natalia | OŚ AZS Poznań # | 01 | U18 | WP | -- | OSTROWSKI Ryszard B.D. | Z/1152/18 | 2023 | ||||||||
3 | 4 | s | 1 | 1:31.58 | FRĄCKOWIAK Oliwia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 01 | U18 | WP | -- | ZAWORSKI Marek B.D. | Z/1639/15 | 2020 | 3 | LDK! | ||||||
4 | 6 | s | 1 | 1:33.38 | URBANIAK Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 02 | U18 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna | 3 | LDK! | ||||||||
5 | 8 | s | 1 | 1:34.62 | MATUSZCZAK Gabriela | OŚ AZS Poznań # | 03 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin REJEWSKI Robert B.D. | , Z/0300/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||||
6 | 9 | s | 1 | 1:34.94 | KORCZ Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 02 | U18 | WP | -- | ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. | Z/0954/16 | 2021 | 4 | LDK! | GIM | |||||
7 | 10 | s | 1 | 1:35.10 | KOCUREK Klaudia | MKS Juvenia Puszczykowo | 02 | U18 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
1 | 2 | s | 2 | 1:31.01 | KOPEĆ Julia | OŚ AZS Poznań # | 01 | U18 | WP | -- | OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. | Z/1153/18 | 2024 | ||||||||
2 | 5 | s | 2 | 1:31.77 | TWARDOWSKA Agata | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek # | Z/3760/17 | 2019 | 3 | LDK! | GIM | |||||
3 | 7 | s | 2 | 1:34.27 | MORSZNER Zofia | MKS Juvenia Puszczykowo | 03 | U16 | WP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
4 | 11 | s | 2 | 1:37.91 | JANKOWIAK Wiktoria | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka B.D. | 5 | LDK! | GIM | |||||||
5 | 13 | s | 2 | 1:38.06 | HAMROL Paula | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. | , Z/1243/17 | , 2020 | 5 | LDK! | GIM | |||||
6 | 17 | s | 2 | 1:42.06 | KACZMAREK Nadia | UKS Olimp Duszniki | 04 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | 12 | s | 3 | 1:38.05 | FRIEBE Angelika | UKS Przełaj Żerków | 04 | U16 | WP | -- | |||||||||||
2 | 14 | s | 3 | 1:38.67 | KASPRZAK Rozalia | UKS Przełaj Żerków | 05 | U14 | WP | -- | |||||||||||
3 | 15 | s | 3 | 1:39.42 | URBAŃCZYK Karina | UKS Przełaj Żerków | 04 | U16 | WP | -- | |||||||||||
4 | 16 | s | 3 | 1:41.37 | ŁĄCZNIAK Kinga | UKS Przełaj Żerków | 05 | U14 | WP | -- | |||||||||||
5 | 18 | s | 3 | 1:45.95 | PIETRZKIEWICZ Amelia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 05 | U14 | WP | -- | SZOSTAK Janusz | Z/2834/18 | 2023 | BEZ | |||||||
6 | 19 | s | 3 | 1:50.91 | GARSTKA Maja | UKS Orkan Środa Wlkp. | 07 | U12 | WP | -- | B.D. | LDK! | |||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | |||||||||||||||||||||
1 | 5 | s | 1 | 10.13 | JANKOWSKA Angelika | UKS Przełaj Żerków | 03 | U16 | WP | -- | |||||||||||
2 | 6 | s | 1 | 10.41 | WOJCIECHOWSKA Agata | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/3766/17 | 2021 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 11 | s | 1 | 11.53 | DAMS Wiktoria | AZS-AWF Gorzów # | 03 | U16 | LB | -- | PAPUGA Sebastian B.D. # | Z/0414/17 | 2024 | LDK! | GIM | ||||||
4 | 12 | s | 1 | 12.64 | LITWICKA Wiktoria | UKS Skoczek Władysławów | 04 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 9.79 | WOJCIECHOWSKA Edyta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/0223/17 | 2019 | 3 | LDK! | GIM | |||||
2 | 3 | s | 2 | 9.95 | TRÓJNARA Hanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # | Z/3765/17 | 2021 | 4 | LDK! | GIM | |||||
3 | 8 | s | 2 | 10.56 | JANKOWSKA Gracjana | MKS Juvenia Puszczykowo | 03 | U16 | WP | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
4 | 9 | s | 2 | 11.30 | MATUSZEWSKA Maria | MKS Juvenia Puszczykowo | 03 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Marcin | 5 | LDK! | GIM | |||||||
1 | 2 | s | 3 | 9.92 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 03 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
2 | 4 | s | 3 | 10.04 | SOŁTYSIAK Zofia | UKS Przełaj Żerków | 03 | U16 | WP | -- | |||||||||||
3 | 7 | s | 3 | 10.54 | WOJCIECHOWSKA Dominika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. | Z/0222/17 | 2021 | 3 | LDK! | GIM | |||||
4 | 10 | s | 3 | 11.40 | PYCZEK Aleksandra | MKS Juvenia Puszczykowo | 03 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Marcin | 5 | LDK! | GIM | |||||||
1 | 5 | e | 2 | 9.83 | WOJCIECHOWSKA Edyta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/0223/17 | 2019 | 3 | LDK! | GIM | |||||
2 | 6 | e | 2 | 9.93 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 03 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
3 | 7 | e | 2 | 9.99 | SOŁTYSIAK Zofia | UKS Przełaj Żerków | 03 | U16 | WP | -- | |||||||||||
4 | 12 | e | 2 | 10.84 | TRÓJNARA Hanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # | Z/3765/17 | 2021 | 4 | LDK! | GIM | |||||
1 | 8 | e | 3 | 10.22 | JANKOWSKA Angelika | UKS Przełaj Żerków | 03 | U16 | WP | -- | |||||||||||
2 | 9 | e | 3 | 10.45 | WOJCIECHOWSKA Dominika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. | Z/0222/17 | 2021 | 3 | LDK! | GIM | |||||
3 | 10 | e | 3 | 10.52 | WOJCIECHOWSKA Agata | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/3766/17 | 2021 | LDK! | GIM | ||||||
4 | 11 | e | 3 | 10.63 | JANKOWSKA Gracjana | MKS Juvenia Puszczykowo | 03 | U16 | WP | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.95 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 02 | U18 | LB | -- | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | 1 | s | 1 | 9.21 | WESOŁOWSKA Kaja | AZS-AWF Gorzów # | 01 | U18 | LB | -- | B.D. ZALESKA-POSMYK Izabela # | , Z/1328/15 | , 2024 | ZKN | |||||||
3 | 2 | s | 1 | 9.35 | NOWAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 01 | U18 | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/1653/15 | 2021 | 2 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 8.85 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 02 | U18 | LB | -- | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 9.23 | WESOŁOWSKA Kaja | AZS-AWF Gorzów # | 01 | U18 | LB | -- | B.D. ZALESKA-POSMYK Izabela # | , Z/1328/15 | , 2024 | ZKN | |||||||
4 | 4 | s | 2 | 9.34 | NOWAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 01 | U18 | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/1653/15 | 2021 | 2 | LDK! | ||||||
60 m pł K K | |||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 9.18 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 99 | U20 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. B.D. | Z/0382/15 | 2024 | ZKN | |||||||
1 | 2 | f | 1 | 9.14 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 99 | U20 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. B.D. | Z/0382/15 | 2024 | ZKN | |||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.64 | ŁUCZAK Zofia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 99 | U20 | WP | II | KACZOR Mieczysław | Z/4189/15 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.62 | POLL Roksana | UKS Orkan Środa Wlkp. | 02 | U18 | WP | II | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek | Z/0949/16 | 2023 | 1 | LDK! | ZKN | GIM | ||||
3 | 3 | f | 1 | 1.50 | WOJCIECHOWSKA Edyta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | IV | KACZOR Mieczysław # | Z/0223/17 | 2019 | 3 | LDK! | GIM | |||||
4 | 4 | f | 1 | 1.35 | WOJCIECHOWSKA Agata | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/3766/17 | 2021 | LDK! | GIM | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.35 | WIŚNIEWSKA Monika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 00 | U20 | WP | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1657/15 | 2019 | 4 | LDK! | ||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.14 | ŁUCZAK Zofia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 99 | U20 | WP | III | KACZOR Mieczysław | Z/4189/15 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.80 | ROZMIAREK Ewelina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 02 | U18 | WP | IV | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek | Z/0952/16 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | GIM | ||||
3 | 3 | f | 1 | 4.53 | NOBIK Julia | OŚ AZS Poznań # | 05 | U14 | WP | V | JAGACIAK Jarosław # | Z/0286/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.49 | KAZIMIERSKA Wiktoria | UKS Skoczek Władysławów | 00 | U20 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.34 | GINDERA Zuzanna | MKS Juvenia Puszczykowo | 01 | U18 | WP | -- | |||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.24 | TROCHOLEPSZA Martyna | AZS-AWF Gorzów # | 04 | U16 | LB | -- | GOŚCINIAK Marcin B.D. PAPUGA Sebastian | , Z/0297/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.18 | BUCHWALD Natalia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | B.D. | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.15 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek # | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | GIM | |||||
9 | 9 | f | 1 | 4.03 | KOSTKA Marianna | MKS Juvenia Puszczykowo | 03 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Marcin | 3 | LDK! | GIM | |||||||
10 | 10 | f | 1 | 3.96 | PAŁUKA Agnieszka | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz # | Z/2836/18 | 2022 | 5 | |||||||
11 | 11 | f | 1 | 3.92 | WOJTASZEK Aleksandra | MKS Juvenia Puszczykowo | 04 | U16 | WP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
12 | 12 | f | 1 | 3.67 | NALEŻYTA Michalina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek SYGDZIAK Zofia | Z/3762/17 | 2022 | LDK! | GIM | ||||||
13 | 13 | f | 1 | 3.60 | ŁODYGA Aleksandra | MKS Juvenia Puszczykowo # | 04 | U16 | WP | -- | |||||||||||
14 | 14 | f | 1 | 3.27 | ŁASUT Kaja | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 9.39 | KOSIOREK Wiktoria | UKS Olimp Duszniki | 05 | U14 | WP | -- | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/3932/17 | 2023 | BEZ | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 8.53 | KOSMECKA Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 06 | U14 | WP | -- | NOWAK Grzegorz # | Z/3512/20 | 2021 | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 8.25 | DUSTER Zuzanna | UKS 12 Kalisz | 06 | U14 | WP | -- | MAŁECKI Marcin | Z/1603/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 7.09 | CIEŚLAK Agata | UKS 12 Kalisz | 05 | U14 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 6.35 | GRYGIEL Nikola | UKS Orkan Środa Wlkp. | 07 | U12 | WP | -- | ZAWORSKI Marek # | Z/3510/20 | 2021 | LDK! | |||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 10.55 | KNIAT Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 03 | U16 | WP | IV | PAWLAK Przemysław B.D. | LDK! | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.00 | LUDWICZAK Jolanta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | IV | CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka # | , Z/1249/17 | , 2023 | 3 | LDK! | GIM | |||||
3 | 3 | f | 1 | 9.12 | ROSZYK Klaudia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | V | NOWAK Grzegorz | BEZ | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 8.98 | ŚLACHCIAK Agata | MKS Juvenia Puszczykowo | 03 | U16 | WP | V | GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna # | 3 | LDK! | GIM | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 8.88 | STACHOWIAK Sandra | MKS Juvenia Puszczykowo | 03 | U16 | WP | V | GOŚCINIAK Marcin | 4 | LDK! | GIM | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 7.39 | NALEŻYTA Michalina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek SYGDZIAK Zofia | Z/3762/17 | 2022 | LDK! | GIM | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 7.25 | DOMINIKOWSKA Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 03 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Marcin | 5 | LDK! | GIM | |||||||
8 | 8 | f | 1 | 7.05 | KOSMOWSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
9 | 9 | f | 1 | 5.43 | DUDA Joanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | B.D. | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
1 | 1 | f | 2 | 16.33 | KLOCEK Natalia | UKS Halszka Szamotuły | 01 | U18 | WP | I | ŚWIST Jerzy | Z/5500/15 | 2017 | 1 | KN | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 10.55 | RUTKOWSKA Katarzyna | MKS Juvenia Puszczykowo | 02 | U18 | WP | IV | GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna | 3 | LDK! | GIM | |||||||
3 | 3 | f | 2 | 9.94 | GALUS Paulina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 01 | U18 | WP | IV | SZOSTAK Janusz | Z/0950/16 | 2022 | 3 | |||||||
4 | 4 | f | 2 | 9.81 | POLL Roksana | UKS Orkan Środa Wlkp. | 02 | U18 | WP | IV | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek | Z/0949/16 | 2023 | 1 | LDK! | ZKN | GIM | ||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 10.49 | SZYPULIŃSKA Aleksandra | LUKS Orkan Września | 99 | U20 | WP | III | |||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 8.81 | KŁOSIŃSKA Lena | MKS Juvenia Puszczykowo | 00 | U20 | WP | -- | |||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 8.72 | WIŚNIEWSKA Monika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 00 | U20 | WP | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1657/15 | 2019 | 4 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 8.55 | KUCZYŃSKA Justyna | UKS 12 Kalisz | 99 | U20 | WP | -- | |||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 11.87 | MAŁECKA Anna | UKS 12 Kalisz | 86 | Sen | WP | II | MAŁECKI Marcin | Z/2292/16 | 2024 | 1 | |||||||
1 | f | 3 | 13.32 | KLOCEK Natalia | UKS Halszka Szamotuły | 01 | U18 | WP | I | ŚWIST Jerzy | Z/5500/15 | 2017 | 1 | KN | |||||||
60 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 7.08 | ZIELIŃSKI Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 99 | U20 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/1611/16 | 2024 | ||||||||
2 | 8 | e | 1 | 7.41 | KWIATKOWSKI Krystian | LUKS Orkan Września | 99 | U20 | WP | -- | PUJDAK Andrzej | Z/2630/15 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
3 | 11 | e | 1 | 7.52 | DOMAGALSKI Jakub | OŚ AZS Poznań # | 00 | U20 | WP | -- | |||||||||||
4 | 13 | e | 1 | 7.60 | ŁYSIAK Łukasz | UKS Przełaj Żerków | 02 | U18 | WP | -- | |||||||||||
1 | 2 | e | 2 | 7.21 | SENK Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 96 | U23 | WP | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1601/12 | 2020 | 1 | |||||||
2 | 9 | e | 2 | 7.44 | GUSZCZAK Jarosław | UKS Orkan Środa Wlkp. | 96 | U23 | WP | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1600/12 | 2019 | 3 | |||||||
3 | 14 | e | 2 | 7.60 | MIKUSZEWSKI Konrad | UKS Przełaj Żerków | 02 | U18 | WP | -- | |||||||||||
4 | 18 | e | 2 | 7.79 | PATELA Mikołaj | MKS Juvenia Puszczykowo # | 02 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
1 | 3 | e | 3 | 7.29 | KARASIŃSKI Bartosz | MKS Juvenia Puszczykowo | 01 | U18 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław # | Z/1368/15 | 2023 | 3 | |||||||
2 | 5 | e | 3 | 7.36 | ZARZYŃSKI Filip | MKS Juvenia Puszczykowo | 98 | U23 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław B.D. | Z/3976/15 | 2024 | ||||||||
3 | 6 | e | 3 | 7.41 | FLORKOWSKI Jakub | MKS Juvenia Puszczykowo | 00 | U20 | WP | -- | |||||||||||
4 | 12 | e | 3 | 7.57 | PILCH Eryk | MKS Juvenia Puszczykowo | 00 | U20 | WP | -- | |||||||||||
1 | 7 | e | 4 | 7.41 | DUDZIAK Piotr | MKS Juvenia Puszczykowo | 00 | U20 | WP | -- | ZKN | ||||||||||
2 | 10 | e | 4 | 7.45 | LUDWICZAK Andrzej | UKS Orkan Środa Wlkp. | 96 | U23 | WP | -- | ZAWORSKI Marek | Z/1533/13 | 2019 | 2 | |||||||
3 | 15 | e | 4 | 7.65 | WASZAK Krzysztof | LUKS Orkan Września | 00 | U20 | WP | -- | |||||||||||
4 | 19 | e | 4 | 7.83 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 04 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | ||||||||
1 | 20 | e | 5 | 7.83 | STASIK Damian | UKS Olimp Duszniki | 00 | U20 | WP | -- | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/3791/16 | 2019 | 4 | |||||||
2 | 28 | e | 5 | 8.34 | PODRAZA Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
3 | 36 | e | 5 | 9.45 | JUSZCZAK Filip | UKS Przełaj Żerków | 06 | U14 | WP | -- | |||||||||||
1 | 16 | e | 6 | 7.66 | PAWŁOWSKI Jakub | LUKS Orkan Września | 01 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | 17 | e | 6 | 7.74 | GUŹDZIOŁ Paweł | UKS Przełaj Żerków | 02 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | 29 | e | 6 | 8.46 | SURTEL Armand | LUKS Orkan Września | 02 | U18 | WP | -- | B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław | , Z/4350/17 | , 2021 | 4 | LDK! | GIM | |||||
1 | 23 | e | 7 | 8.10 | PIASECZNY Borys | LUKS Orkan Września | 04 | U16 | WP | -- | B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław | , Z/2365/17 | , 2019 | 5 | LDK! | GIM | |||||
2 | 25 | e | 7 | 8.15 | GRZEGOREK Wiktor | LUKS Orkan Września | 03 | U16 | WP | -- | PAWLAK Przemysław # | Z/1164/18 | 2023 | 3 | LDK! | ||||||
3 | 31 | e | 7 | 8.49 | GRZYMSKI Stanisław | UKS Skoczek Władysławów | 04 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2668/17 | 2024 | 4 | |||||||
1 | 24 | e | 8 | 8.14 | OLEJNICZAK Jakub | MKS Juvenia Puszczykowo | 01 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | 27 | e | 8 | 8.32 | KŁODAWSKI Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 03 | U16 | WP | -- | |||||||||||
3 | 33 | e | 8 | 8.88 | CICHY Hubert | UKS Skoczek Władysławów | 04 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
1 | 4 | e | 9 | 7.31 | PIĄTKOWSKI Marcin | OŚ AZS Poznań | 01 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | 26 | e | 9 | 8.20 | MANICKI Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/4272/18 | 2022 | 5 | LDK! | ||||||
3 | 34 | e | 9 | 8.95 | KOWALEWSKI Aleksander | UKS Orkan Środa Wlkp. | 06 | U14 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka # | , Z/2833/18 | , 2021 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 38 | e | 9 | 10.03 | BLIGE Bartosz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 05 | U14 | WP | -- | |||||||||||
1 | 21 | e | 10 | 7.96 | BARTMAŃSKI Stanisław | UKS Przełaj Żerków | 02 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | 30 | e | 10 | 8.48 | FIBNER Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 05 | U14 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław # | , Z/2830/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 37 | e | 10 | 9.97 | BUZIAK Kajetan | UKS Orkan Środa Wlkp. | 05 | U14 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka | LDK! | |||||||||
1 | 22 | e | 11 | 7.98 | CHUDY Adam | LUKS Orkan Września | 02 | U18 | WP | -- | B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław | , Z/2633/17 | , 2020 | 4 | LDK! | ||||||
2 | 32 | e | 11 | 8.76 | SIELIŃSKI Dominik | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | B.D. | ||||||||||
3 | 35 | e | 11 | 8.98 | MROWICKI Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 04 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | 9 | f | 1 | 7.92 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 04 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | ||||||||
2 | 10 | f | 1 | 8.03 | PIASECZNY Borys | LUKS Orkan Września | 04 | U16 | WP | -- | B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław | , Z/2365/17 | , 2019 | 5 | LDK! | GIM | |||||
3 | 11 | f | 1 | 8.10 | MANICKI Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/4272/18 | 2022 | 5 | LDK! | ||||||
4 | 12 | f | 1 | 8.16 | KŁODAWSKI Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 03 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | 4 | f | 2 | 7.37 | DUDZIAK Piotr | MKS Juvenia Puszczykowo | 00 | U20 | WP | -- | ZKN | ||||||||||
2 | 5 | f | 2 | 7.41 | KWIATKOWSKI Krystian | LUKS Orkan Września | 99 | U20 | WP | -- | PUJDAK Andrzej | Z/2630/15 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
3 | 7 | f | 2 | 7.46 | FLORKOWSKI Jakub | MKS Juvenia Puszczykowo | 00 | U20 | WP | -- | |||||||||||
4 | 8 | f | 2 | 7.49 | GUSZCZAK Jarosław | UKS Orkan Środa Wlkp. | 96 | U23 | WP | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1600/12 | 2019 | 3 | |||||||
1 | 1 | f | 3 | 7.14 | SENK Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 96 | U23 | WP | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1601/12 | 2020 | 1 | |||||||
2 | 2 | f | 3 | 7.26 | PIĄTKOWSKI Marcin | OŚ AZS Poznań | 01 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | 3 | f | 3 | 7.32 | ZARZYŃSKI Filip | MKS Juvenia Puszczykowo | 98 | U23 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław B.D. | Z/3976/15 | 2024 | ||||||||
4 | 6 | f | 3 | 7.42 | KARASIŃSKI Bartosz | MKS Juvenia Puszczykowo | 01 | U18 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław # | Z/1368/15 | 2023 | 3 | |||||||
500 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 1:21.66 | KWIATKOWSKI Krystian | LUKS Orkan Września | 99 | U20 | WP | -- | PUJDAK Andrzej | Z/2630/15 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
2 | 3 | s | 1 | 1:21.72 | DUDZIAK Piotr | MKS Juvenia Puszczykowo | 00 | U20 | WP | -- | ZKN | ||||||||||
3 | 4 | s | 1 | 1:23.08 | STASIK Damian | UKS Olimp Duszniki | 00 | U20 | WP | -- | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/3791/16 | 2019 | 4 | |||||||
4 | 6 | s | 1 | 1:25.08 | PATELA Mikołaj | MKS Juvenia Puszczykowo # | 02 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
5 | 10 | s | 1 | 1:32.01 | WOJCIECHOWSKI Filip | MKS Juvenia Puszczykowo | 03 | U16 | WP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:18.66 | PILCH Eryk | MKS Juvenia Puszczykowo | 00 | U20 | WP | -- | |||||||||||
2 | 5 | s | 2 | 1:24.57 | PAWŁOWSKI Jakub | LUKS Orkan Września | 01 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | 7 | s | 2 | 1:26.17 | JARECKI Kacper | UKS Orkan Środa Wlkp. | 01 | U18 | WP | -- | |||||||||||
4 | 8 | s | 2 | 1:30.88 | PODRAZA Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
5 | 11 | s | 2 | 1:33.64 | FRAŚ Andrzej | UKS Orkan Środa Wlkp. | 62 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/4670/18 | 2024 | BEZ | |||||||
1 | 9 | s | 3 | 1:31.74 | GRZYMSKI Stanisław | UKS Skoczek Władysławów | 04 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2668/17 | 2024 | 4 | |||||||
2 | 12 | s | 3 | 1:35.85 | BURCHACKI Jakub | UKS Przełaj Żerków | 05 | U14 | WP | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | 13 | s | 3 | 1:38.27 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 04 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | |||||||
4 | 14 | s | 3 | 1:40.48 | MANICKI Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/4272/18 | 2022 | 5 | LDK! | ||||||
5 | 15 | s | 3 | 1:43.16 | FRIEBE Nikodem | UKS Przełaj Żerków | 05 | U14 | WP | -- | |||||||||||
6 | 16 | s | 3 | 1:48.42 | FURMANIAK Fabian | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
7 | 17 | s | 3 | 1:48.82 | GRZEŚKOWIAK Kamil | UKS Przełaj Żerków | 05 | U14 | WP | -- | |||||||||||
60 m pł M Mł M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 9.12 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 03 | U16 | WP | -- | |||||||||||
2 | 2 | e | 1 | 9.98 | SZCZECIŃKI Szymon | UKS Skoczek Władysławów | 03 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
1 | 3 | e | 2 | 10.09 | GRZEGOREK Wiktor | LUKS Orkan Września | 03 | U16 | WP | -- | PAWLAK Przemysław # | Z/1164/18 | 2023 | 3 | LDK! | ||||||
2 | 4 | e | 2 | 10.29 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 04 | U16 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | |||||||
1 | 1 | f | 1 | 9.01 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 03 | U16 | WP | -- | |||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.84 | GRZEGOREK Wiktor | LUKS Orkan Września | 03 | U16 | WP | -- | PAWLAK Przemysław # | Z/1164/18 | 2023 | 3 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 9.88 | SZCZECIŃKI Szymon | UKS Skoczek Władysławów | 03 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 10.25 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 04 | U16 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | |||||||
60 m pł M (99.1) M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.63 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 00 | U20 | WP | -- | KACZOR Adam | Z/4473/15 | 2022 | 2 | ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 9.01 | KŁOSOWSKI Jakub | LUKS Orkan Września | 00 | U20 | WP | -- | KACZOR Adam | Z/2063/16 | 2020 | 3 | |||||||
1 | 1 | f | 1 | 8.47 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 00 | U20 | WP | -- | KACZOR Adam | Z/4473/15 | 2022 | 2 | ZKN | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.17 | KŁOSOWSKI Jakub | LUKS Orkan Września | 00 | U20 | WP | -- | KACZOR Adam | Z/2063/16 | 2020 | 3 | |||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.60 | BIAŁKOWSKI Adam | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | |||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.40 | SADOWCZYK Mateusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka B.D. | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.30 | KNOBLOCH Mikołaj | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | B.D. | LDK! | GIM | ||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.11 | WASZAK Krzysztof | LUKS Orkan Września | 00 | U20 | WP | IV | |||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 6.03 | GUSZCZAK Jarosław | UKS Orkan Środa Wlkp. | 96 | U23 | WP | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1600/12 | 2019 | 3 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.63 | BORYSIEWICZ Paweł | MKS Juvenia Puszczykowo | 01 | U18 | WP | -- | |||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.62 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 03 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.31 | SURTEL Armand | LUKS Orkan Września | 02 | U18 | WP | -- | B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław | , Z/4350/17 | , 2021 | 4 | LDK! | GIM | |||||
6 | 6 | f | 1 | 4.94 | KŁODAWSKI Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 03 | U16 | WP | -- | |||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.92 | SADOWCZYK Mateusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka B.D. | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.51 | OLGRZYMEK Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 03 | U16 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.38 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 04 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | |||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.32 | FIBNER Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 05 | U14 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław # | , Z/2830/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 4.24 | KOWALEWSKI Aleksander | UKS Orkan Środa Wlkp. | 06 | U14 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka # | , Z/2833/18 | , 2021 | BEZ | LDK! | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 3.79 | JUSZCZAK Filip | UKS Przełaj Żerków | 06 | U14 | WP | -- | |||||||||||
Kula (4) M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 8.21 | KLIBER Bartosz | UKS 12 Kalisz | 05 | U14 | WP | -- | |||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 7.30 | JERZYNIAK Krzysztof | UKS Orkan Środa Wlkp. | 05 | U14 | WP | -- | B.D. | Z/3511/20 | 2021 | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 6.85 | GLINKA Jakub | LUKS Orkan Września # | 06 | U14 | WP | -- | PAWLAK Przemysław # | Z/2607/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.56 | ZIMOWSKI Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 05 | U14 | WP | -- | |||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 19.31 | GOŹDZIEWICZ Piotr | KS AZS AWF Warszawa # | 01 | U18 | MZ | I | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/3653/15 | 2024 | KN | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 18.25 | MAROK Wojciech | MKL Jurand Szczytno # | 01 | U18 | WN | I | BUKOWIECKI Maciej B.D. # | Z/1647/15 | 2024 | LDK! | KN | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 12.25 | NAMYSŁ Jan | MKS Juvenia Puszczykowo | 02 | U18 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna ŁUCZAK Bernadeta CHMIELARZ Lucyna # | , Z/2697/16 | , 2023 | 4 | LDK! | GIM | |||||
4 | 4 | f | 1 | 11.78 | SZILISTOWSKI Sebastian | MKS Aleksandrów Łódzki # | 02 | U18 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 10.13 | SKIRZEWSKI Jędrzej | MKS Juvenia Puszczykowo | 02 | U18 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
1 | 1 | f | 2 | 9.52 | RODZIAK Damian | LUKS Orkan Września # | 03 | U16 | WP | -- | PAWLAK Przemysław # | Z/4273/18 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | 2 | f | 2 | 8.02 | RATAJCZAK Piotr | UKS Orkan Środa Wlkp. | 04 | U16 | WP | -- | |||||||||||
Kula (6) M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 15.16 | PRZYBYŁEK Łukasz | LUKS Orkan Września | 99 | U20 | WP | II | PAWLAK Przemysław | Z/0383/15 | 2019 | 2 | ZKN | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 14.72 | PILAWSKI Maciej | MKS Juvenia Puszczykowo | 00 | U20 | WP | II | |||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 13.54 | WLAZŁY Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 00 | U20 | WP | III | KOBIERSKI Andrzej | Z/1658/15 | 2023 | 3 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 11.71 | LUDWICZAK Damian | MKS Juvenia Puszczykowo | 00 | U20 | WP | IV | |||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.70 | JACKÓW Krzysztof | UKS Orkan Środa Wlkp. | 80 | Masters | WP | II | B.D. | Z/4671/18 | 2024 | 1 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 12.41 | WOJTUŚ Mikołaj | UKS Orkan Środa Wlkp. | 98 | U23 | WP | III | KOBIERSKI Andrzej | Z/4191/15 | 2020 | 2 | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.4362621307373 sekund |