Gdańsk 06.01.2008 |
|||||||||||||||||||||
60 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 3 | 8.20 | ROMANOWSKA Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 91 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
1 | s | 4 | 8.45 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot # | 94 | U16 | PM | -- | # | |||||||||||
2 | s | 4 | 8.47 | LANGOWSKA Magdalena | LKS Zantyr Sztum # | 93 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
1 | f | 8.06 | WESOŁOWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 90 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||||
2 | f | 8.10 | FISZER Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 89 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||||
3 | f | 8.19 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 89 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||||
2 | 8.22 | ROMANOWSKA Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 91 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||||
60 m pł K Mł K | |||||||||||||||||||||
1 | 10.11 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 94 | U16 | PM | -- | ||||||||||||||
2 | 10.71 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 93 | U16 | PM | -- | B.D. # | 2 | ||||||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||
1 | 9.62 | DRZYCIMSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 92 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. # | BEZ | ||||||||||||
2 | 10.46 | GELO Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 92 | U18 | PM | -- | ||||||||||||||
4 | 10.48 | BRYLOWSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 92 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1.65 | BOROWSKA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum # | 91 | U18 | PM | II | SZPALERSKI Adam # | Z/0612/11 | 2015 | M | |||||||||
2 | f | 1.60 | LANGOWSKA Alina | MKS Sambor Tczew # | 92 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
1 | 1.55 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 89 | U20 | PM | III | # | |||||||||||||
3 | 1.50 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot # | 94 | U16 | PM | IV | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | ||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||
1 | 3.10 | BLOCH Joanna | SKLA Sopot | 91 | U18 | PM | II | ||||||||||||||
2 | 3.10 | STASIAK Aleksandra | SKLA Sopot | 92 | U18 | PM | II | # | |||||||||||||
3 | 3.00 | KUC Patrycja | SKLA Sopot | 91 | U18 | PM | II | ||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 5.42 | WESOŁOWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 90 | U20 | PM | II | # | ||||||||||||
2 | f | 5.30 | KOBYSZ Aleksandra | MTS Junior Sopot # | 90 | U20 | PM | III | |||||||||||||
1 | 5.45 | BOROWSKA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum # | 91 | U18 | PM | II | SZPALERSKI Adam # | Z/0612/11 | 2015 | M | ||||||||||
2 | 5.09 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 93 | U16 | PM | IV | B.D. # | 2 | ||||||||||||
6 | 4.78 | PIOTROWSKA Marika | AZS-AWFiS Gdańsk | 93 | U16 | PM | V | ||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||
1 | 11.30 | BIENISZEWSKA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 93 | U16 | PM | III | ||||||||||||||
2 | 10.08 | WIŚNIEWSKA Janina | SKLA Sopot | 93 | U16 | PM | IV | # | |||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||
1 | 11.92 | WIŚNIEWSKA Natalia | SKLA Sopot | 91 | U18 | PM | II | ||||||||||||||
2 | 11.53 | LABUDA Emilia | RKS Rumia | 87 | U23 | PM | III | ||||||||||||||
3 | 11.45 | GODLEWSKA Hanna | SKLA Sopot | 89 | U20 | PM | III | ||||||||||||||
4 | 10.70 | KOWALCZUK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 91 | U18 | PM | III | ||||||||||||||
5 | 10.23 | SZCZYPIOR Kamila | SKLA Słupsk # | 92 | U18 | PM | III | # | |||||||||||||
6 | 9.93 | NOWAK Weronika | UKS Olimp Bolszewo # | 91 | U18 | PM | IV | ||||||||||||||
60 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7.07 | JACEWICZ Gustaw | SKLA Sopot | 89 | U20 | PM | -- | # | |||||||||||
2 | s | 1 | 7.10 | BIENIEWSKI Piotr | SKLA Sopot | 90 | U20 | PM | -- | # | |||||||||||
3 | s | 1 | 7.20 | SIROCKI Szymon | SKLA Sopot | 90 | U20 | PM | -- | # | |||||||||||
1 | f | 7.05 | JACEWICZ Gustaw | SKLA Sopot | 89 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||||
2 | f | 7.09 | BIENIEWSKI Piotr | SKLA Sopot | 90 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||||
3 | f | 7.16 | SIROCKI Szymon | SKLA Sopot | 90 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||||
60 m pł M J Mł M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.99 | JAKUBIAK Mateusz | LKS Zantyr Sztum # | 91 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 9.00 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 91 | U18 | PM | -- | B.D. | |||||||||||
2 | s | 2 | 9.20 | MEGIER Maciej | MKS Sambor Tczew # | 92 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
1 | f | 8.89 | JAKUBIAK Mateusz | LKS Zantyr Sztum # | 91 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
2 | f | 9.00 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 91 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
3 | f | 9.11 | GRUGIEL Bartosz | MKS Sambor Tczew # | 92 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||||
60 m pł M (99.1) M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 8.51 | CELEP Paweł | MKL Toruń # | 90 | U20 | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
1 | f | 8.70 | OSIŃSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 89 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
2 | f | 8.74 | CELEP Paweł | MKL Toruń # | 90 | U20 | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
3 | f | 9.07 | ŚNITKO Grzegorz | LKS Zantyr Sztum # | 90 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 8.53 | OSIŃSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 89 | U20 | PM | -- | ||||||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
1 | 1.95 | GADALIŃSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 91 | U18 | PM | II | ||||||||||||||
2 | 1.85 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 91 | U18 | PM | III | B.D. | |||||||||||||
Tyczka M | |||||||||||||||||||||
1 | 3.90 | TORKOWSKI Rafał | OSOT Szczecin # | 92 | U18 | ZP | III | # | |||||||||||||
2 | 3.80 | KŁOS Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 91 | U18 | PM | III | # | |||||||||||||
3 | 3.60 | KARCZEWSKI Adrian | SKLA Sopot | 91 | U18 | PM | III | ||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
1 | 6.84 | ŚLIŻ Sławomir | AZS-AWFiS Gdańsk # | 88 | U23 | PM | II | ||||||||||||||
2 | 6.70 | REJMUS Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 91 | U18 | PM | III | # | |||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 14.46 | UWIJAŁA Krzysztof | MKS Sambor Tczew # | 90 | U20 | PM | II | # | ||||||||||||
3 | f | 13.30 | RYWELSKI Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk | 89 | U20 | PM | III | |||||||||||||
1 | 12.00 | GRABOWSKI Marek | AZS-AWFiS Gdańsk # | 91 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | 14.75 | GÓRAK Maciej | SKLA Sopot # | 92 | U18 | PM | III | # | |||||||||||||
Kula (6) M | |||||||||||||||||||||
1 | 15.45 | PIELECKI Krzysztof | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 90 | U20 | ZP | II | # | |||||||||||||
2 | 15.30 | WASYLISZYN Michał | SKLA Słupsk | 89 | U20 | PM | II | # | |||||||||||||
3 | 14.02 | KĄKOL Filip | GKS Luzino | 89 | U20 | PM | II | # | |||||||||||||
4 | 13.28 | OGRODOWCZYK Krzysztof | UKS Olimp Bolszewo # | 89 | U20 | PM | III | ||||||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||
1 | 17.83 | SUCHANOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 83 | Sen | PM | M | B.D. PIĄTEK Mirosław | , Z/1290/22 | , 2024 | |||||||||||
2 | 17.80 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 85 | Sen | PM | M | ||||||||||||||
3 | 17.28 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 85 | Sen | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | ||||||||||
4 | 15.97 | PŁOCKI Przemysław | KL Lechia Gdańsk # | 87 | U23 | PM | I | ||||||||||||||
5 | 15.60 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 88 | U23 | LU | I | # | |||||||||||||
6 | 13.93 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 87 | U23 | PM | II | JASKUŁKA Teresa # | Z/4234/11 | 2024 | |||||||||||
7 | 13.08 | KĄKOL Stanisław | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 62 | Masters | PM | III | ||||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.49861788749695 sekund |