Gdańsk 07 - 08.01.2006 |
|||||||||||||||||||||
60 m K | |||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.04 | CIECHANOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 87 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
2 | e | 1 | 8.25 | ROSIŃSKA Dominika | ZLKL Zielona Góra # | 88 | U20 | LB | -- | ||||||||||||
3 | e | 1 | 8.34 | ŻEGARSKA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 87 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
5 | e | 1 | 8.62 | KIEDROWSKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk | 88 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
1 | e | 2 | 8.13 | SUROWIEC Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 87 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
1 | e | 2 | 8.30 | BORKOWSKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
3 | e | 2 | 8.38 | FOSTIAK Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
1 | e | 3 | 8.18 | ODRZYWOŁEK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 89 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
3 | e | 3 | 8.47 | LABUDDA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 90 | U18 | PM | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||||
4 | e | 3 | 8.53 | KACPRZAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 90 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
1 | f | 0 | 8.08 | CIECHANOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 87 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
1 | f | 0 | 8.18 | ODRZYWOŁEK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 89 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
2 | f | 0 | 8.10 | SUROWIEC Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 87 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
2 | f | 0 | 8.22 | BORKOWSKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
3 | f | 0 | 8.27 | ROSIŃSKA Dominika | ZLKL Zielona Góra # | 88 | U20 | LB | -- | ||||||||||||
4 | f | 0 | 8.42 | ŻEGARSKA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 87 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
6 | f | 0 | 8.46 | FOSTIAK Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||
3 | e | 1 | 10.38 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 90 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
5 | e | 1 | 10.95 | GAJEWSKA Justyna | MKS Sambor Tczew # | 90 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
1 | f | 2 | 10.72 | GAJEWSKA Justyna | MKS Sambor Tczew # | 90 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
60 m pł K K | |||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.16 | CIECHANOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 87 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
2 | e | 1 | 9.56 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 88 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
3 | e | 1 | 9.82 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 87 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
4 | e | 1 | 9.94 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 88 | U20 | PM | -- | # | |||||||||||
5 | e | 1 | 10.01 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 88 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
1 | f | 0 | 9.23 | CIECHANOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 87 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
2 | f | 0 | 9.26 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 88 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
3 | f | 0 | 9.50 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 88 | U20 | PM | -- | # | |||||||||||
4 | f | 0 | 9.79 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 87 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
5 | f | 0 | 9.89 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 88 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 1.63 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 87 | U20 | PM | II | B.D. | BEZ | ||||||||||
2 | f | 0 | 1.55 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 88 | U20 | PM | III | # | |||||||||||
3 | f | 0 | 1.50 | CZAJKOWSKA Dominika | AZS-AWFiS Gdańsk | 87 | U20 | PM | IV | ||||||||||||
6 | f | 0 | 1.45 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 90 | U18 | PM | IV | # | |||||||||||
1 | 1.60 | GAJEWSKA Justyna | MKS Sambor Tczew # | 90 | U18 | PM | III | ||||||||||||||
2 | = | 1.50 | BIEŃKOWSKA Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 90 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
7 | = | 1.40 | CHOSZCZ Kamila | MKS Sambor Tczew # | 89 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||
1 | 3.60 | WRONA Agnieszka | KKL Kielce # | 82 | Sen | SK | I | WRONA Agnieszka # | |||||||||||||
2 | 3.10 | ROSIŃSKA Dominika | ZLKL Zielona Góra # | 88 | U20 | LB | II | ||||||||||||||
3 | 2.90 | ZIÓŁKOWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 88 | U20 | PM | III | ||||||||||||||
3 | 2.90 | KUC Patrycja | SKLA Sopot | 91 | U16 | PM | III | ||||||||||||||
4 | 2.90 | KOLASA Agnieszka | SKLA Sopot | 92 | U16 | PM | III | # | |||||||||||||
1 | B | 3.10 | DROZDOWSKA Marta | SKLA Sopot | 91 | U16 | PM | II | |||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
1 | 5.00 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 90 | U18 | PM | IV | # | |||||||||||||
1 | 5.39 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 88 | U20 | PM | III | ||||||||||||||
2 | 5.27 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 88 | U20 | PM | III | ||||||||||||||
3 | 5.14 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 88 | U20 | PM | III | # | |||||||||||||
4 | 4.83 | KIEDROWSKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk | 88 | U20 | PM | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||||
5 | 4.48 | ZAWADZKA Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 88 | U20 | PM | -- | ||||||||||||||
5 | 4.57 | GÓRSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||
1 | 11.42 | MOSA Karolina | SKLA Sopot | 87 | U20 | PM | III | ||||||||||||||
2 | 10.10 | KOŁODZIEJ Dorota | MKS Sambor Tczew # | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||
1 | 11.27 | KOWALCZUK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 91 | U16 | PM | III | ||||||||||||||
2 | 9.96 | BERBEKA Natalia | SKLA Słupsk | 91 | U16 | PM | IV | ||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 10.51 | GODLEWSKA Hanna | SKLA Sopot | 89 | U18 | PM | III | ||||||||||||
1 | 13.93 | SMĘTEK Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk | 86 | U23 | PM | I | ||||||||||||||
3 | 10.22 | BOJKE Mirela | UKS Bojano | 90 | U18 | PM | III | ||||||||||||||
4 | 10.03 | LABUDDA Emilia | KU AZS Uniwersytet Gdański # | 90 | U18 | PM | III | B.D. | 3 | ||||||||||||
60 m M | |||||||||||||||||||||
3 | e | 1 | 7.68 | CZAJKOWSKI Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 88 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
3 | e | 1 | 7.92 | LEWANDOWSKI Jacek | KL Gdynia | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
1 | e | 2 | 7.45 | RADOMSKI Kacper | KL Gdynia | 88 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
2 | e | 2 | 7.49 | SŁOTA Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 87 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
4 | e | 2 | 7.96 | WIERZCHOWSKI Damian | KL Gdynia | 90 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
5 | e | 2 | 7.69 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 88 | U20 | PM | -- | # | |||||||||||
1 | e | 3 | 7.33 | SOROKA Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 86 | U23 | PM | -- | ||||||||||||
2 | e | 3 | 7.35 | PISKULSKI Paweł | KL Gdynia | 85 | U23 | PM | -- | ||||||||||||
4 | e | 3 | 7.49 | KOBUS Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 85 | U23 | PM | -- | ||||||||||||
5 | e | 3 | 7.52 | MYKOWSKI Paweł | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 85 | U23 | PM | -- | B.D. | |||||||||||
6 | e | 3 | 7.66 | DIDENKOW Mateusz | SKLA Sopot # | 87 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
2 | e | 4 | 7.42 | KOWALCZYK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
4 | e | 4 | 7.63 | KOSECKI Michał | MKS Sambor Tczew # | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
1 | e | 5 | 7.66 | FOSTIAK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 91 | U16 | PM | -- | # | |||||||||||
2 | f | 0 | 7.43 | RADOMSKI Kacper | KL Gdynia | 88 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
2 | f | 0 | 7.53 | KOWALCZYK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
4 | f | 2 | 7.67 | CZAJKOWSKI Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 88 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
60 m pł M J Mł M | |||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.60 | OSIŃSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
3 | e | 1 | 8.75 | KOSECKI Michał | MKS Sambor Tczew # | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
1 | f | 0 | 8.55 | OSIŃSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
60 m pł M (99.1) M | |||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.62 | PISKULSKI Paweł | KL Gdynia | 85 | U23 | PM | -- | ||||||||||||
2 | e | 1 | 8.73 | KUNCEWICZ Szymon | MKS Sambor Tczew # | 87 | U20 | PM | -- | # | |||||||||||
3 | e | 1 | 8.77 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 88 | U20 | PM | -- | # | |||||||||||
2 | e | 2 | 9.18 | POPIENIUK Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 88 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
3 | e | 2 | 9.32 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 88 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
2 | f | 0 | 8.80 | KUNCEWICZ Szymon | MKS Sambor Tczew # | 87 | U20 | PM | -- | # | |||||||||||
3 | f | 0 | 9.39 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 88 | U20 | PM | -- | # | |||||||||||
4 | f | 0 | 9.93 | POPIENIUK Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 88 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
4 | f | 0 | 1.70 | GOLICKI Kajetan | MKS Sambor Tczew # | 90 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
Tyczka M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 3.80 | LEWANDOWSKI Jacek | KL Gdynia | 89 | U18 | PM | III | ||||||||||||
1 | f | 0 | 4.90 | DIDENKOW Mateusz | SKLA Sopot # | 87 | U20 | PM | I | ||||||||||||
3 | f | 0 | 3.00 | SZUFLER Miłosz | MKS Sambor Tczew # | 88 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
4 | f | 0 | 3.20 | WIERZCHOWSKI Damian | KL Gdynia | 90 | U18 | PM | IV | ||||||||||||
1 | 3.20 | KARCZEWSKI Adrian | SKLA Sopot | 91 | U16 | PM | IV | ||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
1 | 6.37 | JACEWICZ Gustaw | SKLA Sopot | 89 | U18 | PM | III | # | |||||||||||||
1 | 6.48 | MODELSKI Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk | 85 | U23 | PM | III | # | |||||||||||||
2 | 6.30 | ZAREMBSKI Paweł | KL Gdynia | 89 | U18 | PM | III | # | |||||||||||||
3 | 6.02 | MISZEWSKI Radosław | KL Lechia Gdańsk # | 88 | U20 | PM | IV | ||||||||||||||
3 | 6.14 | GRZELAK Piotr | KL Lechia Gdańsk # | 89 | U18 | PM | IV | # | |||||||||||||
4 | 5.82 | RYDZYŃSKI Krzysztof | MSKS Technik Malbork # | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||||
4 | 6.05 | FOSTIAK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 91 | U16 | PM | IV | # | |||||||||||||
5 | 5.55 | RADOMSKI Kacper | KL Gdynia | 88 | U20 | PM | -- | ||||||||||||||
5 | 5.94 | UWIJAŁA Krzysztof | MKS Sambor Tczew # | 90 | U18 | PM | IV | # | |||||||||||||
8 | 5.32 | KOSECKI Michał | MKS Sambor Tczew # | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||
1 | 13.27 | GOLUCH Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 87 | U20 | PM | III | ||||||||||||||
Kula (4) M | |||||||||||||||||||||
1 | 13.17 | ZAKRZEWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 91 | U16 | PM | IV | # | |||||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||
2 | 15.03 | WASYLISZYN Michał | SKLA Słupsk | 89 | U18 | PM | II | # | |||||||||||||
3 | 14.65 | TRACZ Robert | AZS-AWFiS Gdańsk | 89 | U18 | PM | III | # | |||||||||||||
4 | 13.61 | POPOWICZ Krzysztof | UKS Jedynka Reda # | 89 | U18 | PM | III | ||||||||||||||
5 | 12.57 | BERBEKA Michał | SKLA Słupsk | 90 | U18 | PM | IV | ||||||||||||||
7 | 11.32 | KĄKOL Filip | GKS Luzino | 89 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||||
Kula (6) M | |||||||||||||||||||||
1 | 15.85 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 88 | U20 | LU | II | # | |||||||||||||
3 | 13.47 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 87 | U20 | PM | III | JASKUŁKA Teresa # | Z/4234/11 | 2024 | |||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||
2 | f | 0 | 16.18 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 85 | U23 | PM | I | ||||||||||||
3 | f | 0 | 15.40 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 85 | U23 | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | ||||||||
5 | f | 0 | 13.94 | WOŁYNIEC Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 86 | U23 | PM | II | ||||||||||||
6 | f | 0 | 12.96 | BULSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 86 | U23 | PM | III | ||||||||||||
7 | f | 0 | 12.51 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 63 | Masters | PM | III | B.D. # | |||||||||||
8 | f | 0 | 12.19 | DOMARADZKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 86 | U23 | PM | III | ||||||||||||
1 | 16.32 | SUCHANOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 83 | Sen | PM | I | B.D. PIĄTEK Mirosław | , Z/1290/22 | , 2024 | |||||||||||
4 | 15.05 | PŁOSKI Przemysław | KL Lechia Gdańsk # | 77 | Sen | PM | I | ANTCZAK Edmund # | Z/4792/11 | 2021 | 1 | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.7795250415802 sekund |