Warszawa 10.02.2018 Warszawski halowy mityng lekkoatletyczny |
|||||||||||||||||||||
60 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.63 | GAJKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa # | 03 | U16 | MZ | -- | B.D. KĘDZIORA Robert # | , Z/3000/17 | , 2024 | |||||||||
1 | 7 | s | 1 | 9.17 | KUCHTA Urszula | KS Orzeł Warszawa | 05 | U14 | MZ | -- | PODRAŻKO Marian | Z/5565/18 | 2022 | 5 | LDK! | ||||||
1 | 6 | s | 1 | 11.31 | DOMAGAŁA Nikola | UKS MTE Milanówek | 09 | U12 | MZ | -- | B.D. | LDK! | |||||||||
2 | s | 1 | 8.85 | SIEWIERSKA Pola | KS AZS AWF Warszawa # | 04 | U16 | MZ | -- | GRALEWSKI Wojciech # | Z/2947/17 | 2024 | |||||||||
3 | s | 1 | 9.16 | WITEK Martyna | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
4 | s | 1 | 9.22 | CHOLIŃSKA Oliwia | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
5 | s | 1 | 9.93 | BARTCZAK Natalia | UKS MTE Milanówek | 04 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | BEZ | LDK! | |||||||||
1 | 6 | s | 2 | 9.14 | JANIK Dominika | UKS Otrębusy | 05 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian # | ||||||||||
2 | s | 2 | 9.01 | PAWLAK Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 04 | U16 | MZ | -- | # | |||||||||||
2 | 10 | s | 2 | 9.28 | JANIK Karina | UKS Otrębusy | 05 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian # | ||||||||||
4 | s | 2 | 9.29 | DIMITROW Maja | KS Lemiesz Team Warszawa # | 04 | U16 | MZ | -- | LEMIESZ Aneta B.D. # | Z/3456/18 | 2022 | |||||||||
1 | 1 | s | 3 | 8.86 | DYŻAKOWSKA Alicja | UKS Sprint 2020 Warszawa | 05 | U14 | MZ | -- | B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz | , Z/5437/18 | , 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | s | 3 | 9.27 | KORZENIOWSKA Rozalia | RK Athletics Warszawa | 04 | U16 | MZ | -- | B.D. | 5 | LDK! | |||||||||
2 | 3 | s | 3 | 9.07 | CHWAŁOWSKA Natalia | UKS Otrębusy | 05 | U14 | MZ | -- | GOLJANEK Janusz | Z/2131/18 | 2022 | 4 | LDK! | ||||||
2 | s | 3 | 9.37 | ZWOLIŃSKA Marta | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
3 | s | 3 | 10.94 | KIEŁBASIŃSKA Olga | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
3 | 17 | s | 3 | 11.06 | MŁYNARCZYK Michalina | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 08 | U12 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 4 | 8.70 | PANASIUK Justyna | UKS Otrębusy | 03 | U16 | MZ | -- | GOLJANEK Janusz | Z/1176/18 | 2024 | 5 | ||||||||
1 | 4 | s | 4 | 9.10 | FEDYNA Natalia | UKS Victoria Józefów # | 05 | U14 | MZ | -- | PODRAŻKO Marian DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | , Z/3866/19 | , 2019 | LDK! | |||||||
2 | s | 4 | 8.79 | HYRLIK Laura | AKL Ursynów Warszawa | 04 | U16 | MZ | -- | B.D. | 4 | LDK! | |||||||||
3 | s | 4 | 9.38 | PAWŁOWICZ Natalia | UKS Otrębusy | 04 | U16 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/1175/18 | 2019 | 5 | LDK! | |||||||
4 | s | 4 | 9.43 | TAJCHMAN Alicja | UKS Otrębusy | 04 | U16 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/2128/18 | 2021 | 5 | LDK! | |||||||
5 | s | 4 | 9.48 | GRONKIEWICZ Julia | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
1 | 9 | s | 5 | 9.25 | A A | UKS Sprint 2020 Warszawa | 05 | U14 | MZ | -- | |||||||||||
1 | 2 | s | 6 | 8.97 | ¦LIWKA Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 05 | U14 | MZ | -- | MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil # | Z/0840/18 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | 8 | s | 6 | 9.25 | SMOLARCZYK Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 05 | U14 | MZ | -- | MASTALERZ Janusz # | Z/1121/18 | 2024 | 4 | |||||||
1 | 5 | s | 7 | 9.11 | KWIATKOWSKA Dominika | UKS LA Basket Warszawa # | 05 | U14 | MZ | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5638/18 | 2024 | ||||||||
2 | 12 | s | 7 | 9.42 | KOWALSKA Oliwia | UKS Herkules Sulejówek | 05 | U14 | MZ | -- | |||||||||||
3 | 18 | s | 7 | 9.74 | RUTKOWSKA Klaudia | UKS Herkules Sulejówek | 05 | U14 | MZ | -- | |||||||||||
2 | 19 | s | 8 | 9.84 | ŻULIŃSKA Kamila | KS Czempion Warszawa # | 05 | U14 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/3484/19 | 2024 | LDK! | |||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 11 | s | 1 | 52.54 | KORZENIOWSKA Rozalia | RK Athletics Warszawa | 04 | U16 | MZ | -- | B.D. | 5 | LDK! | ||||||||
2 | 12 | s | 1 | 53.05 | WIECZOREK Krystyna | UKS Herkules Sulejówek | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
3 | 13 | s | 1 | 53.08 | KAMIŃSKA Marcjanna | UKS MTE Milanówek | 03 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
4 | 15 | s | 1 | 54.16 | KWIATKOWSKA Gabriela | UKS MTE Milanówek | 04 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
5 | 16 | s | 1 | 54.79 | GRONKIEWICZ Julia | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 48.01 | HYRLIK Laura | AKL Ursynów Warszawa | 04 | U16 | MZ | V | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
2 | 7 | s | 2 | 50.88 | MALINOWSKA Urszula | UKS Kusy Warszawa | 03 | U16 | MZ | -- | RADKE Karol # | Z/2712/17 | 2021 | 3 | LDK! | ||||||
3 | 8 | s | 2 | 51.06 | CHOLIŃSKA Oliwia | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
4 | 14 | s | 2 | 53.72 | PAWLAK Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 04 | U16 | MZ | -- | # | ||||||||||
5 | 17 | s | 2 | 56.61 | WITEK Martyna | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
6 | 18 | s | 2 | 58.66 | KIEŁBASIŃSKA Olga | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 46.76 | WITKOWSKA Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 03 | U16 | MZ | V | B.D. TOPOLEWSKI Maciej | , Z/0362/17 | , 2023 | ||||||||
2 | 2 | s | 3 | 46.99 | KOWALSKA Justyna | UKS Herkules Sulejówek | 04 | U16 | MZ | V | CZYŻ Maciej | Z/2219/16 | 2024 | 4 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 3 | 47.52 | MIELCZAREK Laura | UKS Herkules Sulejówek | 04 | U16 | MZ | V | LDK! | ||||||||||
4 | 5 | s | 3 | 48.38 | SIEWIERSKA Pola | KS AZS AWF Warszawa # | 04 | U16 | MZ | V | GRALEWSKI Wojciech # | Z/2947/17 | 2024 | ||||||||
5 | 6 | s | 3 | 49.28 | DIMITROW Maja | KS Lemiesz Team Warszawa # | 04 | U16 | MZ | -- | LEMIESZ Aneta B.D. # | Z/3456/18 | 2022 | ||||||||
7 | 10 | s | 3 | 52.36 | ZWOLIŃSKA Marta | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 73.17 | MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona | UKS Herkules Sulejówek | 74 | Masters | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/1115/18 | 2023 | BEZ | |||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 1:48.61 | CIEPAŁ Natasza | MKS Polonia Warszawa # | 03 | U16 | MZ | V | |||||||||||
2 | 5 | s | 1 | 1:48.80 | KALISIAK Helena | AKL Ursynów Warszawa | 03 | U16 | MZ | V | |||||||||||
3 | 6 | s | 1 | 1:58.08 | SIMONOWICZ Natalia | RK Athletics Warszawa | 03 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
4 | 8 | s | 1 | 2:05.13 | ABRAMOWICZ Róża | UKS Herkules Sulejówek | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
5 | 9 | s | 1 | 2:13.75 | GIERGIELA Julia | KSW Sokudo Otwock # | 04 | U16 | MZ | -- | BIELECKI Marcin # | Z/3666/18 | 2021 | LDK! | |||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:45.76 | GAJKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa # | 03 | U16 | MZ | IV | B.D. KĘDZIORA Robert # | , Z/3000/17 | , 2024 | ||||||||
2 | 2 | s | 2 | 1:45.87 | WRÓBEL Wiktoria | WLKS Nowe Iganie | 04 | U16 | MZ | IV | CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. | Z/0212/18 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 2 | 1:47.74 | DRZEWUCKA Maja | AKL Ursynów Warszawa | 03 | U16 | MZ | V | |||||||||||
4 | 7 | s | 2 | 2:03.66 | PAWŁOWICZ Natalia | UKS Otrębusy | 04 | U16 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/1175/18 | 2019 | 5 | LDK! | ||||||
5 | 10 | s | 2 | 2:43.54 | KORYCIŃSKA Gabriela | UKS MTE Milanówek | 04 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:49.99 | MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina | KS Podlasie Białystok | 92 | Sen | PD | -- | DˇBROWSKI Tomasz | Z/3113/11 | 2024 | M | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:56.86 | KOPCIEWSKA Paula | KS Podlasie Białystok | 92 | Sen | PD | -- | B.D. | 1 | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:17.21 | GRABOWSKA Olga | UKS Kusy Warszawa | 03 | U16 | MZ | IV | KĘDZIORA Robert | Z/1038/17 | 2020 | 3 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:22.27 | BUDZIŁEK Martyna | UKS Siódemka Ostrołęka # | 96 | U23 | MZ | -- | DˇBROWSKI Dariusz # | Z/0397/12 | 2024 | 3 | |||||||
10 | 10 | s | 1 | 6:06.52 | TUKENDORF Barbara | niest. Warszawa | 52 | Masters | MZ | -- | |||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
6 | f | 1 | 2.85 | DOMAGAŁA Nikola | UKS MTE Milanówek | 09 | U12 | MZ | -- | B.D. | LDK! | ||||||||||
4 | f | 2 | 3.66 | KORYCKA Anna | UKS MTE Milanówek | 07 | U12 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # | , Z/0831/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
10 | f | 2 | 3.38 | IWIŃSKA Karina | UKS Kresy Otwock | 07 | U12 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian | Z/4740/19 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||||
12 | f | 2 | 3.35 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 07 | U12 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian | Z/1110/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
26 | f | 2 | 2.88 | MŁYNARCZYK Michalina | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 08 | U12 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
28 | f | 2 | 2.85 | BIELAWSKA Gabriela | UKS Herkules Sulejówek | 07 | U12 | MZ | -- | ||||||||||||
30 | f | 2 | 2.77 | MARUSZAK Oliwia | UKS MTE Milanówek | 07 | U12 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | BEZ | LDK! | |||||||||
1 | f | 3 | 4.46 | DYŻAKOWSKA Alicja | UKS Sprint 2020 Warszawa | 05 | U14 | MZ | -- | B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz | , Z/5437/18 | , 2019 | BEZ | LDK! | |||||||
2 | f | 3 | 4.42 | CHWAŁOWSKA Natalia | UKS Otrębusy | 05 | U14 | MZ | -- | GOLJANEK Janusz | Z/2131/18 | 2022 | 4 | LDK! | |||||||
3 | f | 3 | 4.39 | KWIATKOWSKA Dominika | UKS LA Basket Warszawa # | 05 | U14 | MZ | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5638/18 | 2024 | |||||||||
4 | f | 3 | 4.33 | LODKOWSKA Amelia | UKS LA Basket Warszawa # | 05 | U14 | MZ | -- | B.D. | 4 | LDK! | |||||||||
5 | f | 3 | 4.30 | A A | UKS Sprint 2020 Warszawa | 05 | U14 | MZ | -- | ||||||||||||
6 | f | 3 | 4.30 | KOWALSKA Oliwia | UKS Herkules Sulejówek | 05 | U14 | MZ | -- | ||||||||||||
7 | f | 3 | 4.23 | ¦LIWKA Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 05 | U14 | MZ | -- | MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil # | Z/0840/18 | 2024 | LDK! | ||||||||
8 | f | 3 | 4.16 | FIJAK Julia | UKS Otrębusy | 05 | U14 | MZ | -- | GOLJANEK Janusz | Z/2132/18 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||||
9 | f | 3 | 4.15 | TORCHALSKA Helena | UKS Otrębusy | 05 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/2129/18 | 2021 | 5 | LDK! | |||||||
10 | f | 3 | 4.14 | BURLEWICZ Antonina | OKS Skra Warszawa # | 05 | U14 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta # | 5 | LDK! | |||||||||
11 | f | 3 | 4.10 | LAUFER Jagoda | UKS Sprint 2020 Warszawa | 06 | U14 | MZ | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5434/18 | 2019 | BEZ | ||||||||
12 | f | 3 | 4.09 | SMOLARCZYK Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 05 | U14 | MZ | -- | MASTALERZ Janusz # | Z/1121/18 | 2024 | 4 | ||||||||
19 | f | 3 | 3.69 | POLKOWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Warszawa # | 06 | U14 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # | , Z/1100/18 | , 2024 | LDK! | ||||||||
20 | f | 3 | 3.61 | RUTKOWSKA Klaudia | UKS Herkules Sulejówek | 05 | U14 | MZ | -- | ||||||||||||
22 | f | 3 | 3.51 | ŻULIŃSKA Kamila | KS Czempion Warszawa # | 05 | U14 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/3484/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
23 | f | 3 | 3.50 | HOMEL Patrycja | UKS Otrębusy | 05 | U14 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
27 | f | 3 | 3.30 | RY¦ Magda | UKS Otrębusy | 06 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||||
30 | f | 3 | 3.20 | MATYSIAK Julia | UKS Młodzik Warszawa # | 06 | U14 | MZ | -- | RADKE Karol # | Z/2136/19 | 2023 | LDK! | ||||||||
31 | f | 3 | 3.17 | SKALSKA Kamila | UKS Otrębusy | 05 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/2127/18 | 2020 | BEZ | LDK! | |||||||
32 | f | 3 | 3.09 | SKALSKA Aleksandra | UKS Otrębusy | 06 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian | Z/3754/19 | 2021 | LDK! | ||||||||
60 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.49 | ABRAMOWICZ Jan | UKS Otrębusy | 03 | U16 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/3400/16 | 2019 | 5 | LDK! | |||||||
1 | s | 1 | 9.45 | JAWORSKI Tymoteusz | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 05 | U14 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
1 | s | 1 | 9.75 | ADAMCZEWSKI Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 09 | U12 | LD | -- | TOMCZYK Kazimierz # | Z/0972/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 8.61 | BARAŃSKI Łukasz | UKS Otrębusy # | 03 | U16 | MZ | -- | ||||||||||||
3 | s | 1 | 8.65 | BASAJ Szymon | UKS Kresy Otwock | 04 | U16 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1107/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
1 | s | 2 | 8.13 | GRUSZCZYŃSKI Kacper | UKS Otrębusy | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
1 | s | 2 | 9.07 | WALAS Julian | UKS Otrębusy | 06 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian | Z/2130/18 | 2021 | LDK! | ||||||||
2 | s | 2 | 8.88 | DZIADCZYK Antoni | KS AZS AWF Warszawa # | 04 | U16 | MZ | -- | WRONA Grzegorz # | Z/2850/19 | 2024 | |||||||||
3 | 3 | s | 2 | 9.82 | GRZELAK Andrzej | UKS MTE Milanówek | 08 | U12 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 9.48 | ZIUŁKOWSKI Piotr | AKL Ursynów Warszawa # | 06 | U14 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan # | Z/3233/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | s | 3 | 8.39 | PĘKACKI Sebastian | UKS Herkules Sulejówek | 04 | U16 | MZ | -- | ||||||||||||
1 | s | 3 | 8.97 | CZARNOCKI Igor | UKS Herkules Sulejówek | 06 | U14 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
2 | s | 3 | 8.96 | MARCINIAK Szymon | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
2 | s | 3 | 9.47 | CZYSZEWICZ Marcin | UKS Sprint 2020 Warszawa | 05 | U14 | MZ | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/2079/19 | 2021 | BEZ | ||||||||
3 | s | 3 | 9.10 | OKULSKI Julian | RK Athletics Warszawa | 04 | U16 | MZ | -- | ||||||||||||
1 | s | 4 | 7.99 | NIDZGORSKI Maciej | OKS Skra Warszawa | 04 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||||
1 | s | 4 | 8.97 | ALEKSANDRZAK Szymon | UKS Otrębusy | 05 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian # | Z/3615/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||||
2 | s | 4 | 8.30 | ZGLIŃSKI Hubert | UKS Herkules Sulejówek | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
2 | s | 4 | 9.06 | BARTOSIŃSKI Wiktor | UKS MTE Milanówek # | 05 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||||
3 | s | 4 | 8.39 | SKJOLD Oskar | RK Athletics Warszawa | 03 | U16 | MZ | -- | ||||||||||||
4 | s | 4 | 9.20 | WI¦NIEWSKI Szymon | UKS Kresy Otwock | 04 | U16 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian | Z/1109/18 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||||
1 | s | 5 | 8.35 | KARGULEWICZ Alan | UKS Sprint 2020 Warszawa | 04 | U16 | MZ | -- | ||||||||||||
1 | s | 5 | 8.92 | ŁADYŻYŃSKI Konrad | AZS-AWF Warszawa | 06 | U14 | MZ | -- | ||||||||||||
2 | s | 5 | 9.64 | ZIEMSKI Antoni | AZS-AWF Warszawa | 06 | U14 | MZ | -- | # | |||||||||||
3 | s | 5 | 9.86 | MAZUR Mateusz | UKS Kresy Otwock | 05 | U14 | MZ | -- | ||||||||||||
1 | s | 6 | 8.42 | OSTACHOWSKI Antoni | KS Orzeł Warszawa # | 05 | U14 | MZ | -- | PODRAŻKO Marian B.D. | Z/5566/18 | 2021 | 5 | LDK! | |||||||
2 | s | 6 | 8.57 | SZCZEPKOWSKI Krzysztof | AZS-AWF Warszawa | 05 | U14 | MZ | -- | ||||||||||||
3 | s | 6 | 8.95 | ŁAGÓD Cyprian | AZS-AWF Warszawa | 05 | U14 | MZ | -- | # | |||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 42.31 | ŁUKASIAK Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 03 | U16 | MZ | V | CZYŻ Maciej | Z/2216/16 | 2024 | 3 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 1 | 45.06 | ZGLIŃSKI Hubert | UKS Herkules Sulejówek | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
3 | 7 | s | 1 | 45.97 | BARAŃSKI Łukasz | UKS Otrębusy # | 03 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
4 | 8 | s | 1 | 46.00 | BASAJ Szymon | UKS Kresy Otwock | 04 | U16 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1107/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 10 | s | 1 | 47.12 | PĘKACKI Sebastian | UKS Herkules Sulejówek | 04 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
6 | 14 | s | 1 | 55.61 | BUJAK Mikołaj | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 04 | U16 | MZ | -- | # | ||||||||||
1 | 6 | s | 2 | 45.07 | KUCZBAJSKI Kacper | UKS MTE Milanówek | 03 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
2 | 11 | s | 2 | 48.55 | PILIS Maciej | UKS MTE Milanówek | 04 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
3 | 12 | s | 2 | 49.25 | OKULSKI Julian | RK Athletics Warszawa | 04 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
1 | 2 | s | 3 | 43.14 | GRUSZCZYŃSKI Kacper | UKS Otrębusy | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
2 | 3 | s | 3 | 44.18 | KARGULEWICZ Alan | UKS Sprint 2020 Warszawa | 04 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
3 | 4 | s | 3 | 44.42 | MARCINIAK Szymon | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 04 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
4 | 9 | s | 3 | 46.14 | DZIADCZYK Antoni | KS AZS AWF Warszawa # | 04 | U16 | MZ | -- | WRONA Grzegorz # | Z/2850/19 | 2024 | ||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 54.86 | PILISZEK Grzegorz | KS Lemiesz Team Warszawa # | 87 | Sen | MZ | -- | LEMIESZ Aneta # | Z/2828/17 | 2020 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 55.99 | GROMEK Radosław | KS AZS AWF Warszawa # | 83 | Masters | MZ | -- | WˇSOWSKI Janusz | Z/1123/14 | 2024 | ||||||||
3 | 4 | s | 1 | 57.79 | KOBIAŁKA Konrad | KS Lemiesz Team Warszawa # | 78 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/3113/17 | 2023 | ||||||||
1 | 3 | s | 2 | 57.28 | SURTEL Michał | RK Athletics Warszawa # | 81 | Masters | MZ | -- | |||||||||||
1 | 5 | s | 3 | 61.39 | KALKA Kamil | PLKS Gwda Piła | 81 | Masters | WP | -- | |||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:39.10 | JENDRYCH Marek | KS Czempion Warszawa # | 84 | Sen | MZ | -- | B.D. | Z/5134/11 | 2023 | |||||||||
2 | s | 1 | 2:41.30 | GROMEK Radosław | KS AZS AWF Warszawa # | 83 | Masters | MZ | -- | WˇSOWSKI Janusz | Z/1123/14 | 2024 | |||||||||
3 | s | 1 | 2:48.56 | PILISZEK Grzegorz | KS Lemiesz Team Warszawa # | 87 | Sen | MZ | -- | LEMIESZ Aneta # | Z/2828/17 | 2020 | |||||||||
4 | s | 1 | 2:56.62 | KOBIAŁKA Konrad | KS Lemiesz Team Warszawa # | 78 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/3113/17 | 2023 | |||||||||
5 | s | 1 | 3:00.17 | DUCZYŃSKI Maciej | KS Lemiesz Team Warszawa # | 75 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/2827/17 | 2021 | |||||||||
6 | s | 1 | 3:06.11 | SURTEL Michał | RK Athletics Warszawa # | 81 | Masters | MZ | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 3:11.28 | NOWAKOWSKI Jacek | KS Lemiesz Team Warszawa # | 66 | Masters | MZ | -- | B.D. B.D. | , Z/3854/18 | , 2024 | |||||||||
5 | s | 2 | 3:35.96 | SADOWSKI Adam | UKS Herkules Sulejówek | 75 | Masters | MZ | -- | ||||||||||||
1 | 1 | s | 4 | 3:21.87 | SKJOLD Oskar | RK Athletics Warszawa | 03 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
2 | 2 | s | 4 | 3:35.33 | ABRAMOWICZ Jan | UKS Otrębusy | 03 | U16 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/3400/16 | 2019 | 5 | LDK! | ||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 3.55 | ADAMCZEWSKI Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 09 | U12 | LD | -- | TOMCZYK Kazimierz # | Z/0972/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
1 | f | 2 | 4.64 | GROCHOWSKI Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa # | 07 | U12 | MZ | -- | MERWA Janusz # | Z/0376/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
4 | f | 2 | 3.57 | GRZELAK Andrzej | UKS MTE Milanówek | 08 | U12 | MZ | -- | ||||||||||||
6 | f | 2 | 3.36 | KOŃCZAK Kacper | UKS Otrębusy | 08 | U12 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian | Z/2789/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
9 | f | 2 | 3.27 | DOMAGAŁA Kamil | UKS MTE Milanówek | 07 | U12 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
11 | f | 2 | 3.19 | GˇSIOREK Przemysław | UKS Kresy Otwock | 08 | U12 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian | Z/4738/19 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||||
1 | f | 3 | 4.63 | OSTACHOWSKI Antoni | KS Orzeł Warszawa # | 05 | U14 | MZ | -- | PODRAŻKO Marian B.D. | Z/5566/18 | 2021 | 5 | LDK! | |||||||
2 | f | 3 | 4.52 | ODOLIŃSKI Szymon | UKS Kresy Otwock | 05 | U14 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian | Z/1111/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||||
3 | f | 3 | 4.49 | BARTOSIŃSKI Wiktor | UKS MTE Milanówek # | 05 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||||
4 | f | 3 | 4.45 | KUCHARSKI Filip | UKS Kresy Otwock | 05 | U14 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1108/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
5 | f | 3 | 4.34 | JAWORSKI Tymoteusz | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 05 | U14 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
6 | f | 3 | 4.33 | WALAS Julian | UKS Otrębusy | 06 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian | Z/2130/18 | 2021 | LDK! | ||||||||
7 | f | 3 | 4.30 | ŁAGÓD Cyprian | AZS-AWF Warszawa | 05 | U14 | MZ | -- | # | |||||||||||
8 | f | 3 | 4.30 | ŁADYŻYŃSKI Konrad | AZS-AWF Warszawa | 06 | U14 | MZ | -- | ||||||||||||
9 | f | 3 | 4.14 | ALEKSANDRZAK Szymon | UKS Otrębusy | 05 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian # | Z/3615/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||||
10 | f | 3 | 4.14 | ZIEMSKI Antoni | AZS-AWF Warszawa | 06 | U14 | MZ | -- | # | |||||||||||
11 | f | 3 | 4.12 | ZIUŁKOWSKI Piotr | AKL Ursynów Warszawa # | 06 | U14 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan # | Z/3233/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
12 | f | 3 | 4.12 | HABER Emil | UKS Otrębusy | 06 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/2133/18 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||||
13 | f | 3 | 4.05 | CZYSZEWICZ Marcin | UKS Sprint 2020 Warszawa | 05 | U14 | MZ | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/2079/19 | 2021 | BEZ | ||||||||
14 | f | 3 | 4.01 | CZARNOCKI Igor | UKS Herkules Sulejówek | 06 | U14 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
17 | f | 3 | 3.80 | MAZUR Mateusz | UKS Kresy Otwock | 05 | U14 | MZ | -- | ||||||||||||
18 | f | 3 | 3.74 | SEKUŁA Kacper | Akademia Sportu Otwock # | 06 | U14 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
19 | f | 3 | 3.66 | SUCHAŃ Marcel | UKS Otrębusy | 06 | U14 | MZ | -- | ||||||||||||
20 | f | 3 | 3.62 | NADSTAWNY Maciek | UKS Otrębusy | 05 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/5107/18 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||||
22 | f | 3 | 3.48 | ORZECHOWSKI Norbert | UKS Herkules Sulejówek | 05 | U14 | MZ | -- | ||||||||||||
24 | f | 3 | 3.27 | KACZANOWSKI Błażej | UKS Otrębusy | 06 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||||
28 | f | 3 | 3.09 | CHWEDORCZUK Jan Stanisław | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 05 | U14 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.0933978557587 sekund |