Grudziądz 14.01.2006 |
|||||||||||||||||||||
60 m K | |||||||||||||||||||||
1 | e | 9 | 7.85 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
1 | e | 10 | 7.96 | RESZKA Małgorzata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 89 | U18 | KP | -- | # | |||||||||||
1 | f | B | 7.81 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
2 | f | B | 7.83 | PODOLSKA Paulina | PLKS Gwda Piła # | 89 | U18 | WP | -- | ||||||||||||
1 | f | C | 7.94 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg # | 88 | U20 | WN | -- | ||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.65 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 88 | U20 | KP | II | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/2191/11 | 2024 | MM | ||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 58.64 | MADEJEWSKA Edyta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 87 | U20 | KP | II | ||||||||||||||
2 | 60.06 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 88 | U20 | LB | III | # | |||||||||||||
3 | 61.26 | WANTOCH-REKOWSKA Malwina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 88 | U20 | KP | III | ||||||||||||||
4 | 61.30 | ROCZNIAK Anna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 87 | U20 | KP | III | ||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 3:04.17 | DEJK Monika | SKLA Sopot # | 89 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
2 | s | 2 | 3:04.84 | URBANOWICZ Paulina | KKL Rodło Kwidzyn # | 88 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
3 | s | 2 | 3:06.49 | ŁĄCKA Barbara | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 87 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | 1.70 | GÓRSKA Iwona | AZS-AWFiS Gdańsk # | 89 | U18 | PM | I | # | |||||||||||||
2 | 1.60 | PUSTÓWKA Maja | SKLA Słupsk | 87 | U20 | PM | III | ||||||||||||||
3 | 1.60 | KUCHARCZYK Dagmara | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 87 | U20 | KP | III | ||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
1 | 5.43 | RESZKA Małgorzata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 89 | U18 | KP | II | # | |||||||||||||
2 | 5.15 | FORMELA Iwona | BKS Bydgoszcz | 89 | U18 | KP | III | ||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||
1 | 11.57 | RUDNIK Agnieszka | BKS Bydgoszcz | 89 | U18 | KP | II | # | |||||||||||||
2 | 11.13 | JANKOWSKA Joanna | BKS Bydgoszcz | 89 | U18 | KP | III | # | |||||||||||||
3 | 10.88 | WOJNOWSKA Monika | KS Gwardia Piła # | 87 | U20 | WP | III | ||||||||||||||
4 | 10.35 | KENDZIERSKA Marta | UKS Start Smólnik # | 88 | U20 | KP | IV | ||||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:36.13 | LIDMANN Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 87 | U20 | KP | -- | ||||||||||||
60 m pł M M | |||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 8.52 | KOBUS Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 85 | U23 | PM | -- | ||||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
1 | 2.00 | RZEPA Łukasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 89 | U18 | KP | II | ||||||||||||||
2 | 2.00 | DEJEWSKI Michał | GKS Olimpia Grudziądz # | 81 | Sen | KP | II | ||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
1 | 6.91 | LEŚNIAK Cezary | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 87 | U20 | KP | II | ||||||||||||||
2 | 6.63 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 89 | U18 | KP | III | # | |||||||||||||
3 | 6.62 | ŁACWIK Bartosz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 85 | U23 | KP | III | ||||||||||||||
4 | 6.38 | WOJTAKOWSKI Dawid | GKS Olimpia Grudziądz # | 89 | U18 | KP | III | ||||||||||||||
5 | 6.12 | MAGDOWSKI Michał | GKS Olimpia Grudziądz # | 83 | Sen | KP | -- | ||||||||||||||
6 | 6.09 | PUŁAWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 87 | U20 | KP | IV | ||||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||
1 | 15.01 | LEWANDOWSKI Mariusz | LKS Vectra Włocławek # | 87 | U20 | KP | I | B.D. | |||||||||||||
2 | 14.45 | TĘCZA Damian | KS Sprintwarsaw # | 85 | U23 | MZ | II | MALANOWSKI Łukasz # | Z/0612/22 | 2024 | |||||||||||
3 | 14.21 | BELOWSKI Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 84 | U23 | KP | III | ||||||||||||||
4 | 11.40 | MODRZEJEWSKI Wojciech | GKS Olimpia Grudziądz # | 88 | U20 | KP | -- | ||||||||||||||
5 | 13.88 | JOACHIMOWSKI Mateusz | BKS Bydgoszcz # | 90 | U18 | KP | III | ||||||||||||||
6 | 13.28 | RAKUĆ Jakub | LKS Vectra Włocławek # | 88 | U20 | KP | III | ||||||||||||||
7 | 13.19 | BELIŃSKI Paweł | MUKS Olimpijczyk Rajkowy # | 88 | U20 | PM | IV | ||||||||||||||
8 | 13.10 | MACHAJ Szymon | GKS Olimpia Grudziądz # | 88 | U20 | KP | IV | # | |||||||||||||
9 | 13.07 | WRZESZCZ Oskar | BKS Bydgoszcz | 90 | U18 | KP | IV | # | |||||||||||||
10 | 13.02 | DELIMATA Wojciech | MKL Toruń | 90 | U18 | KP | IV | B.D. # | 1 | ||||||||||||
11 | 12.72 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 87 | U20 | PM | IV | ||||||||||||||
12 | 12.46 | PRUSKI Łukasz | BKS Bydgoszcz | 89 | U18 | KP | -- | ||||||||||||||
13 | 12.36 | DAWIDOWICZ Krzysztof | GKS Olimpia Grudziądz # | 88 | U20 | KP | -- | ||||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.56116104125977 sekund |