Grudziądz 05.01.2008 |
|||||||||||||||||||||
60 m K | |||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 8.16 | WOŁODŹKO Katarzyna | GKS Olimpia Grudziądz # | 90 | U20 | KP | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 8.22 | ŻUBERNIK Joanna | GKS Olimpia Grudziądz # | 92 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
1 | s | 3 | 8.27 | KUŚMIDER Marta | BKS Bydgoszcz | 92 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
1 | s | 4 | 8.01 | URBANIAK Natalia | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 90 | U20 | KP | -- | B.D. | 3 | ||||||||||
2 | s | 4 | 8.20 | KUBACZYK Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 92 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
1 | s | 5 | 8.33 | ZDROJEWSKA Paulina | MKL Toruń | 93 | U16 | KP | -- | # | |||||||||||
1 | s | 7 | 8.10 | ROSICKA Marika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 92 | U18 | KP | -- | # | |||||||||||
1 | s | 9 | 8.32 | KALINOWSKA Zuzanna | MKL Toruń | 93 | U16 | KP | -- | # | |||||||||||
1 | s | 14 | 8.25 | ŻAK Kamila | RKS Rumia | 93 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
1 | f | A | 7.96 | URBANIAK Natalia | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 90 | U20 | KP | -- | B.D. | 3 | ||||||||||
3 | f | A | 8.12 | WOŁODŹKO Katarzyna | GKS Olimpia Grudziądz # | 90 | U20 | KP | -- | ||||||||||||
4 | f | A | 8.17 | ROSICKA Marika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 92 | U18 | KP | -- | # | |||||||||||
5 | f | A | 8.20 | KUBACZYK Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 92 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
6 | f | A | 8.25 | ŻUBERNIK Joanna | GKS Olimpia Grudziądz # | 92 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
1 | f | B | 8.20 | ZDROJEWSKA Paulina | MKL Toruń | 93 | U16 | KP | -- | # | |||||||||||
2 | f | B | 8.24 | KALINOWSKA Zuzanna | MKL Toruń | 93 | U16 | KP | -- | # | |||||||||||
3 | f | B | 8.27 | ŻAK Kamila | RKS Rumia | 93 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 45.78 | BŁASZKOWSKA Anna | MKL Toruń | 92 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # | 2 | ||||||||||
3 | s | 1 | 45.96 | BINKE Berenika | SKLA Słupsk | 91 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
4 | s | 1 | 47.22 | KABA Magdalena | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 93 | U16 | KP | V | ||||||||||||
1 | s | 2 | 45.24 | DOMERACKA Paulina | MLKS Baszta Bytów # | 93 | U16 | PM | IV | ||||||||||||
2 | s | 2 | 46.07 | SZYLAKOWSKA Justyna | ZLKL Zielona Góra # | 92 | U18 | LB | -- | ||||||||||||
2 | s | 3 | 46.79 | ŻAK Kamila | RKS Rumia | 93 | U16 | PM | V | ||||||||||||
2 | s | 3 | 47.67 | KUTA Bianka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 94 | U16 | KP | V | B.D. | BEZ | ||||||||||
3 | s | 3 | 46.96 | MANEROWSKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 94 | U16 | KP | V | ||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:41.53 | NOWAK Agnieszka | UKS Bliza Władysławowo # | 91 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:43.66 | BORUTA Joanna | BKS Bydgoszcz | 90 | U20 | KP | -- | B.D. | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:50.54 | TAS Adrianna | KKL Rodło Kwidzyn # | 94 | U16 | PM | -- | # | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:50.37 | TRZEBIATOWSKA Kamila | ULKS Talex Borzytuchom # | 93 | U16 | PM | -- | # | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:50.47 | NOWICKA Alicja | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 93 | U16 | KP | -- | ||||||||||||
1 | s | 4 | 1:48.86 | LASS Marta | ULKS Talex Borzytuchom | 93 | U16 | PM | V | # | |||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:53.05 | CICHOCKA Angelika | SKLA Sopot # | 88 | U23 | PM | -- | LEWANDOWSKI Tomasz # | Z/4203/11 | 2024 | MM | ||||||||
2 | s | 1 | 2:59.86 | ZRADA Agnieszka | LKS Vectra Włocławek # | 84 | Sen | KP | -- | B.D. | Z/0869/11 | 1 | |||||||||
3 | s | 1 | 3:00.47 | DEJK Monika | SKLA Sopot | 89 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
4 | s | 1 | 3:05.19 | DEMBEK Ida | MUKL Brodnica | 89 | U20 | KP | -- | B.D. | 2 | ||||||||||
5 | s | 1 | 3:08.65 | JĘDRZEJCZYK Paulina | BKS Bydgoszcz | 91 | U18 | KP | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||||
1 | s | 2 | 3:09.06 | DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika | MKL Toruń | 89 | U20 | KP | -- | B.D. WOŹNIAK Jacek | , Z/3249/11 | , 2019 | |||||||||
2 | s | 2 | 3:13.97 | KORCZYŃSKA Karolina | MKL Toruń | 89 | U20 | KP | -- | ||||||||||||
3 | s | 2 | 3:22.77 | SERAFINOWSKA Julia | ULKS Talex Borzytuchom | 93 | U16 | PM | V | ||||||||||||
60 m pł K Mł K | |||||||||||||||||||||
1 | 9.86 | ZDROJEWSKA Paulina | MKL Toruń | 93 | U16 | KP | -- | # | |||||||||||||
2 | 10.48 | PARFIENIUK Anna | GKS Olimpia Grudziądz # | 93 | U16 | KP | -- | # | |||||||||||||
3 | 10.62 | CZARNATA Marcelina | ULKS Tychowo | 94 | U16 | ZP | -- | ||||||||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||
1 | s | f | 9.38 | ZIÓŁKOWSKA Weronika | GKS Olimpia Grudziądz # | 91 | U18 | KP | -- | # | |||||||||||
2 | s | f | 9.53 | MURAWSKA Marta | GKS Olimpia Grudziądz # | 91 | U18 | KP | -- | # | |||||||||||
3 | s | f | 9.80 | KUJAWSKA Monika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 91 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
4 | s | f | 9.93 | PIĄTKOWSKA Paula | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 92 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
1 | s | 1 | 9.42 | ZIÓŁKOWSKA Weronika | GKS Olimpia Grudziądz # | 91 | U18 | KP | -- | # | |||||||||||
2 | s | 1 | 9.77 | KUJAWSKA Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 91 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
3 | s | 1 | 9.81 | PIĄTKOWSKA Paula | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 92 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 9.52 | MURAWSKA Marta | GKS Olimpia Grudziądz # | 91 | U18 | KP | -- | # | |||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | 1.60 | KWAŚNIEWSKA Michalina | ZLKL Zielona Góra # | 91 | U18 | LB | III | B.D. # | M | ||||||||||||
2 | 1.50 | ŻELEŹNIAK Izabela | UKS Gimpas Pasłęk # | 94 | U16 | WN | IV | ||||||||||||||
3 | 1.50 | ORLIKOWSKA Aleksandra | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 91 | U18 | PM | IV | B.D. | |||||||||||||
4 | 1.50 | OSTANEK Aneta | KS Jeziorak Iława # | 91 | U18 | WN | IV | ||||||||||||||
6 | 1.45 | MAĆKOWIAK Klaudia | MKL Toruń | 94 | U16 | KP | IV | # | |||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
1 | 5.25 | KUCZMA Dorota | GKS Olimpia Grudziądz # | 92 | U18 | KP | III | ||||||||||||||
2 | 5.17 | MACHCIŃSKA Monika | ULKS Tychowo | 91 | U18 | ZP | III | ||||||||||||||
3 | 4.92 | WYSOCKA Agnieszka | BKS Bydgoszcz | 94 | U16 | KP | IV | # | |||||||||||||
6 | 4.75 | PARZUCHOWSKA Patrycja | ULKS Tychowo | 93 | U16 | ZP | V | ||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||
1 | 10.89 | DOLIŃSKA Agnieszka | GKS Olimpia Grudziądz # | 92 | U18 | KP | III | ||||||||||||||
2 | 10.68 | RZĄDKOWSKA Alicja | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego # | 91 | U18 | MZ | IV | B.D. # | BEZ | ||||||||||||
3 | 10.60 | MARTYSZ Magdalena | ULKS Tychowo | 91 | U18 | ZP | IV | B.D. | 3 | ||||||||||||
4 | 10.53 | KALINOWSKA Katarzyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 91 | U18 | KP | IV | ||||||||||||||
5 | 10.44 | MACHCIŃSKA Monika | ULKS Tychowo | 91 | U18 | ZP | IV | ||||||||||||||
6 | 10.32 | KWAŚNIEWSKA Michalina | ZLKL Zielona Góra # | 91 | U18 | LB | IV | B.D. # | M | ||||||||||||
7 | 10.16 | PERGANDE Ilona | ULKS Tychowo | 91 | U18 | ZP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||||
60 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 6.95 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz # | 87 | U23 | KP | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 7.20 | SZTANDERA Mariusz | SKLA Słupsk | 89 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
1 | s | 6 | 7.21 | MIEDZIK Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 91 | U18 | KP | -- | B.D. | 3 | ||||||||||
1 | s | 7 | 7.27 | PAŁUBICKI Łukasz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 91 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
1 | s | 8 | 7.35 | HRYSZKIEWICZ Marcin | SL Olimpia Poznań # | 92 | U18 | WP | -- | # | |||||||||||
1 | s | 10 | 7.49 | SUSZEK Kamil | UKB Szubin | 93 | U16 | KP | -- | ||||||||||||
2 | s | 10 | 7.66 | PRZYSTALSKI Michał | KL Kopernik Toruń # | 93 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Bogumił # | Z/3913/11 | 2012 | 2 | ||||||||
2 | s | 12 | 7.44 | DROZDOWSKI Filip | MKL Toruń | 93 | U16 | KP | -- | # | |||||||||||
2 | s | 13 | 7.70 | BERING Jakub | MKL Toruń | 94 | U16 | KP | -- | ||||||||||||
1 | s | 16 | 7.25 | JAWORSKI Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 92 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
1 | f | A | 7.19 | SZTANDERA Mariusz | SKLA Słupsk | 89 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
4 | f | A | 7.25 | MIEDZIK Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 91 | U18 | KP | -- | B.D. | 3 | ||||||||||
1 | f | B | 7.22 | JAWORSKI Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 92 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
3 | f | B | 7.26 | HRYSZKIEWICZ Marcin | SL Olimpia Poznań # | 92 | U18 | WP | -- | # | |||||||||||
5 | f | B | 7.32 | PAŁUBICKI Łukasz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 91 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 24.86 | PAKULSKI Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 91 | U18 | KP | -- | # | |||||||||||
2 | s | 3 | 24.30 | KOWALSKI Łukasz | MUKL Brodnica # | 91 | U18 | KP | IV | B.D. B.D. # | 3 | ||||||||||
2 | s | 6 | 26.04 | JANKOWSKI Paweł | niestowarzyszony | 93 | U16 | -- | |||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 38.84 | WIERZBOWSKI Michał | MKL Toruń | 92 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
2 | s | 2 | 38.86 | BRZOSTEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 91 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
2 | s | 4 | 41.81 | GŁOWACKI Rafał | MKL Toruń | 93 | U16 | KP | V | ||||||||||||
3 | s | 4 | 42.05 | RODA Mateusz | ULKS Talex Borzytuchom # | 93 | U16 | PM | V | ||||||||||||
4 | s | 4 | 42.97 | GRUBICH Mateusz | BKS Bydgoszcz | 93 | U16 | KP | -- | # | |||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:25.84 | ZRADA Piotr | LUKS Orneta # | 84 | Sen | WN | -- | ||||||||||||
2 | s | 1 | 1:26.56 | KULPA Michał | KS Wda Świecie # | 87 | U23 | KP | -- | B.D. # | Z/0781/11 | 2024 | 2 | ||||||||
1 | s | 2 | 1:27.31 | FALKOWSKI Damian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 91 | U18 | KP | -- | # | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:30.51 | ZAWADZKI Mariusz | MUKL Brodnica | 91 | U18 | KP | -- | B.D. # | 2 | ||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:37.91 | KALINOWSKI Grzegorz | MKL Toruń | 90 | U20 | KP | -- | # | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:45.07 | OSSOWSKI Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 91 | U18 | KP | -- | KENSIK Jan # | Z/10197/21 | 2022 | |||||||||
2 | s | 3 | 2:50.45 | BAŃKA Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 93 | U16 | KP | V | # | |||||||||||
2000 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 5:38.77 | SZCZYPIOR Wojciech | ULKS Talex Borzytuchom | 86 | U23 | PM | -- | ||||||||||||||
2 | 6:02.35 | KNIACHNICKI Patryk | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 92 | U18 | PM | -- | ||||||||||||||
3 | 6:04.91 | JAKUBEK Artur | ULKS Talex Borzytuchom | 91 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||||
4 | 6:08.79 | KASZEWSKI Zbigniew | ULKS Talex Borzytuchom | 92 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||||
5 | 6:15.08 | KOSTKOWSKI Michał | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 91 | U18 | PM | -- | ||||||||||||||
60 m pł M Mł M | |||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 8.69 | DROZDOWSKI Filip | MKL Toruń | 93 | U16 | KP | -- | # | |||||||||||
3 | s | 1 | 9.15 | SUSZEK Kamil | UKB Szubin | 93 | U16 | KP | -- | ||||||||||||
60 m pł M J Mł M | |||||||||||||||||||||
1 | s | f | 8.50 | WOŹNIAK Piotr | SKLA Sopot # | 91 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
2 | s | f | 8.97 | KOPCZYŃSKI Mateusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 92 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
3 | s | f | 9.02 | HULISZ Szymon | MKL Toruń | 91 | U18 | KP | -- | B.D. # | 3 | ||||||||||
1 | s | 1 | 8.51 | WOŹNIAK Piotr | SKLA Sopot # | 91 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
1 | s | 2 | 8.87 | KOPCZYŃSKI Mateusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 92 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
2 | s | 2 | 8.90 | HULISZ Szymon | MKL Toruń | 91 | U18 | KP | -- | B.D. # | 3 | ||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
2 | 1.85 | KONIECZNY Bartosz | UKB Szubin | 92 | U18 | KP | III | ||||||||||||||
5 | 1.70 | FLAK Gracjan | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 93 | U16 | PM | V | # | |||||||||||||
10 | 1.60 | KORNELUK Mateusz | MKS Truso Elbląg # | 93 | U16 | WN | -- | B.D. | 3 | ||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||
1 | 12.79 | JANKOWSKI Marcin | BKS Bydgoszcz # | 91 | U18 | KP | IV | ||||||||||||||
2 | 12.65 | MARCHEL Jakub | MKL Toruń | 91 | U18 | KP | IV | ||||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.99823307991028 sekund |